Jump to content

niasis

Members
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About niasis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To by bylo hodně super. Držím palce
 2. Uvažuje se o nějakém návodu, který by byl v cz a velice nápomocný, aby jsme si mohli dát češtinu do her na Nintendo switch?
 3. LA Noire pro switch bych v cz bral taky
 4. Já to teď zkouším a Silent Hill šlape dobře i v cz Vyzkouším i jiné hry z jiných konzolí.
 5. Má někdo zkušenosti s RetroArch? Jakože na Nintendo Switch si třeba zahraji Silent Hill 1 v cz z PS1? https://docs.libretro.com/guides/install-libnx/
 6. Ahoj přátelé, mám switch s 6.2.0 (AMS 0.8.2) Zajímalo by mě, zda mi půjde hra Crash Team Racing Nitro a zanedlouho vycházející hra Super Mario Maker 2. Nebo zda je zapotřebí nějak aktualizovat FW a jak se to dělá, abych neztratil hack. Děkuji
 7. Lze při koupi flash disku s typem usb C, nebo přechodnou na obyčejnou USB Flash Disk sledovat na nintendu filmy? Nebo, za jakých podmínek tak učinit?
 8. niasis

  Detroit

  Ahoj přátelé, lze po dohrání Detroitu spustit něco jako film, tak jak jsem ho hrál a rozhodoval jsem se?
 9. Ahoj přátelé, prosím, co vše potřebuji na Nintendo Labo - Robot Kit? Počet ovladačů? Bude mi stačit klasicky, jak mám dva joy cony? nebo to má mít více joy conů?
 10. Vyřešeno. Zkontroloval jsem update. Měl jsem update na 1.0 a našel jsem update 1.2 a nainstaloval jsem. Hra běží, děkuji spenat za čas a pomoc.
 11. Důvod č. 2 nepřipadá v úvahu, nikdy jsem ho totiž neměl na wifi/online. Spíše si myslím, že důvod č. 1. Zkusím sehnat různé update konkretní hry a nainstalovat.
 12. I když dám možnost "Cancel" Tak hra nejde spustit. Hru jsem několikrát přeinstaloval přes tinfoil a vždy dávám ignorovat FW. Hra ještě nedávno normálně běžela. Napadlo mě, vymazat všechny "pozůstatky" této hry, ale nevím, kde všude jsou zalezlé soubory a znovu nainstalovat.
 13. Ahoj, potřebuji prosím pěkně poradit. Mám Nintendo Switch FW Atmosphere 6.2.0 Problém je jen u hry super mario odyssey. Děti patrně něco navolili/zmáčkli...Dříve hra šla, teď při spuštění nám hodí hlášku ----A software update is required. Update data will be downloaded now-------
 14. niasis

  CoD DLC

  Ahoj přátelé, prosím vás. Koupil jsem si call of Duty WWII. Chtěl bych tam hlavně ten přídavek kde je Praha. DLC resistant. Ta Praha je jen pro multiplayer? Nebo v singlu bude taky?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy