Přejít na obsah

hory1468628670

Members
 • Příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  0%

O uživateli hory1468628670

 • Hodnost
  Member
 1. Hry se středověkou tématikou

  Ok, dik. Koukal jsem že ani není moc drahá, takže to za zkoušku určitě bude stát :)
 2. Hry se středověkou tématikou

  Ok, dik za upřesnění :) A co nějaké další návrhy? Věřím že takových her musí být určitě víc...sice asi ne tolik jako na pc, ale co se dá dělat :)
 3. Hry se středověkou tématikou

  To Samopall: Dik za tip. Hrál jsi to? Co jsem koukal na recenze, tak to v nich totiž celkem sepsuly. To epilepticfishCZ: Na to jsem už narazil a celkem mě to láká :) Pokud jsem to ale dobře pochopil, je to jen čistě multiplayer hra, že? Takže je nutností připojení k netu aby jsem to mohl hrát?
 4. Hry se středověkou tématikou

  Hola, rád bych si pořídil nějakou hru se středověkou tématikou, jedno jestli to bude RPG, TPS nebo FPS. Budu vděčný za jakékoliv tipy :) PS (Assins sem psát nemusíte :) ). V ideálním případě bych rád nalezl čistě reálnou hru, tedy bez prvků fantasy (kouzla, nadpřirozené schopnosti apod.). Něco jako je na PC série Mount and Blade.
 5. Jakou TV k PS3

  Herní režim nalezen. Jen mě nejdřív zmátlo že jde zapnout jen při zapnuté konzoli. Co přesně změní tento režim v nastavení TV že by měli jet hry rychleji? Všiml jsem si že hned při aktivaci výrazně rozjasnil obras a zvýšil konrast. Předpokládám že při jeho vypnutí se veškeré nastavení vrací zpátky do normálu, že? Jinak hry už běží mnohem lépe, takže děkuji za radu :)
 6. Jakou TV k PS3

  Možná blbej dotaz, ale kde ten game mode najdu? Jediný co jsem vypátral na tv byl fotbal mode. Má Samsung UE32H6200AW.
 7. Jakou TV k PS3

  Zdarvím, může mít TV nějaký vliv na plynulost hry na PS3? Momentálně jsem k PS3 připojil novou tv a mám pocit, že v GTAV je pomalejší odezva na ovládání a hra se občas maličko trhá (při průjezdu graficky náročnějším terénem). Odezva se projeví např že zatočím a ve hře to zatočí a maličko později...je to dost nepříjemný. Může na tohle na mít vliv TV? Když to napojím na tv co jsem měl před tím, tak mi přijde že to jde líp. Obě tv jsou fullHD, ale novější je LED a smart od Samsungu. Setkal se někdy někdo s něčím podobným? Nečekal bych že novější a "lepší" tv by s tím mohla mít větší problémy.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte.