Bundle = balíček, myslí se tim třeba dvě hry za jednu cenu, hra s DLC nebo tak (na PS store je například Call of Duty Ghosts + Season Pass bundle - to je balíček se hrou a Season Passem (DLCčkama), nebo je tam třeba Avatar bundle - čtyři avataři v jednom balíčku).
Timed Trial = to je něco jako demo, v podstatě si stáhneš plnou hru a můžeš jí po určitou dobu hrát na zkoušku (asi hodinu, pokud si dobře vzpomínám) než se tě to zeptá, abys hru koupil.
GTA V bych já osobně koupil na Store, pro tebe bude asi spíš lepší ten disk. Na disku je to o něco levnější a někteří lidi preferujou spíš fyzickou kopii, podle některých to zas na Store "neni úplně tvoje", atd. Hru můžeš půjčovat kamarádům, po dohrání prodat, nemusíš toho tolik stahovat, etc. Ale pokud se ti poškodí disk, máš smůlu.
Na Store hru koupíš prakticky kdykoliv se ti zachce, můžeš jí dát ke stažení někomu z tvých známých na PSN (Gameshare - z tohohle důvodu to preferuju), nebo můžeš volnej slot prodat tady na fórku a za použití určitých triků to prodat několikrát, což by - kdyby si měl štěstí - mohlo mít poměrně vysoký zisk. Nevýhodou je, že i když koupíš okamžitě, musíš tomu dát nějaký ten čas na stahování. Je to samozřejmě dražší. Pak je tu ještě fakt, že pokud neplánuješ kupovat PSN Karty, budeš muset zadat údaje o kreditce, což se lidem po předešlýma problémama s PSN moc nelíbí, já s tim problém nemám - hru koupim a údaje o kartě hned smažu. Můžeš ale kdykoliv smazat a přestahovat znova zadarmo, ztratit to nemůžeš (leda že by se ti porouchalo PS3 nebo že by si zrovna němel tu hru staženou a ztratil bys přístup k účtu PSN, kde sis to koupil).