Jump to content

Tiger

Members
 • Content Count

  417
 • Joined

 • Last visited

About Tiger

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tiger

  Kde nakupujete

  Nové hry prakticky nekupuji(jedině v pěkné akci na určitém webu), když koupím novou, tak na day one, abych ji měl hned. Day one spolehlivě stíhá xzone, jrc a takové větší firmy, například gameexpres day one nestíhá(zkušenost). Použité kupuji zde, na aukru a nebo na gamebazaru :)
 2. Zdar, mám doma japonskou verzi God of War Collection( japonský přebal, hra buď v AJ nebo v Jap). Neměl by někdo zájem?
 3. Tam není krabicovka, hledej voucher(pokud jsi tak neučinil)
 4. Tiger

  Alien: Isolation

  Já tam právě chodím kvůli elektronice, ve čtvrtek mají vždycky slevy v elektru(kolem 8ráno to už mají udělané) a potom tam jdu občas kvůli donutům :D
 5. Tiger

  Alien: Isolation

  Xzone doručí vždy v ten den, playcentrum dost často i před vydáním, osobně na tohle nedoporučuji Gameexpres, doručili mi 2x hru druhý den od vydání, od té doby, i přes o něco lepší cenu, si předobjednávku dělám jinde...nebo zajdi do tesca, bude tam v den vydání a ještě ve slevě, vždy tam mají v den vydání hru za slušnou cenu...bral jsem tam Watch Dogs za 1499,-, Fifu 15 za 1499,- apod. :)
 6. Ráno si to zjistím, jak se co podepsalo. Pevně doufám, že je tam má napodobenina. Dám pak vědět, pro ty, které to zajímá, jak jsem dopadl... zatím díky a poděkuj za mě doma, okajos.
 7. Neboj se, na tom se pracuje. A upřímně, je mi jedno, že si tam udělám ostudu, jde mi o princip a o soukromý. Ráno tam jdu a takovej bordel nezažili.
 8. Takže pokud chápu dobře a sousedka napsala moje jméno, tak má problém? Ale pokud napsala svoje, tak je z obliga?
 9. A co kdybych měl třeba obsílku od soudu nebo poštovní poukázku s prachama(to se mi už taky stalo, dala ji sousedce)? Můžeš mi říct, jak to můzou dát sousedce doháje?????
 10. ale to mi řekni, jak může pošta dát balík sousedce? Vždyť se tam podepisuje papír o převzetí, který je na tvé jméno a ty osobně ho máš podepsat. Vždyť ten podpis bude vypadat úplně jinak než tvůj, vysvětli mi to, prosím tě...
 11. Já vím, že tam psala moje jméno, ježiši, ale tady jde o to, že pošťačka věděla, že to podepisuje někdo jiný, tudíž jde o plagiátorství nebo jak se to jmenuje... nedělej si z toho laskavě prdel. Kdyby jsi byl poškozený ty, tak by se ti to takhle nekecalo, že?!
 12. Ale když je to dobírka, která je do vlastních rukou, jak to můžou dát sousedce? Ještě k tomu, když se tam něco podepisuje? To je falšování podpisu k tomu ještě..
 13. Zdravím všechny. Koupil jsem u nějakýho haj*la dvě hry s domluvenou cenou 550,- , druhý den to poslal a cenu dal 600,- s tím, že to prej bylo dražší(poštovné), tak jsem mu řekl, že to nechci, že jsme se dohodli jinak. Jenže když balík přišel, nebyl jsem doma a pošťačka dala DOBÍRKU za 600Kč mé sousedce!!!! Mohu se zeptat, jak se bránit? Bohužel jsem balíček rozbalil a víte co je nejlepší? Týpek si nasadí cenu a ještě mi obě hry přišli v NEMČINĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám chuť jít okamžitě zítra ráno na poštu a udělat tam takovej bordel, jakej neviděli! Díky za rady
 14. Zdravím, brouzdal jsem na aukru a našel jsem docela srandovní aukci http://aukro.cz/valecek-na-iphone-6-plus-i4663319288.html Takže pokud máte zohýbaný iPhone 6, kupte si váleček! :D
 15. Tiger

  Driveclub

  Já se taky dost těším...byl jsem natěšenýci na The Crew, hraju teď closed betu a je to klasický ubisoft hype. Grafika hnusná, nějaké věci převzaté z Watch Dogs, detaily nic moc...no uvidíme :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy