Jump to content

pepanzezahoran

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%
 1. A to ti dělá při všech hrách nebo jen při nějaký?
 2. Nemyslím si, že za tak krátkou dobu se to již podvedlo nějak obejít, musíš si počkat nebo koupit originálky :)
 3. Zdravím, zkušenosti s tím nemám ale už sem to taky často hledal a spousta lidí říká, že jim mikrofon bere jen stejný usb port jako HDD, takže ten blíž k okraji, druhé Usb mikrofon nerozpozná.
 4. Jednoduchý návod na stažení nových písniček ze Store Just dance 4. Musíme mít připojen internet a puštěn Wiiconnect24. 1) Stáhnout správný soubor 2) Nainstalovat pomocí wad manageru (vyskočí chyba -1022 nebo -1017 - to je v pořádku) 3) Pustit JD4 a jít do Strore 4) Vybrat song ke stažení, vybrat kam se uloží 5) Tancovat! PAL.wad: http://www.mediafire.com/?c2ibeehe2erzlkd NTSC wad: http://www.mediafire.com/?obbc33luambawla Musíme mít již potvrzený Shop wii channel, pokud ste to nikdy neucinili tak vás to nepustí do Store. Musí tedy updatovat Wii shop channel (viz. Update shop channelu v Tutoriálech). Také musíte mít vyplou rodičovskou ochranu (myslim že se to menuje Parental). Tot vše, přeju příjemnou zábavu u nových choreografií :)
 5. Jednoduchý návod na stažení nových písniček ze Store Just dance 3. Musíme mít připojen internet a puštěn Wiiconnect24. 1) Stáhnout správný soubor 2) Nainstalovat pomocí wad manageru (vyskočí chyba -1022 nebo -1017 - to je v pořádku) 3) Pustit JD3 a jít do Strore 4) Vybrat song ke stažení, vybrat kam se uloží 5) Tancovat! :) PAL.wad: http://www.mediafire.com/?c2ibeehe2erzlkd NTSC wad: http://www.mediafire.com/?obbc33luambawla Musíme mít již potvrzený Shop wii channel, pokud ste to nikdy neucinili tak vás to nepustí do Store. Musí tedy updatovat Wii shop channel (viz. Update shop channelu v Tutoriálech). Také musíte mít vyplou rodičovskou ochranu (myslim že se to menuje Parental). Tot vše, přeju příjemnou zábavu o nových choreografií :)
 6. Update shop channelu aniž by jsme museli cokoliv dělat se softmodem. Ten zůstane přesně takový, jaký ho máte. K updatu budem potřebovat Multi mod manager v13.4 ( http://www.mediafire.com/?zb9lg8d88d04h9b ) 1) Otevřeme MMM 2) Otevřeme "Load another IOS" a vybereme 236 3) Otevřeme "Manage Wii Channels" 4) Zde vybereme Shop channel a region 5) potvrdíme tlačítkem A a počkáme Pokud deláme vše správně, průběh je následující: Getting Ticket... Getting Title... Getting Content 18/18 Loading completed Installing, please wait................ Shop Channel successfully installed! Press any button to continue. 6) přes tlačítko Home se dostaneme zpět do Wii menu 7) otevřem Wii shop channel
 7. Podle mého názoru žádné hry v CZ ani jen s titulkami nejsou. Aspoň jsem zatím na žádné nenarazil.
 8. ono první bylo disable a já dal SD a vyskočilo mi tohle Druhá volba byla select source device a dal sem wii sd slot
 9. a píše mi to select emulator device a na výběr mám SD nebo USb nebo Disable, takže SD?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy