Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Sardos

Members
 • Příspěvků

  25
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  N/A

O uživateli Sardos

 • Hodnost
  Člen

Informace

 • Město
  Trutnov

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Ahoj. Existuje nějaký český PS4 Conan Exiles server a hraje tu u nás vůbec někdo ? Všude narážím převážně na Němce a vidím téměř výhradně německé servery a pak pár holandských a francouzských, Český jsem viděl pouze jeden pro PvP ale nikdo tam nehraje.
 2. Sardos

  Xbox One S [Ukončeno] Zánovní Xbox one

  Ahoj. Je to stále k mání ? Měl bych zájem. Ale asi bych to bral kurýrem nebo poštou.
 3. Sardos

  Gran Turismo Sport

  Smazal jsem to a jsem rád že jsem kvůli této zmršené závodní hře nekoupil volant, jak jsem to měl jednu dobu v plánu. Nevím jestli je v Japonsku běžné že se auta nevejdou do zatáčky, zvláště pak ta auta závodní, ale v GT to běžné je a já už na tohle nemám náladu ! Ta hra šla dobře hrát po jejím vydání. Každá pozdější aktualizace jí jen škodila.
 4. Ahoj lidi. Pokud už se to tady řešilo tak se omlouvám, já jsem ale nic nenašel a proto se ptám. Vyplatí se na hraní GTS kupovat volant Thrustmaster T80 ? Když totiž uvažuju nad kupováním volantu, tak si říkám že na hraní jediné závodní hry se asi moc nevyplatí pořizovat nějaký fakt kvalitní volant s jeho kvalitě odpovídající cenou.
 5. Sardos

  Gran Turismo Sport

  Sám za sebe si myslím že to je dobrá hra a zdá se že ji chtějí vývojáři nějakou dobu piplat a budou do ní přidávat co v ní člověk asi právem očekával že tam bude od začátku. Tedy třeba ta offline kampaň, pár jiných aut a podobně. Já jsem dokonce dospěl k tomu že si pořídím volant s pedálama. Ježdění s gamepadem jaksi není moc dobrou volbou. Když jsem PS4 se závodní hrou kupoval, netušil jsem že mně to takhle chytne. Jinak totiž hraju hlavně RPG a z nich převážně Skyrim. Sem tam si dám nějakou adventuru, ale ty už poslední dobou nestojí až na vyjímky za nic, tak od nich ustupuju.
 6. Sardos

  Gran Turismo Sport

  Když je soupeř normálně rychlejší, tak bych o tom nemluvil. To je normální situace. Ale to o čem jsem mluvil bylo fakticky teleportování, ne jízda. Španěl prostě na jednom místě rovinky zmizel a během sekundy se zjevil o nějakých 300, možná 500 metrů dál. Tu vzdálenost překonal rychlostí vystřelené kulky. Ostatní auta včetně mého jely plus mínus stejnou běžnou závodní rychlostí. Dejme tomu že jsme v ten moment všichni jeli 200 km v hodině a zmíněný Španěl to napálil rychlostí 1000 km v hodině. Z toho odvozuju že ten Španěl buďto musel nějakou chybou jízdního modelu získat neskutečnou rychlost a nebo to jde nějak jinak oblbnout a on přišel na to jak. Škoda že jsem si neschoval nahrávku. Začnu to ale dělat.
 7. Sardos

  Gran Turismo Sport

  Nejdřív asi odstraňujou chyby jízdního modelu. Těch je v té hře hromada. Nedávno se okolo mého auta při závodu prohnal nějakej Španěl, ale ne jako kdyby jel jenom rychleji než já. On se doslova teleportoval z bodu A do bodu B a přelítnul během vteřiny dlouhou rovinku. Koukal jsem na to jak blbec. Taky už by konečně mohli opravit to že nás někdo trefí neúmyslně nebo naschvál ze zadní pozice, ale penalizaci hra přisoudí našemu autu. Ne to které nás nabořilo. Snad není problém auto rozdělit na přední a zadní polovinu a sledovat do které půlky jde případný náraz od jiného auta. Nejsem sice programátor, ale myslím si že by tohle neměl být problém vyřešit. Tu kampaňasi musí vývojáři nejdřív přeložit do jazyků ve kterých hra je, než to vydají.
 8. Sardos

  Gran Turismo Sport

  Abys mohl jezdit online závody, musíš nejprve zkouknout videjka o závodní etiketě. Pak podepíšeš závodnickou licenci a je z tebe online závodník.
 9. Sardos

  Gran Turismo Sport

  No ale když kouknu na aktualizace hry, mám tam jasně uvedenou verzi 1.07.
 10. Sardos

  Gran Turismo Sport

  Ahoj. Aktualizace 1.07 ke mě dorazila ale nikde nemám možnost hrát tu offline kampaň o které se tady bavíte. Nebo to ještě v této aktualiaci nebylo ?
 11. Sardos

  Jaká je poruchovost dualhocku 4 u PS4

  Tak to mám od pátku doma. Běhá to hezky. Docela se to hřeje. Může to ale být vinou hry Gran Turismo kterou na té nové PS4 proháním. Každopádně když to pár hodin jede, tak je celkem dost slešet šum větráku u konzole. České systémové prostředí v PS4 je matoucí, protože je člověk přece jenom zvyklý na anglické IT pojmy, ale zvykl jsem si na to rychle a jsem za tu Češtinu rád. Vnímám to od Sony jako projev úcty k zákazníkům od kterých chce firma penízky a tak jim dává touto cestou najevo že pro ně je ochotná také něco udělat. MS tohohle asi schpný nebude, když to jeho české zastoupení nebylo schopné udělat ani pro jednu verzi Xboxu. Zatím jsem tedy s nákupem od Sony spokojený a zvykám si zase na Playstation. Míval jsem totiž PS3, pak jsem přešel na Xbox 360.
 12. Sardos

  Jaká je poruchovost dualhocku 4 u PS4

  Od zeleného krypla bych nic nekoupil ani kdyby to stálo korunu! CZC výdejnu mám navíc 1,5 kilometrů od domu.
 13. Sardos

  Jaká je poruchovost dualhocku 4 u PS4

  Last of Us v cene 2 tisice Obchodníci přece pořád nám zákazníkům lžou. Slovo REKLAMA je odvozenina od slova KLAMATI. Ale tuhle hru si chci zahrát, tak na cenu kašlu. Hlavně ale jdu po těch autech.
 14. Sardos

  Jaká je poruchovost dualhocku 4 u PS4

  Tak jsem neodolal a objednal jsem PS4. Myslím že je za dobrou cenu. Má to dvouletou záruku a tak by asi problém s případnou výměnou Dualshocku být neměl. Konkrétně jde o toto: https://www.czc.cz/playstation-4-slim-1tb-cerna-gran-turismo-sport/221487/produkt a k tomu jsem rovnou objednal Playstation Plus Card na 1 rok. Díky za odpovědi a asi bych to tady nechal zamknout.
 15. Pamatuju si že dualhock u PS3 nestál za nic. Po měsíci hraní Skyrimu, kde se mačkaly páčky při potřebě plížení se nebo při přepínání pohledu na postavu nebo z ní, se stávalo to že si pak páčky začaly dělat co samy chtěly a třeba to zatáčelo aniž by hráč chtěl zatočit a podobně. Já jsem to řešil nákupem nového dualshocku a za měsíc to bylo zase v tom samém stavu jako před jeho zakoupením. Jak jsou na tom s poruchovostí ty nové dualhocky pro PS4 ? Taky aby se člověk bál u toho používat některé herní funkce, aby se nevymačkaly spínače ?
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu