Jump to content

niasis

Members
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About niasis

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lze při koupi flash disku s typem usb C, nebo přechodnou na obyčejnou USB Flash Disk sledovat na nintendu filmy? Nebo, za jakých podmínek tak učinit?
 2. niasis

  Detroit

  Ahoj přátelé, lze po dohrání Detroitu spustit něco jako film, tak jak jsem ho hrál a rozhodoval jsem se?
 3. Ahoj přátelé, prosím, co vše potřebuji na Nintendo Labo - Robot Kit? Počet ovladačů? Bude mi stačit klasicky, jak mám dva joy cony? nebo to má mít více joy conů?
 4. Vyřešeno. Zkontroloval jsem update. Měl jsem update na 1.0 a našel jsem update 1.2 a nainstaloval jsem. Hra běží, děkuji spenat za čas a pomoc.
 5. Důvod č. 2 nepřipadá v úvahu, nikdy jsem ho totiž neměl na wifi/online. Spíše si myslím, že důvod č. 1. Zkusím sehnat různé update konkretní hry a nainstalovat.
 6. I když dám možnost "Cancel" Tak hra nejde spustit. Hru jsem několikrát přeinstaloval přes tinfoil a vždy dávám ignorovat FW. Hra ještě nedávno normálně běžela. Napadlo mě, vymazat všechny "pozůstatky" této hry, ale nevím, kde všude jsou zalezlé soubory a znovu nainstalovat.
 7. Ahoj, potřebuji prosím pěkně poradit. Mám Nintendo Switch FW Atmosphere 6.2.0 Problém je jen u hry super mario odyssey. Děti patrně něco navolili/zmáčkli...Dříve hra šla, teď při spuštění nám hodí hlášku ----A software update is required. Update data will be downloaded now-------
 8. niasis

  CoD DLC

  Ahoj přátelé, prosím vás. Koupil jsem si call of Duty WWII. Chtěl bych tam hlavně ten přídavek kde je Praha. DLC resistant. Ta Praha je jen pro multiplayer? Nebo v singlu bude taky?
 9. niasis

  HDD

  Já právě, že jsem chtěl na jednom HDD mít hry z PS store a na druhým bych hrál hry co mám na DVD. Takhle by to nešlo?
 10. niasis

  HDD

  Ahoj přátelé, mám PS 4 Slim 500 GB, už je skoro zaplněn. Mohu svůj HDD z notebooku vložit do PS 4 a měnit disky? Že bych některé hry hrál na jednom HDD a některé hry na druhém HDD? Přijdu o záruku, když to udělám?
 11. niasis

  PES 2019

  Ahoj, nevite nekdo, jak to bude ve hre pes 2019 s ligou mistru,respektive kdyz budu hrat ligu zda postoupim nekam jako je liga mistru,kdyz prisli o licenci?
 12. Ahoj, chtěl bych,aby se mi konkretní jedna hra neaktualizovala/neupdatovala. Lze udělat to, že bych měl další profil na ps4, který by byl offline, který by nebyl připojen na net, takže by se nic neaktualizovalo? A na tom jednom z těch dvou profilů, bych byl online? Nebo lze zabránit hře v update? a jak potažmo.
 13. Ahoj, jaké jsou možnosti připojení klávesnice a myši k PS4? Aten Phantom-S emulátor Hama Speedshot Ultimate a další?
 14. Ahoj, mám hru far Cry Primal, ale i když vyšla s cz titulky, tak mám na výběr jen angl. nebo rus. titulky. Asi to nebude pro český trh, ale už se dá, nebo nedá stáhnout/instalovat dodatečné cz titulky?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy