Přejít na obsah

klickus

Members
 • Příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  N/A
 1. Problemy s pripojenim k online serverum

  Tak jsem dnes hru nainstaloval hnedka po tom úvodním zápase mi naskočila tabulka od EA. Vše funguje jak má, všem děkuji za rady, hlavně Mandazovi ;)
 2. Problemy s pripojenim k online serverum

  Ok takže všude smazáno, zítra zkusím nainstalovat fifu se zapojeným internetem a uvidíme.
 3. Problemy s pripojenim k online serverum

  když kliknu na to: Saved data in System storage) tak potom delete? a když dám delete v (Saved data in Online storage) tak se mi ukáže: There is no saved data.
 4. Problemy s pripojenim k online serverum

  Jakože odinstalovat fifu( co to znamená všetně savu? :D) a tel. číslo zjistím kde? díky
 5. Problemy s pripojenim k online serverum

  Právě že hned když zapnu fifu tak se automaticky připojuje k serverům EA, no a nepřipojí se. Pak už mě to nepustí ve fifě k ničemu.
 6. Problemy s pripojenim k online serverum

  zkusím ale myslím si že tím to nebude nevím :/ už na to nemám nervy zlatej počítač
 7. Problemy s pripojenim k online serverum

  Když kliknu na tu kachli: ÚČET EA a stejně načítá a pak napíše: Stratili jste spojení se servery EA. Dokud se k serverům EA nepřihlásíte, nebudete mít přístup k žádným on-line funkcím. možná bude chyba v tom že naplaystationu mám jiný nick než na tom EA
 8. Problemy s pripojenim k online serverum

  teď zkouším znova nainstalovat jestli mi to tam vyskočí nebo ne ///EDIT: tak ani po znovunainstalování nic :/
 9. Problemy s pripojenim k online serverum

  ps+ mám aktivní od včera na 12 měsíců, účet od EA mám také, ale hru jsem instaloval když jsem nebyl připojen na internet, takže mi nenaskočilo žádně přihlášení do EA, takže tady v tomto bude problém, mám zkusit odinstalovat a nainstalovat hru znovu, nebo to jde nějak propojit?
 10. Dobrý den, koupil jsem si PS4 PRO, k němu hru FIFA 17. Vše funguje jak má až do té doby když chci hrát online, zapnu online a: Ztratili jste spojení se servery EA, dokud se k serverům EA nepřihlásíte, nebudete mít přístup k žádným online funkcím. PlayStation je připojen přes kabel k internetu a internet na něm normálně funguje. Jak tedy propojím EA účet s playstationem?? edit Martinoslav: Presunuto do vhodnejsi kategorie a prejmenovano, aby tema lepe korespondovalo s obsahem.
×