Jump to content

kromano

Members
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%
 1. Ahoj, v sobotu jsme s kamarádem aktualizovali DB dle návodu http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-17489-programem-j-runner a skončili jsme u "Po aktualizaci DB musíme aktualizovat také dash launch a avatary". Bohužel jsme nenašli xexmenu. Po nastartování konzole jsme v klasickém Xbox launcheru a xbox se tváří jako prázdný (bez her, které tam mimo jiné opravdu nejsou - je to 4GB) Do XELL se sice dostaneme, ale nevím, co dál?
 2. Tak bohužel... :? aplikace MediaPlayer vidí 2 disky, ale v setings vidím jen jeden (celý spojený) ani na podpoře mi nepomohli - slyšeli to poprvé
 3. Přesně tak jsem to udělal...jen jsem musel chvíli přemýšlet a hledat na netu, co s tím, že pc disk nevidí...(na disku byly jen 2 hry, které jsem nejdřív nasoukal zpátky do xboxu). Nakonec mi pomohl nějaký free prográmek (Partition Wizard), kterým jsem ho (pro jistotu) nejdřív naformátoval a pak rozdělil na 2 oddíly ;) Teď jsem jen zvědavý, jak se na to bude tvářit xbox - jestli opravdu uvidí 2 disky a dá mi možnost naformátovat jen jeden z nich...uvidíme večer
 4. to by bylo super neví někdo jak na to? bohužel se mi v pc nezobrazuje jako disk, ale jako "připojené zařízení" (jako např. telefon, tiskárna, atd)
 5. Zdravím, chci se pozeptat, co udělat, abych mohl externí disk používat jak na hry v xbox one, tak i na ostatní věci v pc (např. filmy)...? Mám nový disk, který mi xbox naformátoval, přesunul jsem na něj (na zkoušku) jednu/dvě hry a pak ho připojil k PC (v práci, kde sice máme všelijaké omezení, ale najít by ho to mělo) a PC ho nevidí... Dá se disk např. nějak rozdělit? Předem díky za odpovědi... ;)
 6. "kromano" si také sem tam rád zahraje ;-) a už si vás všechny přidal :-)
 7. rád si zahraju :-D jen nevím, jestli mě hledat pod: "kromano" (účet u xboxu) nebo "kromano21" (účet u originu)...?
 8. Gamertag:kromano Hry: Fifa 15, NFS rivals
 9. Ano, já to tak vyřešil minulý týden...koupil jsem si http://www.suntech.cz/produkt/80791-konvertor-s-pdif-toslink-cinch-pro-digitalni-audio/ Stačí potom jen metrový kabel Toslink a klasický cinch...je jen otázka, přes co to chceš pouštět (já ti připojoval k domácímu kinu) s "digitálním" vstupem právě na 1 cinch. Určitě by se třeba na Ebay nebo i někde u nás dala sehnat buď podobná krabička s výstupem na jack nebo se to dá vyřešit nějakými dalšími redukcemi (cinch na jack, apod.)
 10. hrajete ještě někdo?
 11. Tak jsem tedy pořídil roční členství za těch 600 a zdá se to OK. Jen jsem si nějak nevšiml, že je tam zdarma FIFA 14 (a ne 15), ale co - za ty prachy ;-) Nevíte někdo jak jsou tam ty trial verze, na jak dlouho jsou? Není to, doufám jen těch 6 hodin (jak to je u her, které můžeš hrát před vydáním)....?!? Ještě jeden poznatek - hry jdou hrát i na ostatních účtech na témže xboxu. Předplatil jsem si to na hlavním účtu a hrát může "celá rodina", každý pod svým profilem :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:
 12. Taky moc díky za tip, nemá pro mě smysl si kupovat např. Fifu, když tady jí za rok mám za půlku ;-) ještě mám 2 dotazy : 1) jak je to s dalšími účty, které jsou na xboxu přihlášené? Mám tam jeden hlavní, ale potom chci, aby mlaďoši hráli na svých účtech - vztahuje se to pro všechny nebo budeme muset hrát na tom jednom všichni? 2) musím být online? nebo si můžu (ikdyž to nepředpokládám) odvézt xbox na chatu a tam hrát bez připojení? Díky
 13. Zdarec, vím že už se to tady řešilo nespočetněkrát, ale... chceme hrát s kámošem fifu na xboxu, ale on je zatvrzelý pc-čkář... myslíte, že tohle bude šlapat, nebo je to klasicky jen na ovládání menu a chat - jako ostatní klávesnice? http://www.mironet.cz/microsoft-wired-keyboard-600-klavesnice-usb-cz-cerna-kompatibilni-s-xbox-360+dp93022/ Nehodlám kupovat převodník za 1.000, abych zjistil, že to nejde nebo je to příliš složitý na nastavení apod. (navíc tolik do toho kámoše vrazit nehodlám :cheesygrin:) předem dík za názory
 14. kromano

  Fifa 14

  To jsem taky četl, ale skutečně to funguje? Je k tomu někde něco víc?
 15. kromano

  Fifa 14

  Mám dotaz - co kinect? k čemu se dá použít? Vím, že pohybové ovládání nevyužiju, ale prý ve FIFA 13 šly používat některé hlasové příkazy...jde to i tady? A v případě, že mám českou lokalizaci, mám na to mluvit v CZ nebo AJ? Díkec ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy