Jump to content

respite

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About respite

 • Rank
  Member

Herní účty

 • PlayStation Network
  respiteczcz
 1. Zdravím, mám Ps3, kamarádka Xbox360 a chtěli by jsme si spolu zahrát multiplayer Diabla III asi to nepude, ale není tady nějakej způsob, jak to udělat?
 2. Zdravím, můj nick je: respiteczcz Momentálně hraji tyto hry: GTA V PayDay 2 Diablo 3 Crysis 3 Battlefield: Bad Company 2 Občas si také zahraji: Defiance WRC FIA World Rally Championship
 3. Diky za radu. Eště jeden dotaz sory jestli tě zdržuju, ale to Yold se da nejak spravit? Jinak dík hodně si mi pomohl. :D
 4. Hele takže kdybych si koupil PS3 s fw 3.55 tak bych mohl hrát bez placení, eště jedna věc ty stažený hry bych musel vypálit nebo by šly nahrát jenom na disk? Díky za odpověď.
 5. Potřebuju odpovědět co nejdřív (jestli to má cenu koupit http://aukro.cz/playstation-3-fat-250gb-i2510283531.html ) Prosím.:cry: Chci si koupit PS3 a mám pár otázek (možná už byly zodpovězeny, ale nemám čas číst všechny stránky): 1) U PS3 40GB se dá normálně připojit na wifi nebo to musim připojit přes kabel (nebo jinak)? 2) Daj se na PS3 hrát na černo hry (nekoupený)(třeba, že by jsem je nahrál na disk)? 3) Pujde na PS3 ovladač z PS2? 4) Pude volat z PS2 na PS3? 5) V čem se liší lepší verze od PS3 40GB? Díky za všechny odpovědi. :psp:
 6. Chci si koupit PS3 a mám pár otázek (možná už byly zodpovězeny, ale nemám čas číst všechny stránky): 1) U PS3 40GB se dá vormálně připojit na wifi nebo to musim připojit přes kabel (nebo jinak)? 2) Daj se na PS3 hrát na černo hry (nekoupený)(třeba, že by jsem je nahrál na disk)? 3) Pujde na PS3 ovladač z PS2? 4) Pude volat z PS2 na PS3? 5) V čem se liší lepší verze od PS3 40GB? Díky za všechny odpovědi. :psp:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy