Jump to content

Nepstr

Members
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

About Nepstr

 • Rank
  Member
 • Birthday 11/11/1998

Herní účty

 • Steam ID
  76561198053651804

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nepstr

  iPhone SE - Hry

  Zdary nedávno jsem si koupil iPhone SE, zajímalo by mě co hrajete Vy na vašem iPhonu, nejlépe hry zdarma protože se mi momentálně nechce moc investovat.
 2. Zdravím, po dlouhé době jsem vyndal svoje PSP a napadlo mě zda je možnost si nějak zahrát online když mám Tekkena staženého ? Nikdy jsem to pořádně nezkoušel a docela by jsem to po onlinu Tekkena 7 z počítače ocenil. Btw docela by mě zajímalo jak moc to tu ještě žije
 3. Zdravím, po dohrání DS 2 i DS 3, na PC za použití klávesnice a myši bych si rád v klidu na K+M zahrál i DS 1, ale hra není s K+M moc kamarád. Vím že existuje patch ale mě se ho nepovedlo pořádně zprovoznit... Takže tímto váš žádám o radu jaký patch použít a jak ho správně nainstalovat a zprovoznit. Předem děkuji za odpověď :)
 4. KotOR <3 jako vše co jsi napsal jsou boží hry !;)
 5. Nepstr

  Pokemon :D

  Nemáš zač xD
 6. Hodím vám sem článek http://svetaplikaci.tyden.cz/na-amazonu-si-ted-zdarma-stahnete-aplikace-a-hry-v-hodnote-vice-jak-2500-korun/comment-page-1/#comment-5441 Na Amazonu jsou teď zdarma aplikace a hry dohromady za 2 500,- Kč takže rychle tam :)
 7. http://svetaplikaci.tyden.cz/na-amazonu-si-ted-zdarma-stahnete-aplikace-a-hry-v-hodnote-vice-jak-2500-korun/comment-page-1/#comment-5441 Něco tu teď je :)
 8. Nepstr

  Pokemon :D

  Jede to uplně bez problému offline internet není potřeba :)
 9. Pište pište :) Ať to tu žije :)
 10. Nepstr

  Retro Hry

  Nějaké nové typy ? :) Našli jste něco nového ?
 11. Wow super že to tu žije :) a já teď na PSP hraju asi po skoro až roční pauze Tekkena,Pokemony (z emulatoru GBA ), Metal Gear Solid,Dantes Inferno,Monster Hunter .... pořád mě to dost baví :) Hlavně ty pokemoni ..... :D Odehrál sem je už na Pc několikrát i na mobilu a ted se k nim vracím na PSP :)
 12. Takže hamachi jsme nezkoušeli a ani jsme nemuseli ;) Stačilo se jen nespoléhat na ip co to píše ve hře ale zapnout cmd a tam napsat ipconfig a ten kdo je host tak si do hry napíše tu Ip co to napsalo tomu co dělá server v cmd... Doufám že to ty kdo taky nevěděli už ví ... :) A spenate dekuju za snahu pomoci :)
 13. Ok ve čtvrtek bude čas tak to zkusíme zatím díky ;)
 14. Přes Hamachi jsme nezkoušeli,a používáme TCP/IP
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy