woodstock69

Members
 • Příspěvků

  1 273
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  11
 • Feedback

  100%

woodstock69 naposledy vyhrál(a) dne Prosinec 14 2016

woodstock69 měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli woodstock69

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození
 1. ne, budeš mít 2
 2. No kromě toho, že tě někdo podvede, tam žádný problém není. Akorát si dej pozor na to, co kupuješ. Bazary jsou plný her, co nepochází z české distribuce, takže mají německé, francouzské či jiné obaly. U těch může být někdy problém s DLC, že ti třeba nepůjdou načíst přiložené kódy na tvém českém účtu nebo může být problém s nekompatibilitou hry pokud bys chtěl někdy v budoucnu dokoupit ke hře DLC na českém PS storu. Ale to většinou bývá problém spíš u her z jiného regionu (USA, Asie apod.) a na ty v bazarech moc nenarazíš. No a pak se nám tu rozmohl takový nešvar viz inzeráty typu "prodám novou hru, pouze disk bez krabičky", což jsou povětšinou nějaké čórky ze skladu.
 3. http://bfy.tw/9LVt
 4. http://bfy.tw/6Sm2
 5. Tak ono je myslím celkem jedno, co ti to píše, ale jestli to můžeš hrát jako plnou hru. Trialy vždycky fungovaly tak, že se ti stáhne komplet hra, kterou si pak jen odemkneš zakoupením..
 6. Pokud máš US účet, tak to zkus pořešit s US podporou přes live chat, tohle by měl být odkaz. Připrav si uživatelské jméno, přihlašovací email, datum narození a ideálně i výrobní číslo konzole, na které jsi zakládal účet. To výrobní číslo je myslím úplně nejvyšší stupeň ověření a nepotřebuješ pak už vědět ani datum narození (pokud jsi tam dal něco náhodného) ani email. Alespoň já takhle dostal zpátky US účet, ke kterýmu jsem si kromě uživatelského jména nepamatoval vůbec nic. Takže za sebe doporučuju zakládat si nový účet přes konzoli a ne přes PC, vyfotit si výrobní číslo konzole a někde archivovat.
 7. Párkrát jsem tam nakupoval a vždy vše v nejlepším pořádku. Hry originálně zabalené a s AJ obalem, jak bylo uvedeno v popiscích.
 8. Úplně stejně, jen to budeš kopírovat obráceně. Případně mrkni do návodu k PS4, to je taková šikovná věc, kde najdeš odpověď na 99,9% otázek podobného typu http://manuals.playstation.net/document/cz/ps4/settings/data_usb.html
 9. Další příklad třeba Rocket League nebo Journey.
 10. Stát se to může, ale to jsou opravdu výjimky. Většinou jsou to hry, které měly úspěch a velké prodeje. Každopádně se vyhýbej např. krabičkovým hrám od Telltale, ty jedou taktiku, že na disku je třeba jen první epizoda a zbytek epizod si musíš stáhnout ze storu za pomoci jednorázového kódu.
 11. Tak a teď tě drak zjebe za to, že poslední příspěvek se necituje
 12. to je řešení poněkud o ničem, protože pak si už nezahraju tu tunu her, co mám za 5 let stáhnutejch pluska
 13. jasně, na PS storu je celá sekce s webovými prohlížeči ke stažení [ironický smajlík]
 14. Nepsal jsem nic o tom, že máš mít ovladač na kabelu pořád, ale pouze pokud chceš hrát a potřebuješ ho zároveň nabíjet. Po nabití samozřejmě odpojíš. Osobně praktikuju a žádné snižování výdrže baterie nepozoruju.