Jump to content

Draco-88

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About Draco-88

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravím, kdo hrajete Cod MW 2019 a chcete hrát v týmu třeba warzone, připojte se do regimentu s názvem CZECH PALS. Je tam místo pro 250 lidí. Výhoda je happy Hour. Mezi 22 a 23hod kazdy den dostanete double XP, když budete hrát s někým z regimentu (klanu).
 2. Zdar, chci se zeptat. Mám 2x xbox. Jeden jsem daroval a ten mám uloženy jako home console. Na druhém xboxu hraju doma. Na darovaném mám nastaveno sdílení xbox live s ostatními uživateli konzole. Vše funguje. Ale game pass sdílet nelze. Obdarovaný si tak nemusí platit live a využívá všechny jeho výhody. Jak jsem psal game pass se mi sdílet nepodařilo. Pokud nyní aktivují ultimate pass, bude se stále sdílet na darované konzoli? Nebo nikoliv, protože je v ultimate přiřazen i pass? Máte to někdo odzkoušené? Díky za odpověď.
 3. ahoj hledam spoluhrače na xbox 360 a xbo one . všim sem si že tež hledaš spoluhrače ?

 4. Koupím steelbooky (v dobrém stavu bez škrábanců a jiných poškození, dále bez her, bez přídavného obsahu) ve velikosti G1 ke hrám ze série Gears of war (1, 3, judgement) a ve velikosti G2 ke hrám CoD WW2, CoD Advanced Warfare Atlas, CoD Infinite Warfare Legacy Pro Edition, případně CoD 5 (ale bez popisků PS3 - pokud taková verze existuje), Gears of war 4 (EU). Cenu nabídněte. Představoval bych si okolo 250 Kč u starších her, okolo 350 Kč u novějších. Nejlépe osobní předání v Praze nebo na Karvinsku.
 5. Ahoj, zajímaly by mne steelbooky CoD 3 a CoD Black ops. Můžeš mi poslat fotky do pm? Díky
 6. V oficiální aplikaci Xbox ve Windows 10, nebo na mobilních platformách je záložka "Kluby". Zde je záložka "Vyhledat kluby" a dej vyhledat Czech republic players. Už stačí jen kliknout na "Požádat o pozvánku". Pak tě přijmeme
 7. Za klub Vám všem i Vašim blízkým přejeme skvělý nový rok plný úspěchů jak těch životních, tak i herních.
 8. Vážení spolubojovníci, tímto Vás zveme do klubu Xbox One - Czech republic players, kde je naším cílem shromáždit co možná největší skupinu českých, popřípadě česky mluvících, hráčů a vlastníků Xbox One. V první řadě patří velké díky členům zdejší komunity a moderátorům tohoto webu, že založili a spravovali sekci Seznam hráčů XONE. Odtud jsme čerpali gamer tagy prvních členů vznikajícího klubu. Již jsme rozeslali přes 200 pozvánek (k prvnímu dni máme 13 členů a pomalu se rozrůstáme) a budeme rádi, když je přijmete a v klubu navrhnete další nové členy. Věková skupina není nijak ohraničena. Proto bychom byli rádi, aby jste ctili základní pravidla - žádné vulgarismy, žádné haterství a trolling. A hlavně držet se pravidla fair play (kyber šikana není tolerována - kompletní pravidla chodu klubu se připravují). V klubu se nesoustřeďujeme pouze na jeden vybraný žánr her. Můžete si domlouvat pařbu a vyhledávat skupiny od např. NHL, Forzi, nebo Gears of War až po CoD, Batlefield nebo třeba Rocksmith. Fantazii se meze nekladou. Pokud budou i jiní uživatelé v dané době chtít hrát, přihlásí se do Vámi založené skupiny. To je jeden z významů klubu. Proč vytvářet klub pouze pro česky hovořící lidi? Jeden příklad za všechny - V taktických hrách je základ COOP, týmové smýšlení a jasná, jednoduchá domluva. Osobně mi vadilo, když jsem hrál např. Rainbow6 Siege a lidi mi mluvili do sluchátka italsky, rusky nebo bůh ví jak. S většinou se domluvím anglicky, ale ani to není ideál. Spousta lidí umí anglicky jako Asijští spoluobčané česky (pouze přirovnání, nikoli míněno jako urážka!!!). A ten požitek ze hry není takový jaký bych si přál. Tudíž je smyslem komunity zprostředkovat herní zážitek na vyšším levelu a propojovat lidi z České republiky. Preferujeme u těchto taktických her komunikaci přes headset . Na závěr bych chtěl poděkovat všem členům, kteří již poslali návrhy na nové členy klubu. I když to Microsoft myslí dobře, a za tuto funkci v XONE jsme velice vděční, vyskytují se i nějaké mouchy v systému. Několikrát jsme poslali pozvánky potencionálním novým Bratrům ve zbrani, ale pozvánky neodešly a zůstaly v systému klubu jako neodeslané. Opakovaně pozvánky posíláme, snad se povede Pokud by Vám nebo přátelům pozvánka nedošla, požádejte prosím o členství osobně v klubu. Pokud splníte podmínku a mluvíte česky, bude Vám vyhověno. Děkujeme za přízeň a za to, že se budeme nadále rozrůstat. Věříme, že můžeme dát dohromady skvělou skupinu se stovkami spoluhráči z Čech, Moravy a Slezska. Za Czech republic players s přáním příjemných chvil u XONE Anima Draco.
 9. Gamer Tag - Anima Draco Hry převážně - The Division Gold Edition, Rainbow6 Siedge, Halo 5, kompletní série Gears of War a Call of Duty Jsem členem klubu - Czech republic players - kde bych rád sehnal co nejvíce českých hráčů (nebo alespoň česky mluvících) a to bez omezení na žánr her. V klubu si již sami zorganizujete match, nebo se přidáte k již vytvořenému zápasu
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy