Jump to content

SmOukycze

Members
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Feedback

  100%

SmOukycze last won the day on March 3 2017

SmOukycze had the most liked content!

About SmOukycze

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Všechny ne jenom některý hry. OLED mají i aktivní ochranu. V podstatě u statických prvků se sníží podsvícení, aby nedošlo k vypálení. Jinak pro čištění je potřeba nechat televizi ve standby módu. Jako s tím vypálením je to těžký. Já třeba mám doma 3 telefony s OLED displejem a ani jeden není vypálenej a to ten jeden používám na navigaci.
 2. Já ti doporučím spíš OLED. Qled od Samsungu jsou fajn, ale maj problém s titulkama a hlavně jejich lokální stmívání občas dělá bordel. Navíc Dolby Vision je fakt super podívaná.
 3. Prodám tyto 3 hry: Zelda - Prodáno Diablo 3 - Prodáno Pokémon Let´s go Pikachu - 800
 4. Cenu si představuji 900 včetně poštovného. Hra je pouze párkrát hraná a v originálním nepoškozeném obalu. Hra je z české distribuce. Osobní předání je možné v Táboře nebo v Českých Budějovicích po domluvě předem.
 5. Gamertag: SmOukyCZE Prozatím Forza Horizon 4 a Motorsport 7
 6. Prodávám Zeldu na Switch. Byla jenom jednou v konzoli, takže prakticky funglovka. Představuji si 1000 + poštovný.
 7. SmOukycze

  PS4 Pro

  Tohle mi přijde jako úplně normální hlasitost. Nesmíš zapomenout, že tam je malý větrák a potřebuje mnohem víc otáček, aby uchladil komponenty.
 8. SmOukycze

  PS4 Pro

  A z čeho bys jako chtěl čerpat když Cerny prakticky žádný rozhovory nedává? Jestli ti trhá žíly, že na PS4 Pro hry nejedou 1080p/60FPS, tak si kup PC a nebudeš to muset řešit. Konzole jsou o kompromisech, bylo tomu už od začátku a bude tomu i v budoucnu, pokud si udrží tenhle formát. Nemluvě o tom, že SONY nemůže diktovat vývojářům jak ty hry mají dělat. V uniklých dokumentech bylo akorát řečený, že rozlišení musí být stejný nebo vyšší než je na PS4 a u frameratu to bylo úplně stejný. Horizon neběží v 60 fps, protože to tak GG nechtějí a je to jejich rozhodnutí jak vynaloží s tím výkonem. Další věcí je, že ty animace v Horizonu mohou být udělaný jenom pro 30 FPS a po odemčení by se mohli rozbít. GG prostě radši vsadilo na vizuál, s tím prostě nic nenaděláš. Podívej se třeba na FF XV jak ho SE rozbili jenom, aby dokázali, že ten odemčenej framerate tam můžou naroubovat. Navíc odemčenej framerate je naprosto k ničemu, pokud si ho nedokáže udržet stabilně. A jak jsem psal, jestli ti to tak vadí, tak jako alternativu máš přece PC nebo ho můžeš použít jenom na multiplatformy a máš po starostech. U exkluzivních her se s tím budeš muset prostě smířit.Ty snad ani Pročko nemáš ne? Tak proč ti to tak strašně vadí?
 9. SmOukycze

  PS4 Pro

  Pokud ti nevadí angličtina tak tady a ještě na Youtube si najdi NXGamer dělal menší rozbory, ale to je taky v angličtině.
 10. SmOukycze

  PS4 Pro

  0:50 Mark Cerny sám říká, že to není náhrada PS4, v 1:35 říká, že je zaměřená na vyšší rozlišení, lepší detaily a framerate. Nikdy nepadlo slovo o tom, že hry budou vypadat jako např. Watch Dogs PS3 vs PS4. Pořád se jedná o mezigenerační cyklus. U Horizonu je rozdíl v rozlišení, vykreslovací vzdálenosti, anizotropního filtrování a lepších texturách. Ten nárůst frameratu je způsobenej i CPU ten je přetaktovanej z 1,6 ghz na 2,1 ghz.
 11. SmOukycze

  PS4 Pro

  Smartmaxi já pořád nechápu proč to tak řešíš. Vždyť je to dobře, že ty hry na PS4 vypadaj tak dobře, těží z toho přece všichni. Pročko nikdy nebylo prezentovaný jako náhrada za PS4. Na konferenci jasně řekli, že konzole nabídne možnost hrát ve vyšším rozlišení s plnohodnotným HDR. O tom, že by měli hry na Pro vypadat o třídu výš, nepadlo ani slovo. Proto Pročko ani nemá nijak masivní reklamu. Sony nechce aby si lidi mysleli, že Pro má nahradit PS4 a že se jedná o novou generaci konzole. Co se týče Boost Módu tak ten nepoužívá 100% výkonu GPU Pročka. V Boost Módu se nastaví GPU tak, aby odpovídalo výkonu PS4 s tím rozdílem, že se přetaktuje z 800mhz na 900mhz. Což znamená, že v Boost Módu má PS4 Pro výkon někde kolem 1,9 TFLOP (PS4 má 1,84 TFLOP), takže nějaký 2 TFLOPY výkonu leží ladem. To je taky důvod, proč hry pro 100% podporu potřebují patch.
 12. SmOukycze

  PS4 Pro

  Tomas: To je fakt divný. Kdybych byl na tvém místě zkusil bych tohle: V safe modu bych zkusil rebuild database. Pokud by to nepomohlo zkusil bych odinstalovat Tomb Raidera a smazat savy. Potom bych ho znovul nainstaloval a spustil bez savů. Pokud by ani to nepomohlo tak asi zbývá jednině tovární nastavení.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy