Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

niasis

Members
 • Příspěvků

  139
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  0%

O uživateli niasis

 • Hodnost
  Member

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. niasis

  Účet Off

  Ahoj, chtěl bych,aby se mi konkretní jedna hra neaktualizovala/neupdatovala. Lze udělat to, že bych měl další profil na ps4, který by byl offline, který by nebyl připojen na net, takže by se nic neaktualizovalo? A na tom jednom z těch dvou profilů, bych byl online? Nebo lze zabránit hře v update? a jak potažmo.
 2. Ahoj, jaké jsou možnosti připojení klávesnice a myši k PS4? Aten Phantom-S emulátor Hama Speedshot Ultimate a další?
 3. Ahoj, mám hru far Cry Primal, ale i když vyšla s cz titulky, tak mám na výběr jen angl. nebo rus. titulky. Asi to nebude pro český trh, ale už se dá, nebo nedá stáhnout/instalovat dodatečné cz titulky?
 4. niasis

  Verze her

  region jako evropa/amerika?
 5. niasis

  Verze her

  Ahoj, jsou verze her, které např. nemají české titulky, i když hra jako taková cz titulky má? Jednoduše: Každé DVD obsahuje české titulky? Např. The Division?
 6. niasis

  Dodatečná čeština

  škoda, já neuvažuji ani, že bych nechal heknout ps4, sice nehraji hry online, ale chci, aby mi šli všechny všechny hry bez toho, abych pak musel dělat věci jako jsem dělal u x360 s rgh, kde jsem musel aktualizovat db atd.
 7. niasis

  Dodatečná čeština

  Ahoj, jedná se mi o hru L.A. Noire. Čeština na hru existuje, nezajímá se někdo, nebo nevíte, jestli bude přidána na verzi pro PS4? Našel jsem, že pár lidí udělalo češtinu dodatečné pro verzi PS4 na hru fallout4.
 8. niasis

  PS4 Ostatní [Ukončeno] PS VR

  Ahoj, měl bych zájem o tu kameru. Odkud jsi a jaká je cena?
 9. niasis

  aktualizace her

  Udělal jsem si svoje soupisky, instaloval jsem si patch kde mám všechny týmy s pravými licencemi a do toho jsem si přidal českou ligu první i druhou ligu s dresy, hráči a loga. Nechci, aby se mi to aktualizovalo, ale nevím kde to udělat. Jak block na firewallu ?
 10. niasis

  aktualizace her

  Ahoj,jak zakázat stahování aktualizace her, např. nechci aby se mi aktualizoval PES 2018.
 11. niasis

  Psn cz/us

  nelze mi koupit na amazonu 10 dolaru, píše mi to, že nenakupuji z česka
 12. niasis

  Psn cz/us

  Účet mohu založit na PC, nebo v PS4? A při koupi od Amazonu, za jak dlouho mi přijde kód?
 13. niasis

  Psn cz/us

  Ahoj, je někde návod, jak koupit hru na psn US store? Například Verdun máme na cz za necelých 600 Kč, ale teď na US to mají za 100 Kč.
 14. niasis

  Mazání/nemazání

  treba že máš doma malé děti co hraju hry
 15. niasis

  Mazání/nemazání

  Ahoj, jak udělat to, aby mi některý člen rodiny, nechtíc nesmazal staženou hru z PS Store? Na PS 4 máme celkem 3 profily. Co po tom,kdy by mi nakonec někdo smazal tu hru?
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu