Jump to content

Hydroxidka

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About Hydroxidka

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Bratislava

Herní účty

 • PlayStation Network
  Karboxylka
 1. Už to hrám asi 4 hodiny, puzzle sú v podstate rovnako ťažké ako vo VLR, možno o niečo jednoduchšie, príbeh je výborný, zatiaľ väčšine vecí nerozumiem a fragmentový systém vôbec nepôsobí rušivo. Neotáľajte a kúpte si to.
 2. Píše sa rok 2028, púšť Nevady. Deväť ľudí žije v Dcom zariadení, ich cieľom je nájsť liek proti strašnému víru. Ani len netušia, že keď kalendár ukáže koniec roka, ich život sa navždy zmení. Zobudia sa v neznámych miestnostiach v podzemnom kryte, rozdelení do trojíc, so zvláštnym náramkom na rukách. A tu sa ukáže Zero, tajomná postava zahalená v maske, a donúti ich hrať Decision game. V rukách budú mať nielen svoj osud, ale i osud celého ľudstva. Zajtra, 28.6.2016, konečne vyjde dlho očakávané finále cenami ovenčenej trilógie Zero Escape a ponesie názov Zero Time Dilemma. V hre sa stretneme so starými známymi, ale budú nám predstavené aj nové tváre. Tentokrát tvorcovia opustili tradičný štýl rozprávania príbehu pomocou prvkov vizuálnej novely a stavili na kinematické cutscenes. Ja osobne nie som fanúšičkou danej zmeny, ale či to bolo rozhodnutie správne zistíme až zajtra. Ako môžeme vidieť z ukázaných 9 minút gameplay-u, hra sa nechala inšpirovať TWD a to konkrétne s nútením hráča rozhodnúť sa v priebehu niekoľkých sekúnd. Aj vizuálny štýl prešiel istými zmenami, najskôr kvôli vcelku nízkemu rozpočtu, ale príbeh a atmosféru to hádam neovplyvní. Snáď konečne odhalíme všetky tajomstvá tejto pútavej trilógie :D Hra vyjde, ako už je zvykom, na 3DS a Vitu a tentokrát sa ku platformám pridá i PC. Všetkým ľudom, ktorí nie sú oboznámení s touto sériou, odporúčam zahrať si/pozrieť si na YT prvé dva diely a to menovite 999 (DS) a Virtue's Last Reward (Vita, 3DS). Plánujete niekto kúpu?
 3. Hydroxidka

  error :(

  Vieš sa dostať do recovery menu?
 4. Vzdy, ked ho skusam dat na 6.60 (neslo to ani pri ziadnom inom fw), vyhodi mi to tuto spravu:"The system configuration on this PSP system doesn't appear to be correct. The update cannot be started. Contact technical support for assistence (DRNFFFFFFCD)." Uz som naozaj zufala, neviem, co s tym. Viem, ze by sa to dalo downgradnut s pomocou pandory a mms, ale tie nemam... Za pripadnu pomoc dakujem.:cry:
 5. Včera mi to došlo, dnes som vyskúšala, mp šlape v pohode. id- Karboxylka
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy