woodstock69

Members
 • Příspěvků

  1 324
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  17
 • Feedback

  100%
 1. Moje teorie je, že když máš v peněžence v momentě zakoupení pluska dost peněz na jeho další obnovení, tak jde koupit i bez zadané platební metody.
 2. Jasně, preferuji dobíjení peněženky přes kupóny.
 3. Už jsem odhalil příčinu. Musel jsem si přidat platební metodu a pak šlo plusko normálně koupit. No jsou to kujvy, když koupi podmiňují tímhle.
 4. Chápeš to správně, dongle je u všech soňáckejch sluchátek. O něčem, co by fungovalo bezdrátově bez donglu, nevím.
 5. Mně osobně to hodí při pokusu o koupi chybu, takže to mají zase nejspíš něčím omezený.
 6. Jo, pro příznivce bondáže je to ideální řešení
 7. Pokud vim, tak vsechny PS3/4 sluchatka od Sony funguji bezdratove jen s USB adapterem.
 8. PS4 Ostatní

  To si ale musis to plusko koupit primo na storu ve special promo akci, ne aktivovat obycejny kupon, k tomu dostanes kulovy.
 9. PS4 Ostatní

  Nechci ti do toho kecat, ale SW k tomu při aktivaci určitě nedostaneš.
 10. Tak LiS bych si dal líbit, mám dohráno na PS3 a rád si to zopakuju na PS4, zážitek téměř srovnatelný s prvním dílem Walking Dead.
 11. V porovnání se slim pořád drahý. Až přihoděj ještě ovladač zdarma, tak se můžem bavit Jo a nějak tam nevidím ten Horizon zdarma. Takže sleva litr místo hry za 1300? A to se vyplatí
 12. EU Aliennation US Abzú Case closed
 13. PS4 Hry

  Koupím tyto hry na PS4: The Last of Us Remastered Until Dawn Pouze kompletní a v perfektním stavu, nemám zájem o čórky bez krabičky, německý verze apod. Osobně v Brně nebo pošta del domluvy. Nabídky prosím do PM, díky.
 14. Tvl, Erdoganovi ani korunu
 15. Nejdřív bych zkusil pro jistotu kód načíst na svém českém účtu. Předpokládám, že ti to kód nevezme, tak pak si založ nový německý PSN účet, dobij na něm kartu a můžeš nakupovat na německým storu. Hry pak můžeš hrát na svém českém účtu.