Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

crosshair

Members
 • Příspěvků

  2
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  0%
 1. crosshair

  ati eyefinity, tři monitory a hraní her ? jde to i levně :)

  Díky, slušný výčet her podporujících amd eyefinity najdeš na stránkách amd.com např: http://support.amd.com/us/eyefinity/Pages/eyefinity-software.aspx herní pocit je skvělý na akční hry a simulátory prostě pecka. Ale zkoušel jsem i strategii C&C 4: Tiberian Twilight, ale to už bylo na můj vkus trochu moc velké.. ALE možná jiná strategie by byla lépe hratelná.. Jinak pro představu rozdílu při hraní na 1 lcd nebo 3 zde odkaz: http://www.amd.com/us/products/technologies/amd-eyefinity-technology/for-consumers/Pages/experience-eyefinity.aspx Zatím zvládli všechno u některých her bylo sice třeba ubrat detaily (méně dýmu apod), ale jinak bez potíží :) Jestli máš dost místa na stole a nebude tě mrzet trochu větší odběr el. energie, schutí do toho..
 2. Když jsem poprvé uviděl na internetu hraní her na 3 monitorech, byla to jasná volba :) Ale finanční možnosti byly omezené, tak jsem udělal toto: V té době jsem měl grafiku asus HD5830, 4GB ram 1600Mhz, Amd phenom x4 965, zdroj fortron 650w. Grafika by to neutáhla, tak jsem pořídil 2 grafiky HD6850 (+aktivní redukci z DP na Dvi) a sehnal jsem 3x starší monitor 19palců LG flatron. Výsledek PC byl: Cpu-amd phenom x4 965,Ram- 4GB 1600Mhz, Grafika- 2x Ati HD68501GB, Zdroj-650w, 3x monitor LG flatron 19 palců. Parametry při hraní: Grafiky spojené přes crossfire (2 lcd v dvi, 1 lcd přes aktivní redukci DP na dvi), 3 monitory spojené v jednu plochu - rozlišení 3840x1024 Problém: 4GB ram stačí ještě s rezervou (pouze se trochu více hřály, tak jsem opatřil aktivním chlazením), zdroj 650w taky obstál. Např. Crysis 2 na plné detaily na 3 monitorech je nezapomenutelné... mohu jen doporučit. :)))
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu