Jump to content

vochomurka

Members
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

About vochomurka

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Vyškov

Herní účty

 • Gamertag
  vochomurka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ahoj, díky, ale obě metra mám
 2. jediné co funguje, je přepnout konzoli do offline módu. Je to otravné, ale pomáhá to.
 3. Hraje ještě někdo? Jsem L17 a hledám spoluhráče pro těžší dungeony. Zvládnu jen delves, další už ne. Můžu hrát většinou k večeru, případně večer po osmé. Občas během dne, záleží na domluvě. Zatím jsem je v Elseweyru. Díky
 4. Většinou je to chyba "propojení" stránek obchodu a her mezi sebou, alespoň na mě to takto působí. Každopádně, většinou mi pomůže udělat koupi přímo přes konzoli.
 5. Zdravím, hledám někoho z Moravy, nejlépe okolí Brna a Vyškova, kdo by opravil mechaniku. Měl jsem ji na opravě už jednou - dělal to zdejší uživatel Rendis. Po cca roce mechanika přestala fungovat a to jsem hrál v 80 procentech pouze digitální kopie, tj., nebyla skoro využitá. Rendis mi neodpovídá na zprávy, proto hledám někoho jiného. Mám také dotaz - nebude výhodnější udělat RGH/Jtag? Nevýhody jsou mi jasné (hlavně žádný online), ale cenově to bude cca nastejno a navíc mechanika může znovu přestat pracovat. Díky za radu.
 6. Nabízím (můžeme se domluvit i na více her za novější hru): Gears of War Ultimate edition Fallout 4 Sunset overdrive Skyrim Special Edition Zaklínač 3 Destiny (pouze disk) Anthem Dishonored 2 Sháním: Star Wars Jedi: Fallen Order Control
 7. Ahoj, chci se zeptat zda měl někdo problém s pozvánkou od Marca Qwenta a případně jak to vyřešil, díky.
 8. Náhradní díly se dají najít na aliexpressu. Potom stačí nějaký lokální opravce co dělá elektro, aby to přepájel. Mě to vyšlo na cca 400,- za opravu a asi 50 korun za díly.
 9. není tu někdo z Brna nebo okolí? Potřeboval bych to zkusit na jiné konzoli. Musí to být Xko
 10. sakra, to je příliš daleko na to riskovat, že s tím nějaký blbec při dopravě hodí na hromadu dalších balíků
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy