Jump to content

Damon Salvatore

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About Damon Salvatore

 • Rank
  Member
 • Birthday 07/01/1996

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahojte, mám ps3 slim OFW 4.78 dá sa získať multiman na tuto verziu ?
 2. Ja som to len chcel rýchlo zistiť prepáčte že som zakladal nové témy potreboval som to na Call of duty BO2 DLC ale radšej si to kúpim lebo sa asi dá hacknut iba E3 flasherom ale nepoznám v okolí nikoho kto by to vedel spraviť ešte raz prepáčte za to že som sa pýtal stále dookola to isté.
 3. Áno ale ja som zo Slovenska. A myslíš že tak za rok by som si to mohol urobiť sám.
 4. Proste mám ps3 slim 4.78 OFW a potreboval by som vedieť či sa dá stiahnuť na tuto verziu toho Package Mangera alebo túto verziu nejako downgradnut alebo jailbreaknut bez toho E3 Flasheru
 5. A nedá sa nejako jailbreaknut ps3 slim 4.78. Alebo aspoň dá sa nejako získať package manager.
 6. Ďakujem skúsim tam niečo pozrieť. A ty nemáš s tým skúseností alebo nepoznas niekoho myslím ohľadom toho Managera. Veľmi by som ho potreboval na hackovanie Cod mám všetky časti a chcel by som si stiahnuť map packy. Ak by si niekoho zohnal bol by som ti veľmi vďačný.
 7. Ahojte chcem si kúpiť season pass do COD BO2 viete niekto čo všetko sa dá ním stiahnuť.
 8. Napísal som to tam ale nikto neodpisuje. Ty o tom nevieš bližšie informácie.
 9. Neviete kde by som mohol kúpiť ten Flasher E3
 10. Nie dá sa to kúpiť. Ak by som to mal tak by to šlo downgradnuť. Dal by sa nejak stiahnuť PKG Files alebo PKG manager do ps3 bez jailbreaku alebo downgradu.
 11. Ahoj, mám PS3 slim 4.78 320GB a už tri týždne sa snažím spraviť downgrade ale vždy pri 70% Napíše Coruptted data. Veľmi by som to potreboval alebo aspoň vedieť či sa to vôbec dá. Prosím odpíšte.
 12. Ahojte chcel by som sa spýtať som v tomto úplny amatér či by sa dalo nainštalovať package managera na PS3 slim 4.78.
 13. Ahojte viem že sa to na tuto temu vobec nehodi ale chcem sa spýtať ako mám nainštalovať Package manager na ps3 slim 4.78 ak sa to vôbec dá.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy