Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CZLimitlessCZ

Members
  • Příspěvků

    63
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele CZLimitlessCZ

  1. Zdravím, koupil jsem si nový notebook značky Lenovo Z570 a jsem trochu znepokojený. Koupil jsem si ho bez operačního systém, hnedka jak jsem měl ntb doma tak jsem si nainstaloval nelegální Windows 7 a po instalaci se mi restartovává ntb. Po 2 dnech jsem si koupil legální Windows 7 a tentokrát mi to píše " nelze nainstalovat Windows z důvodu ne podpory MBR disku, musíte nainstalovat Windows s podporou GPT disku". Nevíte co s tím je? Děkují předem za odpověď.
  2. Utáhne ale na minimum, uděláš dobře jestli si koupíš ten Lenovo :)
  3. Doporučují, sám ho mám http://www.kasa.cz/pocitace-prislusenstvi/koupit/1584968/15-4-15-6-/lenovo-ideapad-z570-59324765-stribrny/?kampan=602#utm_source=heureka.cz&utm_medium=srovnavac na tomto ntb rozjedeš všechny hry ale ne na max.
  4. Taktování procesoru je těžké, ja sám to neumím. Nejnovější ovladače ti mohou zvýšit výkon, ale neočekávej o 20% že ti pojede lépe komp.
  5. Jestli máš Win7 a aktualizuješ si pravidelně systém, tak se nemusíš bát. Windows Update si vyhledá a aktualizuje ovladače sám. Pokud ti nenajde žádné nové ovladače zkus použít program Driver Genius Pro, najdeš ho všude na warez stránkách. Chceš-li zvýšit výkon CPU, musíš taktovat procesor. U ostatních komponentu (GPU-grafická karta, zvuková karta a síťová) si zvýšit výkon, ale o kolik to nevím.
  6. CZLimitlessCZ

    HDMI Kabel

    Je to celkem jedno jaký máš HDMI kabel, teďka kolik za něho dáš a jak dlouhý ho chceš, pozlacené jsou nejlepší. Tento patří k nejlevnějším a mohu ti ho doporučit, sám ho používám k Xboxu http://www.alza.cz/hdmi-v1-4-hdmi-m-hdmi-m-single-link-zlacene-konektory-stineny-1m-d161694.htm . Jestli chceš něco dražšího http://www.alza.cz/reference-hdmi-v1-3-hdmi-m-hdmi-m-2-5m-d183276.htm . U teto televize je škoda že má 2x HDMI, nevyužiješ to naplno, ale kdo by nebral zadarmo telku :D
  7. Zdravím mám problém, dnes jsem měl otevřít achievement za všechny unikátní skoky, ale nějak se to nepovedlo. Měl jsem ještě dokončit 2 stunty, včera jsem ukončil hru a měl jsem 48, po dneška tam mám 21, takže jak to chápu nelze uložit skoky. Mám nastaveno automatické uložení a uložím to vždy doma,nevím někdo jak na to? Díky moc za snahu.
  8. CZLimitlessCZ

    Help Monitor

    Tak když to jede na jiném PC tak to bude jedině tou grafickou kartou, chtělo by to vyměnit.
  9. Nic ti nemohu vytknout tenhle ber a jestli chceš poradit s externími mechanikami a HDD tak napiš PM.
  10. Tady menší tutorial http://www.youtube.com/watch?v=DqA61ZHq2Vc
  11. Myslím že výměna CPU v notebooku je dost riskantní akci s velmi nejistým výsledkem, ale když máš na to servis tak ano. Můžou nastát s možnými problémy s fyzickou nekompatibilita (socket, rozměry), možnost poškození jiných části, nekompatibilita s chipovou sadou, nepodpora CPU v BIOSu, rozdílná produkce tepla a nedostatečnost napájeni.
  12. Sandy Bridge určitě je jasná volba výběru procesoru ;) je obsažen v něm i Turbo Boost ho ani nepoužiješ při hraní to spíše k běžným věcem (surfování po netu a další podobné věci) mám to otestované.
  13. Přes prográmek Modio.
  14. CZLimitlessCZ

    Help Monitor

    Jestli vše máš dobře napojené a nefunguje tak reklamuj určitě ti vymění model nebo vrátí peníze. A nebo máš špatně nastavené rozlišení to se taky stává.
  15. Rámku bych koupil tuhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=79226 jinak sestava dobrá.
  16. Když chceš "herní NTB" tak jdi do i5 a ne do i7, nebo do Phenoma II X4, do grafiky jdi do Nvidii jak napsal Trewis do GT555M.
  17. Máš to docela jedno, zkus toho Dericka toho nemám rád, nebo oba RPG :D
  18. Ale je to fake už jenom proto že tam je napsané BETA, když tak by tam bylo napsané ALFA. A má to úplně jiné grafické spravování než trailer, Rockstars dělají trailery přímo z originálního renderu.
  19. CZLimitlessCZ

    Zd, gk, cpu, ram

    Myslíš komponenty do 4000kč nebo komp do 4000kč? :D
  20. Povedený kousek od Aceru je ten Aspire Timelinex, taky souhlasím Delly jsou super, proto jeden kousek vlastním. Kup si hlinikový Mac :D
  21. Kup tehle http://notebooky.heureka.cz/asus-n53sv-sx455v/ jestli máš finance, v takovéhle ceně, výkonu a zpracování je to perfektní cena.
  22. Acer si nekupuj bych ti radil!
  23. Základní nastavení je ve Windows, vyhledej si zvuky a v něm si pohrej. Potom můžeš použit nějaké programy na hudbu například Aimp, Winamp a v nich si taky pohrej se zvukem.
  24. Za Microsoft body si můžeš kupovat hry, DLC, doplňky pro avatara, schémata pro Xbox přes Marketplace Xboxu.
  25. To máš pravdu že AMD jsou horší (zahřívají se a podobně) ale nové Bulldozery mají být o něco lepší. I7 nejsou na hrání her moc dobré, to spíš i5 2500k, v prodeji jsou asi nejlevnější a patří k nejlepším co se týče konkurence dalších i5 a i7.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu