Přejít na obsah

niasis

Members
 • Příspěvků

  122
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  0%

O uživateli niasis

 • Hodnost
  Member
 1. Češtiny do her

  Kdysi byl projekt češtin do Xbox 360. Rád bych podpořil a věřím, že bych nebyl jediný, kdo by tak udělal, že by podpořil lidi se tím zabírající Např. Sherlock na PC češtinu má, ale na PS4 ne, to je škoda.
 2. Češtiny do her

  Ahoj, existuje stránka, kde jsou češtiny do her pro PS4?
 3. k čemu

  to je dobře napsané, to se musí nechat, škoda no.
 4. k čemu

  Já ale chci a zaplatil bych si za y cestiny nerozumím politice....udělat češtinu, strávit nad tím spoustu času a něco umět, něco vytvořit z ničeho, přeložit texty a pro nic, jen tak udělat češtinu a nedat možnost druhý osobě mít češtinu.
 5. k čemu

  Tato stránka je už za zenitem, odpovědi se tu nedostane 90% lidem se tázajícím. Co se týče češtin do xbox 360 her, tak web neexistuje, ale češtiny si nechavaj u sebe, proč? co z toho, k čemu byla ta práce na češtinách, aby jste to měli jen u sebe doma v kompu? Jsem zvědav, jak tyto stránky snesou kritiku, nebo jestli je zde cenzura a dostanu vyhazov.
 6. |Ahoj, rád bych hru murdered soul suspect s češtinou, známí web zabývající se češtinami nefunguje a je škoda, že se ostatní nemůžou k češtinám dostat. Je podle mě zbytečné, když se čeština vytvořila, aby nebyla k dostání. Jako by práce autorů byla zbytečná, jistě, oceňuji práci, čas a úsilí.
 7. Horizon

  Ahoj, kdysi jsem věděl, teď ne. Potřebuji dostat nové soupisky pro NHL 16 do xbox 360. 1. Formátuji usb flash disk přímo v xboxu. 2. Na tuto usb flash zkopíruji původní soupisku (roster) 3. USB Flash disk vložím do PC ( s původní soupiskou-roster ) Tady je kámen úrazu. V programu USBXTAFGUI mi nejdou načítat disky. Při použití Horizonu nevím jak je ten postup.
 8. mikrofon

  Nedaří se mi spárovat mikrofon xbox 360 s konzolí s RGH. Nějaký rady jak na to?
 9. Pro Evolution Soccer 2016

  Já jsem si stáhnul soubory (licence,loga,dresy,přestupy,soupiska aktualizovaná 18.10.2015) pokud máš tyto soubory, tak je musíš, nebo je více způsobů, ale asi ten nejjednodušší je nahodit to na flesku, kterou musíš nejprve zformátovat v xboxu 360 a pak přes program horizon to vše naházet na flesku. Pak v xboxu 360 menu dat jen mover a je hotovo.
 10. Hry DVD

  oprava Lock, špatně vložené téma
 11. Cesta ke hrám+dash

  Vyřešeno podle návodu, už jen ty cesty k těm hrám.
 12. Mám xbox 360 s RGH s Dash v. 3.0b Rev 775 Karnel v. 2.0.16537.0 s 250GB. Nejde mi mi, ani po vložení cesty ke hrám, aby se mi zobrazovali jednotlivé hry/DVD. Pak by mě zajímalo, jestli tato verze dash je aktuální.
 13. aktualizace

  Díky moc. Super
 14. aktualizace

  http://www.xbuc.net/ nefunguje? nebo je něco podobného?
 15. aktualizace

  Ahoj, nedaří se mi najít stránku, kde jsem kdysi, co jsem měl prvně xko aktualizoval hry, atd.Pomocí flešky jsem to hodil do xka s RGH a hra byla aktualizovaná, nevíte jaká stránka to je?
×