Jump to content

Janek1468625948

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%
 1. Musíš mít ve wii sd kartu a na ní adresář bootmii a soubor boot.elf
 2. Zdravím, taky si myslím že překopírovat vše do PC a naformátovat je asi to nejlepší. Ale mě se zdá že WII nevezme disk formátovaný do NTFS takže se musí naformátovat na FAT32. Já taky používám externi disk 500Gb a nemám ho rozdělený mám ho ve formátu FAT32 a mám tam hry na WII i data na PC a vše fičí v pohodě. Na přenos her používám WiiBackupManager, který v pohodě převede i ISO na WBFS a hry nezabírají tolik místa.
 3. No s tím přebuzeným reprakem i toho číňana to je pravda. Musel jsem to v nastavení ubrat. A v ovládačích používám taky nabíjecí baterky. A dokonce ty z tesco, které mají jen 1300mAh. Jsou nové. A u origoš ovladače po nabití svítí všechny 4 dílky a vydrží celkem dost dlouho. U číňana po nabití 3 dílky. Na to že to jsou tesco baterky tak jsem s nimi spokojen. Ani jsem to nečekal že tolik vydrží. Za ty peníze dobrý kup. No ještě jedna věc ten číňan reaguje později při zapínání a je víc vystouplé tlačítko domečku.
 4. Už jsem přišel na to, že když u toho číňana jsou jen dva dílky baterie tak blbne. Takže častěji nabíjím a je to zatím v pohodě. Originály mám bez motion plus. Takže nemůžu srovnávat, ale když je číňan nabitý tak jede zatím v pohodě.
 5. Zdravím, Koupil jsem na aukru wii remote plus i s nunchuckem (super cena jen 530kč). Samozřejmě jsem napsal kladný komentář, protože vše jelo jak mělo. Ale asi po týdnu přestal fičet nunchuck a teď začíná blbnout i remote. Kurzor přeskakuje a nejde s tím hrát, když udělám reconect tak to na chvíli jede. Staré remote jedou v pohodě (ale není u nich motion plus).Tak se chci zeptat jaké máte zkušenosti vy s wii remote neoriginálními. Smůla je ještě v tom, že jsem objednal další ovladač na aukru. Tak jsem zvědav co to zas bude.
 6. Díky za radu. Drátky jsem spojil a nic. Rozebral senzor (mimochodem těch diod je tam deset) nevím proč ti ko..ti tam dávají tak hovadské šroubky ,ale rozebrat koncovku se mi nepodařilo, jen sundat ten plast. Je to tam nějaké zalisované v plechu. Asi to dám někde kde mi to opraví. Jěště se chci zeptat na sensor bez kabliku na 4AAA baterky máte ho někdo a jak jste s ním spokojení.
 7. Zdravím u senzor baru se mi přerušil drátek. Jsou tam dva, zkoušel jsem to spojit, ale senzor pořád nejede. Nevíte jak to opravit?
 8. Na co SD karta, k USB loaderu gx není třeba pokud má hry na HDD tak vše potřebné se ukládá na HDD do složky config. Samozřejmě buď SD nebo HDD jinak loader nepojede.
 9. Některé hry prostě potřebují jiný ios než co máš ve wii. A u resortu pokud nemáš wii motion plus tak ti nepojede.
 10. Vymaž loader jako chanell a znovu nainstaluj.
 11. Včera mi přišel tento http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514507H24A1TU14E5 a fičí bez problémů zkoušel jsem NTFS a nyní ho mám na FAT32 (abych tam mohl mít filmy TV mi totiž NTFS nebere) Já mám sice hacknuto na 4.2E ale to by asi neměl být problém.
 12. Zdravím, mám problém s instalací USB loaderu pomocí WAD manageru. Zkoušel jsem wiiflow i USBLoaderGX. Zkoušel jsem spustit přes wadman 1.4 i 1.7 a pokaždé mi napíše error -1026. Ve WADmanageru mám nastaven ios 249.Když spustím USBLoaderGX přímo přes HBCH tak jede v pohodě. 23.08 už jsem to zprovoznil pokud by to šlo tak prosím o smazání tohoto dotazu
 13. Tak jsem úspěšně hacknul WIIčko. Pomocí návodu který mi doporučil pes.vboude. Takže díky, ten návod je fakt super. Jednoduchý a zvládne to podle mě kdokoli. Ješte jsem nainstaloval Neogammu a už hraju hry ze zálohovaných DVD.
 14. Když upgradnu wii ať už pomocí internetu nabo podle nějakého návodu jak to bude z MII channelem a ještě mám na hlavní obrozovce i Wii Fit Plus Channel (samozřejmě je tam ještě více channelů) zůstanou mi channely a vytvořené postavy nebo bych si je měl nějak zálohovat? A ještě k čemu slouží DVDx v hackmii installeru.
 15. Jo ještě jedna otázka LAMY. Když upgradnu wii z 3.4e na 4.2e pomocí tohoto návodu http://gbatemp.net/index.php?showtopic=171901 jak to bude z MII channelem a ještě mám na hlavní obrozovce i Wii Fit Plus Channel (samozřejmě je tam ještě více channelů) zůstanou mi channely a vytvořené postavy nebo bych si je měl nějak zálohovat?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy