woodstock69

Members
 • Příspěvků

  1 287
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  11
 • Feedback

  100%

woodstock69 naposledy vyhrál(a) dne Prosinec 14 2016

woodstock69 měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli woodstock69

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození
 1. Vytáhnou konzoli ze zásuvky jsi zkoušel?
 2. Pokud si chceš zalítat nakláněním ovladače, tak doporučuju Flower. Každopádně mluvit tu o podvodu a klamání zákazníka je s prominutím stejná pitomost, jako obviňovat Sony z podvodu, že hra využívá jen tři tlačítka, když jich má ovladač osm.
 3. Prodáno, lock.
 4. Ve sluchátkách profil máš, že to pak nevidíš v aplikaci bych neřešil. Bez zapojenýho kabelu profil nenahraješ.
 5. Moc nerozumím, v čem máš problém, ale pokud se dobře pamatuju, tak musíš připojit sluchátka kabelem ke konzoli, přepnout je do polohy 2, v aplikaci vybrat profil a nahrát do sluchátek. Pak bys měl mít ve sluchátkách nahranej na dvojce ten profil do tý doby, než ho nepřehraješ. A je celkem jedno, co si mezitím nastavuješ v aplikaci, dokud nepřipojíš sluchátka a nepřehraješ profil, tak ho v nich pořád máš.
 6. A nebo už do JRC dorazily nejnovější trendy z USA http://bonusweb.idnes.cz/gamestop-bazarovy-prodej-zamestnanecke-kvoty-f4h-/Novinky.aspx?c=A170206_140904_bw-novinky_anb
 7. Měl jsem je přes dva roky a a žádný plasty a panty mi nepraskly.
 8. Ahoj, online pass byl sice zrušen, ale to platí až od určitého data, před tím některé hry OP využívaly. Takže u starších her je OP stále potřeba a pokud ho nemáš nebo není na PS storu zdarma ke stažení, tak si online (tzn. multiplayer) nezahraješ. Kód na stažení OP, který je u hry přiložen, lze použít jen jednou, takže u bazarovky s použitým OP by sis ho musel na storu dokoupit Což při těch cenách vyjde asi levněji koupit raději novou krabicovku nebo počkat na nějakou slevu na storu a koupit si hru digitálně, ta je totiž vždy včetně OP. Samotné slevy na OP jsem snad nikdy neviděl. To stejné platí i o DLC, pokud není na kartě, ale je přiložen kód ke stažení. Dokonce např. u Sly trilogie na Vitě jsou na kartě jen první dva díly a na ten třetí je přiložený kód. Takže když koupíš bazarovku, tak s velkou pravděpodobností budeš mít jen dva díly místo tří.
 9. Koupeno, lock.
 10. Pokud chceš prohodit oba disky, tak to jinak nepůjde. Jen ten vyndaný disk z PRO musíš naformátovat na FAT32 a ne na NTFS. Otázka je, zda se ti přenese na nový systém komplet všechno včetně her. Na PS3 mi to myslím takto přes zálohu nepřeneslo stažené hry a musel jsem dělat transfer přes ethernetový kabel. Řešením by pak bylo nejprve smazat nějaký hry, aby se ti to vešlo na PRO, udělat transfer přes kabel, pak to zálohovat na třetí disk, dát tam ten 2TB a obnovit zálohu.
 11. Platí, že pokud za hru zaplatíš, tak je tvoje a pojede ti vždycky. U DC si bez pluska nezahraješ online, protože k online hraní na PS4 je plusko potřeba.
 12. ne, budeš mít 2
 13. No kromě toho, že tě někdo podvede, tam žádný problém není. Akorát si dej pozor na to, co kupuješ. Bazary jsou plný her, co nepochází z české distribuce, takže mají německé, francouzské či jiné obaly. U těch může být někdy problém s DLC, že ti třeba nepůjdou načíst přiložené kódy na tvém českém účtu nebo může být problém s nekompatibilitou hry pokud bys chtěl někdy v budoucnu dokoupit ke hře DLC na českém PS storu. Ale to většinou bývá problém spíš u her z jiného regionu (USA, Asie apod.) a na ty v bazarech moc nenarazíš. No a pak se nám tu rozmohl takový nešvar viz inzeráty typu "prodám novou hru, pouze disk bez krabičky", což jsou povětšinou nějaké čórky ze skladu.
 14. http://bfy.tw/9LVt