Jump to content

narliza

Members
 • Content Count

  674
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About narliza

 • Rank
  EX-Moderator
 • Birthday 01/12/1990

Herní účty

 • Gamertag
  noaxify

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jsem dnes měl dlouhou chvilku v autě, tak jsem něco zkusil vyfotit. :)
 2. http://aukro.cz/gevey-supreme-apple-iphone-4-odblok-odblokovani-i2249772194.html třeba tahle, ale budeš muset ještě udělat downgrade basebandu na 4.10.01 jinak ti ani gevey nepomůže.
 3. codek: Takových her je pár.. Osobně bych šel do iP4. Pokud nevyužiješ fotoaparát a hlasovou asistenku SIRI, tak dle mého názoru iP4s nemá smysl..
 4. Softwarově ne. Jedině Gevey SIM.
 5. Když necháme technické specifikace stranou, tak se dá říci, že je to přerostlý iPhone. Jde však o to, k jakému účelu ten iPad budeš používat. Do školy je to ideální pomocník, jak kvůli výdrži, tak kvůli mobilitě, takže snadno tím nahradíš notebook, samozřejmě pokud od toho neočekáváš tvorbu komplexnějšího obsahu. Nákup si rozhodně dobře promysli a zamysli se, jestli ho vůbec potřebuješ. Znám spoustu lidí, kteří si iPad koupili a následně pro něj neměli absolutně žádné využití.
 6. Dulezita zprava pro majitele androidu. Instagram je dostupny i pro tuto platformu.
 7. http://www.flickr.com/photos/noaxiffy/ Galerii z instagramu jsem nahrál na flickr, kde si dle mého fotografie prohlédnete pohodlněji, než na webstagramu. Nefotím, ale sem tam něco cvaknu na telefon. Snad se vám aspon něco bude líbit. ;)
 8. Jailbreak je prozatím možný do fw 5.01. Na jailbreaku pro 5.1 se zatím pracuje.
 9. narliza

  iPad e {sešit}

  Obávám se, že v České Republice tak daleko ještě nejsme.
 10. narliza

  iPad e {sešit}

  1. Žádný takový sofistikovaný editor na iPad bohužel neexistuje, ale na vytváření grafu je applikací dost.. 2. Mezi aplikacemi můžeš přepínat pomocí gest, konkrétně čtyřmi prsty. Jinak iPad, je určitě užitečná školní pomůcka, ale má své limity, viz tvůj první požadavek. iPad je dělán obecně ke konzumaci médií, takže se na to zařízení musí i tak hledět. iPad sám o sobě neumí "skoro nic", ale jeho síla je v aplikacích které jsou právě pro něj dělané. Pokud si nakoupíš ty správné aplikace, tak se z toho dá udělat slušný pracovní nástroj, který ti rozhodně pomůže být produktivní, ale jak již jsem psal, má své limity. Nemáš možnost si ho od někoho zapůjčit? Aby jsi zjistil předtím, než ho koupíš, jestli ti tvé požadavky dokáže splnit?
 11. Asi myslíš update 5.1, který vyšel v posledních dnech. Ano, tento update je v pořádku a řeší právě, již tebou zminovaný problém s baterií.
 12. Apple's Media Event Yerba Buena Center, San Francisco od 19:00 Určitě jste se již dočetli, že dnes večer, má Apple uvést na trh nový produkt. Spekuluje se konkrétně o dvou produktech. Prvním z nich je Apple iPad 3/HD/2s a druhým z ních je samozřejmě Apple TV. V posledních pár dnech se objevilo na internetu, konkrétně na webech které se zaměřují výhradně Apple problematikou, několik fám o tom, co vlastně bude nového. V krátkosti shrnu ty nejpodstatnější věci... iPad má mít: retina display, A5X procesor(vylepšené současné dvoujádro), 1gb operační paměti, lepší kamerky, LTE chip. AppleTV má dostat taktéž A5X procesor, který by umožnoval bezproblémový běh FULL HD filmů/seriálu na Vaší televizi a nový Broadcom Bluetooth chip 4.0, který by měl šetřit Vaší baterku na iDevices. Tímto, bych tento krátký úvod do dnešního LIVE eventu ukončil. Odkazy na LIVE stream naleznete pod tímto příspěvkem. Zahraniční weby: [Gizmodo] [Engadget] České weby: [Jablickar] [Superapple] [Letemsvetemapplem]
 13. Ano, poslední generace iPodu Classic je skutečně ta šestá. Před rokem jsem prodal svůj iPod Classic 6.generace 120gb za 3500kč v relativně dobrém stavu, takže počítám max 4000kč za použitý 160gb classic.
 14. Kdyz ne, tak pak udelej restore v itunes a jb nahod znova.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy