Jump to content

Adalpo

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%
 1. Já beru Just dance 4 - musím také myslet na ženu ať si taky zahraje.
 2. Naprostý souhlas, já měl kdysi vočipovanou ps a ps2 , hafo her a nedohrál jsem skoro nic.
 3. Huh, proč jsi to napsal? nepamatuji si že bych psal že nemám na hraní her oeníze :)
 4. Co je to ten loader. To je něco jako crack?
 5. No já bych šel rovnou do Wii U. Čekat rok na to až na Wii U vyjde dost her a koupit si do té doby Wii a čekat až spadne trošku cena je zavádějící páč za ten rozdíl co ušetříš koupíš vlastně to Wii jak ti radí výše. A všechny hry co jdou hrát na Wii jdou i na Wii U. A je jen věc názoru jestli je těch her na Wii U málo nebo hodně. Mě ty hry co jsou teď v nabídce stačí na pár let a to hraju v průměru cca 2-3 hodiny denně a nejsem žádný nováček.
 6. Jo já měl právě ten samý problém. Taky jem měl vira který hromadně rozesílal náhodně emaily v opravdu hodně , ale hodně velkým počtu. Zahltil jsem celý systém tak mi poskytovatel internetu odpojil internet. Já jsem mu ale zavolal ať mi zablokuje jen port 25, což je port na odesílání emailů a mohl internet použít na stažení antiviru, spyware a mohl se toho šmejda zbavit. Škoda, že jsi to tam nesl, určitě za to nějakou kačku zaplatíš. Na tom serveru by ti běhen pár minut poradily a měl bys to hned. Navíc by ses to naučil a dělal by jsi to pak sám. Já už ani žádný anti-blbosti a firewally nepoužívám, pokud na nějakého šmejda narazím tak si to s ním vyřídím sám.
 7. Na Donkey Konga se těším, ale nevím kdy bude. Za cca 14 dní budu mít doma Super maria 3D world, pak mám v plánu další hry které chci mít spíš než DK. Navíc pořád pařím Monster huntera to je fakt mazec.
 8. Navštiv tuto stránku tam ti poradí, protože pokud jseš noob jak píšeš tak ti jinak asi nepomohu. www.viry.cz
 9. To přijde až někdo vymyslí hru která bude fakt festově využívat možnosti gamepadu a ne jen jako "podívej se tam něco tak je napsáno"
 10. Ani to ne. Prostě máš wifi která ti pokryje byt. Zapojíš Wii U, při setuou vyskočí hláška připojit k bezdrátovému internetovému připojení, dáš ano, vybereš síť případně zadáš heslo a je to. Už se o to nikdy nemusíš starat.
 11. to mootoo: jednoduché, co když nemáš wifi anebo máš špatný signál? to seth123: záleží jaký máš router a jak si rozumí s hardwarem v ps3 a wii u. Znám lidi co to mají přesně obráceně. Já sice ps3 nemám takže nemůžu posoudit ale router mám též v jiné místnosti a mám signál 100% oproti signálům na telefonu nebo tabletu např.
 12. Samozřejmě zdarma. Alespoň to po mě nic nechtělo, prostě zaškrtneš co chceš stáhnout a to se ti stáhne. Já jsem zkusil 5 položek (nevěděl jsem jak dloho se to bude stahovat) a když jsem viděl jak rychle nabíhala ta čára tak jsem pak stáhnul rovnou všechno. Taky mám vždy u takových her rád když mám něco dodělané než půjdu dál, ale tady je to jiné. Protože začínáš taky na questech označené jednou hvězdou a pak jdeš na další pokud dokončíš urgent quest. Je to v podstatě to samé jako v Moga akorát že je to těžší a později i s jinými monstry. P.S. co se týče těch žaludků, asi myslíš Altaroth stomach. Jestli jo, tak se ti ani nedivím, já je taky nemohl najít, pak jsem na to ale čirou náhodou přišel. Je to docela sviňárna. Ty se dají získat z mrtvého těla toho bouka co leze po zemi a vždy se po první (někdy druhé) ráně rozprske. Musíš je otrávit aby umřely, ale zůstaly celý - ideálně bombou. Kup si tedy nebo vycrafti poison bombs a hurá na ně. Totéž platí na ten otravný létající hmyz.
 13. Hmm a to není všechno. Ten moga kde hraješ teď je pouze pro solo. Pokud vlezeš do Maria nebo Tavern tak tam je možné hrát právě i online. Ale i solo, všechny questy jdou hrát solo i ty online, ale je vážně těžké je dokončit. Tam postupuješ v hodnosti HR ( Hunter Rank) začínáš na 1, maximum je 100 a je tam skoro 2x více questů než v Moga. A rozhodně vyzkoušej DLC ( download center). Já myslel, ře to budou nějaké kraviny ale stáhnou se ti event questy a speciální questy v aréně atd. Tj dalších několik desítek hodin hry. A máš to stáhlé za pár vteřin protože se vlastně stahuje pouze popisek questu. Taky se ti stáhnou nové itemy co lze huntit a recepty na masky atd. A ještě bonus 5000 resourcí.
 14. Ahoj, zaregistroval jsem, že je tu pár lidí co má tuto vynikající hru. Chtěl bych se domluvit na nějakém multiplayeru. Mám tedy už sice nahráno cca 60 hodin ale jsem stále pořád na začátku. O víkendu jsem multiplayer zkoušel, ale kecat přitom česky přes micrák je lepší mež psát anglicky zprávy. A navíc hra je o to mnohonásobně lepší. Doufám, že se někdo najde. Nebo si alespoň o hře pokecat. Já tyhle gamesy prostě žeru.
 15. Adalpo

  Wii U

  Ahoj všici, já mám: Monster hunter 3 Ultimate Šmoulové 2 Rayman legends Wii Party U Zombi U Toki Tori 1 Darksiders 2 A budu někdy mít: Super Mario 3D world Pikmin 3 Warriors orochi 3 Resident eviol: Revelation Just dance Kids
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy