Jump to content

karel37cv

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About karel37cv

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Funkční X Box 360 se dvěma ovladači,kinect a šest her,HDD 120GB,HDMI připojení a veškeré kabely.Při rychlém Výrazná jednání sleva.Do rozumné vzdálenosti mohu po dohodě dovést.Flash proveden Rendisem.
 2. Prosím o návod děkuji

 3. Na to aby jsi jí korektně vypálil musíš mít v té tvojí vypalovačce nejnovější firmware a ten je 4L08 a to by Consolero jako prodejce měl vědět.
 4. To já vím že jsem neobjevil Ameriku,ale i já jsem se pokoušel koupit předraženou mechaniku než jsem se na jiném foru dočetl tento návod který funguje úplně stejně a korektně jakou revize B.Proto jsem myslel i na ty kteří jakou já doted neměli s Xboxem a vypalováním zkušenosti a jsou v tom začátečníci tak jsem tu chtěl napsat podrobný a srozumitelný návod pro všechny.Ale tady jak koukám jsou lidi kteří o to nestojí a snaží se o to aby to tady na foru nebylo a dál mohli nabízet svoje předražené vypalovačky.A tak to teda zveřejnovat nebudu.Kdyby někdo přeci jen měl zájem a nechtěl zbytečně platit za něco co může mít za třetinu ceny nové a ještě se zárukou.Tak at napíše PM.
 5. Mám tuto vypalovačku a jdou na ní vypálit všechny hry stejně jakou na revizích B.Ze 30 vypálených her jen jedno a dvd zničené a to bylo to první než jsem to nastavil podle xecuter.Pak už to běželo vše tak jak má. Vytvořím návod a dám ho sem pro všechny co nechtějí kupovat předražené vypalovačky nabízené zde na foru. Jde o tuto vypalovačku z Alzy. http://www.alza.cz/lite-on-ihas124-14-cerna-d477402.htm
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy