Přejít na obsah

niasis

Members
 • Příspěvků

  131
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  0%

O uživateli niasis

 • Hodnost
  Member
 1. aktualizace her

  Udělal jsem si svoje soupisky, instaloval jsem si patch kde mám všechny týmy s pravými licencemi a do toho jsem si přidal českou ligu první i druhou ligu s dresy, hráči a loga. Nechci, aby se mi to aktualizovalo, ale nevím kde to udělat. Jak block na firewallu ?
 2. aktualizace her

  Ahoj,jak zakázat stahování aktualizace her, např. nechci aby se mi aktualizoval PES 2018.
 3. Psn cz/us

  nelze mi koupit na amazonu 10 dolaru, píše mi to, že nenakupuji z česka
 4. Psn cz/us

  Účet mohu založit na PC, nebo v PS4? A při koupi od Amazonu, za jak dlouho mi přijde kód?
 5. Psn cz/us

  Ahoj, je někde návod, jak koupit hru na psn US store? Například Verdun máme na cz za necelých 600 Kč, ale teď na US to mají za 100 Kč.
 6. Mazání/nemazání

  treba že máš doma malé děti co hraju hry
 7. Mazání/nemazání

  Ahoj, jak udělat to, aby mi některý člen rodiny, nechtíc nesmazal staženou hru z PS Store? Na PS 4 máme celkem 3 profily. Co po tom,kdy by mi nakonec někdo smazal tu hru?
 8. PS TV

  Děkuji za vysvětlenou. Z mého pohledu je to zbytečné :-) ps tv
 9. PS TV

  Ahoj, jak je to s PS TV? Je to tak, že bych v obýváku hrál hry na PS 4 a v dětském pokoji by hráli na PS TV hry děti? Každý svojí hru?
 10. Češtiny do her

  Kdysi byl projekt češtin do Xbox 360. Rád bych podpořil a věřím, že bych nebyl jediný, kdo by tak udělal, že by podpořil lidi se tím zabírající Např. Sherlock na PC češtinu má, ale na PS4 ne, to je škoda.
 11. Češtiny do her

  Ahoj, existuje stránka, kde jsou češtiny do her pro PS4?
 12. k čemu

  to je dobře napsané, to se musí nechat, škoda no.
 13. k čemu

  Já ale chci a zaplatil bych si za y cestiny nerozumím politice....udělat češtinu, strávit nad tím spoustu času a něco umět, něco vytvořit z ničeho, přeložit texty a pro nic, jen tak udělat češtinu a nedat možnost druhý osobě mít češtinu.
 14. k čemu

  Tato stránka je už za zenitem, odpovědi se tu nedostane 90% lidem se tázajícím. Co se týče češtin do xbox 360 her, tak web neexistuje, ale češtiny si nechavaj u sebe, proč? co z toho, k čemu byla ta práce na češtinách, aby jste to měli jen u sebe doma v kompu? Jsem zvědav, jak tyto stránky snesou kritiku, nebo jestli je zde cenzura a dostanu vyhazov.
 15. |Ahoj, rád bych hru murdered soul suspect s češtinou, známí web zabývající se češtinami nefunguje a je škoda, že se ostatní nemůžou k češtinám dostat. Je podle mě zbytečné, když se čeština vytvořila, aby nebyla k dostání. Jako by práce autorů byla zbytečná, jistě, oceňuji práci, čas a úsilí.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte.