Jump to content

vochomurka

Members
 • Content Count

  174
 • Joined

 • Last visited

About vochomurka

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Vyškov

Herní účty

 • Gamertag
  vochomurka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravím, už se někomu nainstaloval patch, který upravuje kvalitu a optimalizaci pro XSX/S ?
 2. Zdravím, cena a odkud jste prosím?
 3. Našel jsem tento model, ale nevím jestli bude fungovat. Nepodařilo se mi dohledat všechny technické detaily, jestli HDMI bude plně kompatibilní a podobně - https://av-prijimace.heureka.cz/yamaha-htr-2071/#section
 4. No moment, dolby digital je stále 5.1 tj. vícekanálový, ne? Když pouštím testovací video, tak mi správně hraje podle toho, který reproduktor má hrát.
 5. O sluchátka/hry nejde, zvuk řeším kvůli filmům
 6. Finance padly na novou konzoli, proto hledám levn řešení
 7. Zdravím, využíváte ještě nekdo zahraniční store (např. Argentinu, Turecko) pro nákup her? Pokud ano, jakou VPN používáte? Přes počítač nebo mobil? Na počítači jsem našel fungující pouze placené VPN. Naposledy jsem skončil se Secure VPN od AVG, která nabízí bezplatnou zkušební verzi a v té nabízí i Argentinu a Turecko. Nechce se mi investovat do placené verze, pokud nakupuju jednou za 2-3 měsíce.
 8. Teď na XOX to tak mám - zvuk z konzole optikou přímo do kina. Ale nový XSX optiku nemá. A jelikož přes konzoli hodně sleduji filmy, tak nechci o 5.1 přijít.
 9. TV - LG 47LW4500 kino - Samsung HT-C330 Informace, které jsem našel říkají, že optický výstup na TV posílá ven AC3 - dolby digital. Pro kino jsem nenašel informaci, co akceptuje přes SPDIF, ale z logiky věci předpokládám, že také minimálně dolby digital. Takže otázka asi je nastavení xboxu, aby přes HDMI posílal zvuk ve formátu dolby digital. Potom by to snad mělo projít přes televizi bez úpravy do kina a mělo by to být v 5.1
 10. Tak jsem to zkusil a nic. Zkusil jsem všechny kombinace jak v xboxu (už v novém - XSX), tak v televizi, ale pořád to není opravdové 5.1. Takže asi smůla, bez receiveru to nepůjde. A nebo opravdu seženu nějaký HDMI splitter, který mi oddělí zvuk z kabelu z xboxu a ten povedu do kina, jako jsem to měl na starém xboxu.
 11. V nastavení můžu pro digitální výstup nastavit buď Automaticky nebo PCM. Ani jedna volba neposílá 5.1. Asi to ještě otestuju ať to mám jisté
 12. to už jsem zkoušel, televize posílá přes optiku jen stereo, v nastavení jsem nenašel nic, co by to změnilo
 13. Zdravím, neřešil tu někdo chybějící výstup digital out? Na Xone ho mám připojený na 5.1 kino. Na series X není. A/V receiver je celkem drahé řešení, přemýšlím nad nějakým HDMI audio/video splitterem.
 14. Zdravím, musí vám předat informace pro přihlášení k jeho účtu, na který jsou ty hry vázané. Ze startu je asi potřeobvat nebudete, konzole se po startu přihlásí automaticky. Ale pokud by jste například museli udělat reset konzole, tak potom už to bude potřeba.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy