Jump to content

brians

Members
 • Content Count

  574
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About brians

 • Rank
  Member
 • Birthday 10/21/1987

Contact Methods

 • Web
  http://steamcommunity.com/profiles/76561197995628127

Informace

 • Home
  Kralupy nad Vltavou
 • Hobby
  Zájem o kutivované a velice zajímavé Ženy
 • Work
  Pářky všeho druhu
 1. No jo stejný systém jako v Black Ops 1 po dosažení maximálního level o všechno přijdeš, když přejdeš na další prestigy. Jen se změní ikonka nic nového se tak neotevírá. Možná ty nové skyni pro zbraně ve zlaté barvě po dosažení nejvyší prestige :)
 2. Bylo by lepší se zmínit co máš za net nemyslíš?
 3. Zdravím, Ještě stále funguje moje připojení na prehistorickém protokolu Ipv4. Předevčírem jsem dostal nabídku od svého poskytovatele na přechod na Ipv6 zatím si nejsem tak úplně jistý tím do čeho bych to šel. A jestli bych si spíš nezhoršil celkově :-? Zajímalo by mě několik věcí ohledně protokolu Ipv6: Začal bych tedy tím jestli v době: v roce 2010 už některý poskytovatel nabízel připojení přes tento protokol (IPV6) ne jen u nás. Myslím, že to zrovna začalo ve Velké Británii, ale jistý si tím nejsem jestli někdo víte rád se nechám poučit :) Další věc je: co mě přinese nového připojení přes protokol Ipv6? Mohu očekávat některá zlepšení? Lepší stabilita internetu, lepší ping, lepší hratelnost her po internetu, získám tak plně věřejnou a pevnou IP adresu, žádné laggy pro hry online, ? Po přechodu na Ipv6 neztratím tak plnou podporu ještě příležitostně používat starý protokol Ipv4 ? Kolik z vás už jede na protokolu Ipv6 ? Jaké jsou vaše zkušenosti a praxe sním? Jsou tam nějaké rozdíly o proti původnímu protokolu Ipv4? Děkuji předem za odpovědi
 4. Mě jde právě o to, že jsem za dvouma firewallama tím mám na mysli i ten co je zapnutý v routeru nevím jestli se i tenhle počítá i k tomu, ale není zbytečné to takhle mít? Nůže to nějak ovlivňovat výkonost síťového provozu? Tím mám na mysli zpomalení her nebo zahazování a ztátě paketů během hraní atd...?
 5. Ahoj, Chtěl jsem se vás zeptat jak je to vlastně s firewallem ve Windows 7 ( resp. Vista, Xp )? Zajímalo by mě co se stane nebo jaký to může mít dopad pokud vypnu zákldaní firewall ve Windowsu? Co hry Multiplayer Online jak je to může ovlivnit? Několikrát jsem tohle zkoušel u sebe, ale nemohl jsem se dozvědět jednoznačný výsledek. Proto bych potřeboval vědět jaké jsou vaše zkušenosti nebo to popř. odzkoušet a říct mi jak to vypadalo se zapnutým FW a po vypnutí firewallu? Jak jsem vám hrali online hry? Ještě by mě zajímalo jestli si mám nechat jen ten základní firewall co mají windows 7 nebo si stáhnout nějaký samostatný?
 6. Ahoj, Zajímalo by mě kolik by snesl můj PC mít spuštěných her na jednou? Je to možné? O kolik by se propadl výkon mého PC? Není to nebezpečné na úkor poškození hardware? Mám zkušenosti se spouštěním dvou stejných her na jednom PC propad výkonu jsem nezaznamenal. Jaké by to bylo mít spuštěné už tři stejné hry? Můj PC: -Motherboard: Asus M4N78 ( 2009 ) -Source: ATX 650 Fortron Buy 29.5.2012 -Processor: AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3,4 Ghz ( 125W ) Buy 29.5. 2012 -RAM: 3 x 2048 MB 1066 MHz -Graphics card: AMD ASUS EAH 6870 DirectCU/2DI2S/ 1 GB DDR5 4200MHz + Core 915 MHz Buy 25.8.2011 -OS: Windows XP 32 bit Home Edition SP3 Original, Directx 9 Or Extra for better Compfor Open 64 bit Windows 7 Professional Premium Directx 11 -Hard-disk: SSD - 500 gigabytes ( 2010 ) Vím, že to je utžené za vlasy a zní to zbytečně pro někoho. Že by toho malokdo využil, ale já ano :) Mám totiž tři steam učty na každém znich mám zakoupenou stejnou hru potřebuju to pro multiplayer, aby jsme tam byli hned připojeni tři hráči. A tak lidé se více ke mě připojovali než, kdyby tam byl jen jeden hráč to by se pak malokdo připojil. Bude to fungovat? Nebo jsou i jiné alternativy jak tohle řešit?
 7. Právě, že mám tohle CPU: AMD Phenom II X4 965
 8. JJ,, díky za odpověď ,-) Ještě by mě zajímalo jestli mě tam budou fungovat všechny programy, software a hry, na které jsem byl zvyklí je spouštět a hrát pod 32 bit systémem? Kdyby to bylo tak bylo by to určitě luxusní ,-) Jaký je tedy váš názor popř. něco z praxe? Co by mě tam nefungovalo hlavně?
 9. Ahoj, Mám možnost jít buď do 32 bitové verze nebo 64 bitové verze. Která je podle vás lepší? (Moje ramky jsou nad 4 GB) Slyšel jsem, že mě pod 64 bity nepůjdou spusti některé programy. Ale zase jsem slyšel, že 64 bitový systém je lepší pro hraní her. Co je na tom pravdy? Co by bylo nejlepší volbou a proč? Díky za vaše odpovědi
 10. Tak to jako gg,,, ty se teda hodně máš! Já ten průzkum vyplňoval v první vlně někdy ke konci březnu nebo kdy to bylo od té doby nemám vůbec nic. Ale nějak mě to netrápí a ani nepočítám stím, že bych něco měl dostat. Protože už je stejně na to pozdě. Někteří už mají nahráno v betě pěkných 500 hodin, za což já bych tohle nedokázal do vydání full verze nahrát. Už je skoro červen a v červenci či srpnu je tu full. To by nemělo cenu to stahovat a instalovat a zkoušet už nějakou betu a pařit ji o sto šest. Když by se to stejně nedohnalo. Stejně už vím co mě tak nějak přibližně čeká když jsem zkoušel tu krakleou verzi od 7 dubna dal jsem si pár kol s botama a hustýma lággama, pak jsem to už nehrál. Jen jsem zkusil jestli by se mě to líbilo a taky že jo! Teď je otázka za kolik bude full verze a jestli bude krabicové vydání ne jen k dostaní přes steam obchod chtěl bych to koupit levněji hhh,,,
 11. Jak nastavit vyšší gama a jas ve hře? Mám kartu: AMD 6870 Mám problém chci hrát s více barvami gamou a jasem. Ale to je problém. Přes ovládací panel: AMD's Catalyst control panel sice mohu nastavit jas a hodnotu gama na mojí ploše to funguje bez problému. Ale pokud nastavím vyšší jas a gama tak na hry to nefunguje vůbec! Proč to nefunguje, je nějaké řešení?
 12. Ahoj, Chtěl jsem se vás zeptat na tenhle program: TCP Optimizer Už někdo z vás někdy zkoušel tenhle program? Je pravda, že dokáže zlepšit výkon internetu a odezvu?
 13. Ahoj, Vím, že je nejednoduší způsob jak hrát hry na vysokou prioritu stisknutím ctrl + alt + delete dále vyberu: správce úloh dále vyhledám v seznamu spuštěnou hru kterou chci nastavit na prioritu vysokou, ale je tu probém: i když nastavím hru na vysokou prioritu tak mě po určité době řekněme po 30 sekundách až do jedné minuty se mi hra opět přepne do základní priority normální :( A to mě hrozně znemožňuje hrát hru dokonale plynule :( Můj PC není nějak extra rychlí tak bych potřeboval poradit ohledně toho nastavení na vysokou prioritu aby mě vybraná hra zůstala trvale zapnutá na vysokou prioritu
 14. Ahoj, Měl bych dotaz: mám doma internet od O2 VDSL 16/1 MB, ale mám problém. Jde o to, že v přízemí mám router: Zixel P-870HN-53b, kterým mám rovněž připojený k penvné lince a potřebuju do prvního patra tahat internet, ale přes wifi. Problém je v tom, že mám docela špatný signál a potřebuju ho zlepšit. Ještě mám doma k dispozici dva routery: comtrend vr-3026e a huawei echolife hg520i. Nešlo by jeden z těchto uvedených routeru nějak nastavit nebo nakonfigurovat tak, aby se z routeru stal příjmač signálu wifi? Moje představa: V přízemí mám router VDSL:Zixel P-870HN-53b , který vysílá signál. A já potřebuju nahradit mojí USB wifi příjmač v prvním patře za router jako příjmač signálu, který mám připojený ke svému PC přes lan kabel. Šlo by to nějak udělat?
 15. Jo takhle by to šlo natáčet ty dema přes FRAPS. Ale jak začnu natáčet videa přes FRAPS tak mě to chodí o hodně pomaleji než kdybych to hrál normálně. Proto během hraní nemohu používat fraps A kolika minutové demo mě to natočí? A je to i se zvukem? Jaké příkazy použít?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy