Jump to content

Jackpott

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About Jackpott

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Super, díky moc. Já právě myslel, že to real name, co se tam dává. Musí být skutečné, například pro ověření něčeho. Kdybych zapomněl heslo, někdo mi ukradl účet atd... Odkaz pomohl a díky.
 2. Zdravím, Mám problém se zobrazením mého nicku. Asi dva dny zpět jsem se znovu přihlašoval k PSN uctu, protože jsem si měnil heslo. Od té doby se mi téměř všude zobrazuje místo nicku moje právě jméno a příjmení. I v té sekci "whats new" jak tam můžete vidět, kdo co hrál, jaké dostal trofeje atd... Tam jsem měl vždy například "můj Nick" has earned xxx trophies in x game... Teď tam mám své pravé jméno a příjmení. Nestalo se to někomu ? Nevím kde to prhodit vůbec, zkoušel jsem koukat do veškerého nastavení a nikde jsem nenašel, že by se to někde prepinalo. Díky.
 3. Zdravím, Měl bych otázku spíš na ty, co sbiraji trofeje. Jedná se mi o trofej za splnění 80 sidequestu. Když se podívám do splněných, tam tam napocitam cca 86 modrých questů a trofej pořád nic. Někdo podobnou zkušenost ?
 4. Super, posílám email do pm. Spíš bych chtěl nějaký cover, kde je nahoře klasický i ta modrá linka PS4 právě.
 5. Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli ti ho někdo neposlal. Taky ho sháním. Díky.
 6. Jackpott

  Diablo

  Zdravím, Mám nově koupené Diablo a dost mě to baví. Takhy hodně sbírám trofeje a tak bych se chtěl zeptat, jestli tu je někdo, kdo by se mnou hodil pár charů na lvl 70. Popřípadě dal hardcore mode, bounty úkoly atd... stačí si mě přidat. PSN: Trosecnik
 7. To je pravda, když je to super hra, tak platina musí být .. některé trofeje jsou opravdu výzva, třeba pro mě bylo Mirrors Edge noční můra ty časovky zabíhat abych měl pak platku .. někde je to spíš jen o grindu, ale když mě to baví proč ne, viz teď Diablo na kterém makam. Tak kdyby se chtěl někdo připojit add me
 8. Ahoj, chtěl bych jen najít zde nějaké lidí, co rádi sbírají trofeje z her. Vzájemně si třeba pomáhat nějaké nasbírat atd... Pokud by měl někdo zájem přidejte si mě. PSN ID - Trosečník
 9. Zdravím, Pořídil jsem si PS4 a chtěl bych se zeptat, jaké jsou momentálně asi nejlepší závodní hra, do které se vyplatí investovat ? Jen ne Rallye, to nemusím.
 10. Ahoj, Měl bych otázku ohledně přihlášení do PSN. Je tomu už pár let, co jsem prodal své PS3, dnes jsem si koupil PS4 a problém je, že jediné, co si pamatuji z údajů je PSN online ID (tu přezdívku) co jsem měl. Je nějaká možnost, jak bych zjistil, na jakou emailovou adresu je moje Online ID napárované ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy