Jump to content

dopitapetr

Members
 • Content Count

  286
 • Joined

 • Last visited

About dopitapetr

 • Rank
  Member
 • Birthday 08/28/1985

Informace

 • Home
  Uničov
 • Hobby
  PS3, PS Vita, Filmy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chci se zeptat, jestli někdo nemá info o tom, zdali Darksiders II - Deathinitive Edition na PS4 obsahuje české titulky. Dnes jsem rozehrál Darksiders Warmasterd Edition a k mému velkému překvapení tam české titulky jsou. Žádný z obchodů o tom nepíše žádné info. I obal hry je v angličtině. Proto se ptám, jestli nejsou české titulky i u dvojky. Díky za všechny odpovědi.
 2. Já jsem měl úplně stejný problém. Nakonec jsem se na wifinu úplně vykašlal a propojil PS4 s routerem LAN kabelem a bylo po problému. Celkově je to připojení daleko stabilnější.
 3. To bych neřekl. Ten kupón s tím kódem mi vyjela prodavačka v trafice, kterou mám od baráku asi minutu cesty.:wohow:
 4. Pokud ti ostatní hry jedou v pohodě, můžeš být v klidu. Konzolí to určitě nebude.
 5. Dnes jsem koupil v Tipsportu za 300,- ten paysafecard a snad lepší platba ani není. Kočena za přepážkou mi vyjela lístek z terminálu na kterém byl ten 12 mistný kód. Zadal jsem ho tam a peníze se tam během vteřiny převedly. LUXUS:wohow:
 6. Já kupuji spíš ty dobíjecí kupóny, ale když mi dojdou peníze a já si chci třeba o víkendu něco koupit, např. ted' na měsíc prodloužit PS Plus, tak použiju tu kreditku. Ale už na to asi kašlu. Zkouším to i 3 denně a pořád to nejde. Příští týden mám konečně výplatu a začnu kupovat tyhle kupóny. Prý je to taky dobré. https://www.paysafecard.com/cs-cz/lp-produkty/paysafecard/?gclid=CjwKEAiAx--2BRDO6q2T84_a52YSJABWAbfrhuJvrT_3N_8-rdpKaSb_wDhOWFeKQ4z8qjH8Hbe2choCaw_w_wcB
 7. Takhle přesně to dělám a pořád to nejde. Nechám si poslat sms zprávou platební údaje, kde j CVC kod a expirace, plus zadám číslo karty a jméno držitele a potvrdím. Ukáže se, že ty informace byly úspěšně uloženy, ale jakmile chci připsat tu peněžní částku na kterou mám ty údaje (150,-/300,-) tak mi to prostě ukáže, credit card information on file is not valid.:cry:
 8. Nic takového tam nemám. Pokaždé ty informace o kartě smažu.
 9. Já mám zase problém, že mi opět nejde platit kreditkou na PS Store. Pořád mi to píše, že informace o kreditní kartě nejsou správné. Přesto správné jsou. Pokaždé to dělám úplně stejně. Už loni na podzim jsem s tím měl problém a nešlo s ní platit skoro dva měsíce, pak jsem to jednoho dne zkusil a normálně to jelo. Ted' mám stejný problém. Už nevím co s tím dělat. Chci si koupi ty nové eventy do DriveClubu a taky o měsíc prodloužit PS Plus, ale nemůžu.:cry: Nevíte kde by mohl být problém? Mám kreditku od Cetelemu a tam jsem volal a řekli mi, že je všechno v pořádku. Popřípadě nevíte, kde by se da
 10. Vyresetoval jsem router do továrního nastavení a už to jede v pohodě.:wohow:
 11. Od dnešního rána mám problém s připojením. Když dám test připojení, pokaždé mi to ukáže u Nat Type Failed. U některých her jako třeba Helldivers nejde hrát ani online.:cry: Router i PS4 jsem zkoušel 2x resetovat, ale nepomohlo to. Taky jsem zkoušel PS4 propojit LAN kabelem, ale ukazuje to pořád stejnou chybu. Ví někdo co s tím udělat? Mám internet od O2 WDSL 20mb/s. Díky za všechny rady.
 12. Kabel je v pořádku. Druhý ovladač se nabíjí normálně necelé 2 hodiny. S tím Sony servise (Praha) bude asi problém, protože jsem z Moravy a k vůli tomu tam určitě nepojedu. Jak budu mít cestu do toho Datartu, tak ho vezmu. A ještě teda i to sériové číslo konzole jo? A myslíte, že mi tam dají hned úplně nový nebo budu muset čekat měsíc, než tu reklamaci vyřídí? Z doslechu vím, že v tom Datartu jsou na ty reklamace pěkní šmejdi.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy