Jump to content

EduardJulina

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%
 1. Dobrý den, včera se nedalo přes fsd 3 připojit na system link vůbec . Dnes pokud spustím výpis místností a připojím se do místnosti tak mi to vypne xbox. Nevíte někdo co to dělá???
 2. Už jsem na to přišel. Člověk se musí odhlásit z profilu. A může hrát. Problém je ten že nefunguje save. Je to stejně jedno jak říkáš je to kravina. Hrál jsem
 3. Přesun do No Section nepomáhá. Zeptá se mě to něco ve smyslu že tento krok je nevratný nebo tak nějak. I tak jsou v Game Library tituly(booklety) zdvojené. Začalo mi to dělat po tom co jsem naformátoval disk (non xbox original) kvůli rozšíření kapacity. Neví někdo co s tím?
 4. Po naformátování připojeného Externího disku a znovu nahraní her se mi zdvojují , i dokonce ztrojují obaly her. Provedl jsem clear data ve FSD změnil jsem cestu ze složkou a také v game paths a nic. Z jednoho bookletu hra jde spustit z druhého ne. Pokud dám deletovat ten nefunkční smaže mi to i hru z Hdd přitom k ní game path neodkazuje. Hry přidávám přes XboxTools. Má někdo prosím nějakou radu?
 5. Mám RGH a u téhle hry se nemůžu pohnout v menu. Pořád mi v pravo dole loaduje znak hry a píše že stahuje něco z netu.... nejde to nějak vypnout?
 6. Chtěl bych uživateli TORO velmi poděkovat. Je to velmi ochotný člověk, který bez nároků na honorář pomáhá uživatelům laikům potažmo mě. Velmi Vám děkuji pane. Hodně jste mi pomohl. Eduard Julina
 7. Zdravím chtěl jsem se zeptat jestli má někdo problém s online hraním této hry. KDyž chci stáhnout data pack aby šlo hrát online vypíše to při 99% že soubor je broken. Vypadá to na chybu u KONAMI. NEvíte někdo jak to vypadá s řešením tohoto problému? Díky za odpověď
 8. Problém je v televizi. Má vysoký input lag.(spoždění vstupu) Vypni všechna vylepšení jako tru motion, super rozlišení, různe mpeg vyhlazování hran a jiné. vše nastav na standartní nebo nejlepší a vypnuto. Taky zkus na televizi zvolit režim Game pokud má. Mě to pomohlo. Jede to z 90% jako na CRT.
 9. Problém vyřešen! Televize přepnuta do režimu game, vypnutý tru motion, vyhlazování hra, super rozlišení. Z původních 150ms lag. teď nějakých 30ms. Hratelnost FPS bezproblémová. Taky jsem aktualizoval firmware manuálně. Lg 42lm620s automaticky poslední aktualizaci nenainstaluje. Musel jsem přes flasku ručně.
 10. Ahoj consolisti. Koupil jsem si LG42LM620s a když připojím Nintendo Wii přes scar a nebo adudio-video cinche.....tak mám input lag asi 0,5sec. JE to vcelku nepříjemné. NEvíte zda by to vyřešil komponentní kabel? Děkuji za odpovědi.
 11. Ahoj, blbě jsem si hacknul konzoli, věděl by jsi s tím rady mám black wii mario kart. Popis mého problému: Dělal jsem softmod černého wii mario kart ver 4.3E. Uspěšě jsem nainstaloval HBC problém však nastal při instalaci Boot Mii šel pouze jako IOS. Instalce boot2 psala tohle !!!boot2 injected with the bootmii loader did not pass the consistency checks!!! . Nevěnoval jsem tomu pozornost a nainstaloval jsem IOS. Uspěšně jsem v app manageru nainstaloval Wady atd... JEnže problém nastal když jsem spustil USB loader. Wi remote v něm nefunguje. Změnil jsem tedy IOS/Cios a jsem uplně v prdeli. NEfunguje Wii remote ani v pri loaderu. App manageru. Normálně v menu jde a v origo hrách ale v hack programech nefunguje. Chtěl jsem tedy vrátit tovární ze zálohy NAND. Ejhle problém nalouduje to pouze přes boot2 a ten tam nenám. Mám IOS. Nemůžu ani tam ani zpět. Poradíte prosím???? Jak se vrátit na začátek. NEbo co nahrát aby to šlo dál??? PROSÍM
 12. HAcknul jsem Wi podle tohodle návodu na netu. http://www.youtube.com/watch?v=b-QwfCHjI9Q&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=TC0XETq8Po8&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=Cqbmz8qOlcM&feature=related Hry mi jedou bez problémů. Jenže když chci přes HBC nainstalovat Wiimc jako chanel napíše mi to "Unable to acess nand atd.... NEvíte někdo co s tím???
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy