Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

niasis

Members
 • Příspěvků

  144
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli niasis

 • Hodnost
  Member

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. niasis

  CoD DLC

  Ahoj přátelé, prosím vás. Koupil jsem si call of Duty WWII. Chtěl bych tam hlavně ten přídavek kde je Praha. DLC resistant. Ta Praha je jen pro multiplayer? Nebo v singlu bude taky?
 2. niasis

  HDD

  Já právě, že jsem chtěl na jednom HDD mít hry z PS store a na druhým bych hrál hry co mám na DVD. Takhle by to nešlo?
 3. niasis

  HDD

  Ahoj přátelé, mám PS 4 Slim 500 GB, už je skoro zaplněn. Mohu svůj HDD z notebooku vložit do PS 4 a měnit disky? Že bych některé hry hrál na jednom HDD a některé hry na druhém HDD? Přijdu o záruku, když to udělám?
 4. niasis

  PES 2019

  Ahoj, nevite nekdo, jak to bude ve hre pes 2019 s ligou mistru,respektive kdyz budu hrat ligu zda postoupim nekam jako je liga mistru,kdyz prisli o licenci?
 5. niasis

  Účet Off

  Ahoj, chtěl bych,aby se mi konkretní jedna hra neaktualizovala/neupdatovala. Lze udělat to, že bych měl další profil na ps4, který by byl offline, který by nebyl připojen na net, takže by se nic neaktualizovalo? A na tom jednom z těch dvou profilů, bych byl online? Nebo lze zabránit hře v update? a jak potažmo.
 6. Ahoj, jaké jsou možnosti připojení klávesnice a myši k PS4? Aten Phantom-S emulátor Hama Speedshot Ultimate a další?
 7. Ahoj, mám hru far Cry Primal, ale i když vyšla s cz titulky, tak mám na výběr jen angl. nebo rus. titulky. Asi to nebude pro český trh, ale už se dá, nebo nedá stáhnout/instalovat dodatečné cz titulky?
 8. niasis

  Verze her

  region jako evropa/amerika?
 9. niasis

  Verze her

  Ahoj, jsou verze her, které např. nemají české titulky, i když hra jako taková cz titulky má? Jednoduše: Každé DVD obsahuje české titulky? Např. The Division?
 10. niasis

  Dodatečná čeština

  škoda, já neuvažuji ani, že bych nechal heknout ps4, sice nehraji hry online, ale chci, aby mi šli všechny všechny hry bez toho, abych pak musel dělat věci jako jsem dělal u x360 s rgh, kde jsem musel aktualizovat db atd.
 11. niasis

  Dodatečná čeština

  Ahoj, jedná se mi o hru L.A. Noire. Čeština na hru existuje, nezajímá se někdo, nebo nevíte, jestli bude přidána na verzi pro PS4? Našel jsem, že pár lidí udělalo češtinu dodatečné pro verzi PS4 na hru fallout4.
 12. niasis

  PS4 Ostatní [Ukončeno] PS VR

  Ahoj, měl bych zájem o tu kameru. Odkud jsi a jaká je cena?
 13. niasis

  aktualizace her

  Udělal jsem si svoje soupisky, instaloval jsem si patch kde mám všechny týmy s pravými licencemi a do toho jsem si přidal českou ligu první i druhou ligu s dresy, hráči a loga. Nechci, aby se mi to aktualizovalo, ale nevím kde to udělat. Jak block na firewallu ?
 14. niasis

  aktualizace her

  Ahoj,jak zakázat stahování aktualizace her, např. nechci aby se mi aktualizoval PES 2018.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu