Jump to content

Kacmel

Members
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

 1. Už jsem tu opravdu dlouho nebyl, ale Wiičko stále je a funguje. Mám loadery 3, z toho WiiFlow jsem snad nepoužil. Ty další dva jsou cfg loader a USB loader GX. Co nejelo v cfg loader, spouště jsem v druhém. Většinou to klaplo, někdy jsem taky přepínal cios. Ale může být, že některá hra nepojede nikdy. Narazil jsem taky na jednu. U Driver San Francisco nepomohlo nic.
 2. Zdravím všechny, po letech jsem se sem vrátil pro radu. Chci se zeptat, jestli je stále možné upravit nedotčené Wii pomocí softmodu. Dělával jsem to hojně, ale to jsou snad čtyři roky zpět. Díky za odpovědi.
 3. Sice hodně pozdní odpověď, ale na začátku přímo v návodu na hack je někde u konce odkaz na postup, jak vytvořit channel hry na úvodní obrazovku.
 4. Osobně bych byl taky radši,kdybych koupil Wii, které už je hacknuté, takže prodat ho v tomto stavu je podle mě přidaná hodnota.
 5. Ano, stáhneš ISO - obraz disku, ale soubory na něm jsou nečitelné pro PC, jak už jsem uvedl. Obětuj peníze za HDD, stojí to fakt za to.
 6. Normálně použij návod ze strany 1, pokud narazíš na nějaký problém, v drtivé většině případů je řešení uvedeno na konci tohoto návodu. Je to fakt snadné. Řiď se heslem, dvakrát měř, jednou řež! :-)
 7. Osobně o ničem nevím, snad to šlo u starších verzí konzolí. Ale i tak je dost problém to DVD vypálit. Ty soubory na disku jsou ve speciálním formátu, takže málokterá DVD mechanika to vůbec přečte. Schválně si dej jeden do počítače a zkus to...
 8. Ne, tento softmod hraní vypálených her neumožňuje.
 9. Není zač, právě před nedávnem jsem dělal softmod známému. Dělal jsem to po dlouhé době takže mě celkem zarazilo, že please.hackmii nejede. Pomohl vševědoucí Google a nepříliš velká znalost angličtiny :-)
 10. Ne, ta stránka už nejede nějakou dobu. Tady máš odkaz na aplikaci, která to dokáže nahradit. Rozbal archiv někde v počítači a spusť z té složky Wiibrand Launcher. http://ulozto.cz/x21D3CPv/wilbrand-launcher-rar
 11. Jestli je háček jen v tom GX Loaderu, tak potom stačí jen vyzkoušet jiný loader. Mám zkušenost s tím, že co se přes GX loader nerozjelo, šlo spustit přes CFG loader. Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk 4
 12. Ahoj, myslím, že nějakým patchem od Nintenda to asi nebude. To by nejspíš udělali hromadně a tvůj problém by mělo více lidí. Já mám konzoli online připojenou nonstop, vlastně od té doby co ji máme. Dokonce jsem jsem ten YouTube channel stahoval taky celkem nedávno, cca před třemi týdny a vše šlape stále jak má. Ten výpis ti pošlu do PM, sice je tam toho 17 stran, ale pro tebe udělám. Odpoledne to tam máš.
 13. Tady podle toho návodu to zřejmě nepůjde, ale na netu už jsem to viděl. Bohužel už nevím, kde to bylo a bylo to komplet v angličtině. Napiš do Googlu "WiiU softmod" a určitě to najdeš taky. Edit: tady je odkaz na video , v komentářích k videu je i návod, jak na to.
 14. Návod je stále aktuální, jen pokud máš novější model Wii, jsou tam změny ohledně priiloaderu a pod. Určitě ale nejde v těch změnách o půlku celého hacku, to můžeš být klidný.
 15. Musíš být trpělivý a zas to zkusit, ono se to už párkrát stalo, že se na tu stránku nešlo dostat. Zase se rozjede.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy