Přejít na obsah

Sardos

Members
 • Příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  N/A

O uživateli Sardos

 • Hodnost
  Člen

Informace

 • Město
  Trutnov
 1. Gran Turismo Sport

  Sám za sebe si myslím že to je dobrá hra a zdá se že ji chtějí vývojáři nějakou dobu piplat a budou do ní přidávat co v ní člověk asi právem očekával že tam bude od začátku. Tedy třeba ta offline kampaň, pár jiných aut a podobně. Já jsem dokonce dospěl k tomu že si pořídím volant s pedálama. Ježdění s gamepadem jaksi není moc dobrou volbou. Když jsem PS4 se závodní hrou kupoval, netušil jsem že mně to takhle chytne. Jinak totiž hraju hlavně RPG a z nich převážně Skyrim. Sem tam si dám nějakou adventuru, ale ty už poslední dobou nestojí až na vyjímky za nic, tak od nich ustupuju.
 2. Gran Turismo Sport

  Když je soupeř normálně rychlejší, tak bych o tom nemluvil. To je normální situace. Ale to o čem jsem mluvil bylo fakticky teleportování, ne jízda. Španěl prostě na jednom místě rovinky zmizel a během sekundy se zjevil o nějakých 300, možná 500 metrů dál. Tu vzdálenost překonal rychlostí vystřelené kulky. Ostatní auta včetně mého jely plus mínus stejnou běžnou závodní rychlostí. Dejme tomu že jsme v ten moment všichni jeli 200 km v hodině a zmíněný Španěl to napálil rychlostí 1000 km v hodině. Z toho odvozuju že ten Španěl buďto musel nějakou chybou jízdního modelu získat neskutečnou rychlost a nebo to jde nějak jinak oblbnout a on přišel na to jak. Škoda že jsem si neschoval nahrávku. Začnu to ale dělat.
 3. Gran Turismo Sport

  Nejdřív asi odstraňujou chyby jízdního modelu. Těch je v té hře hromada. Nedávno se okolo mého auta při závodu prohnal nějakej Španěl, ale ne jako kdyby jel jenom rychleji než já. On se doslova teleportoval z bodu A do bodu B a přelítnul během vteřiny dlouhou rovinku. Koukal jsem na to jak blbec. Taky už by konečně mohli opravit to že nás někdo trefí neúmyslně nebo naschvál ze zadní pozice, ale penalizaci hra přisoudí našemu autu. Ne to které nás nabořilo. Snad není problém auto rozdělit na přední a zadní polovinu a sledovat do které půlky jde případný náraz od jiného auta. Nejsem sice programátor, ale myslím si že by tohle neměl být problém vyřešit. Tu kampaňasi musí vývojáři nejdřív přeložit do jazyků ve kterých hra je, než to vydají.
 4. GT sport

  Abys mohl jezdit online závody, musíš nejprve zkouknout videjka o závodní etiketě. Pak podepíšeš závodnickou licenci a je z tebe online závodník.
 5. Gran Turismo Sport

  No ale když kouknu na aktualizace hry, mám tam jasně uvedenou verzi 1.07.
 6. Gran Turismo Sport

  Ahoj. Aktualizace 1.07 ke mě dorazila ale nikde nemám možnost hrát tu offline kampaň o které se tady bavíte. Nebo to ještě v této aktualiaci nebylo ?
 7. Jaká je poruchovost dualhocku 4 u PS4

  Tak to mám od pátku doma. Běhá to hezky. Docela se to hřeje. Může to ale být vinou hry Gran Turismo kterou na té nové PS4 proháním. Každopádně když to pár hodin jede, tak je celkem dost slešet šum větráku u konzole. České systémové prostředí v PS4 je matoucí, protože je člověk přece jenom zvyklý na anglické IT pojmy, ale zvykl jsem si na to rychle a jsem za tu Češtinu rád. Vnímám to od Sony jako projev úcty k zákazníkům od kterých chce firma penízky a tak jim dává touto cestou najevo že pro ně je ochotná také něco udělat. MS tohohle asi schpný nebude, když to jeho české zastoupení nebylo schopné udělat ani pro jednu verzi Xboxu. Zatím jsem tedy s nákupem od Sony spokojený a zvykám si zase na Playstation. Míval jsem totiž PS3, pak jsem přešel na Xbox 360.
 8. Jaká je poruchovost dualhocku 4 u PS4

  Od zeleného krypla bych nic nekoupil ani kdyby to stálo korunu! CZC výdejnu mám navíc 1,5 kilometrů od domu.
 9. Jaká je poruchovost dualhocku 4 u PS4

  Last of Us v cene 2 tisice Obchodníci přece pořád nám zákazníkům lžou. Slovo REKLAMA je odvozenina od slova KLAMATI. Ale tuhle hru si chci zahrát, tak na cenu kašlu. Hlavně ale jdu po těch autech.
 10. Jaká je poruchovost dualhocku 4 u PS4

  Tak jsem neodolal a objednal jsem PS4. Myslím že je za dobrou cenu. Má to dvouletou záruku a tak by asi problém s případnou výměnou Dualshocku být neměl. Konkrétně jde o toto: https://www.czc.cz/playstation-4-slim-1tb-cerna-gran-turismo-sport/221487/produkt a k tomu jsem rovnou objednal Playstation Plus Card na 1 rok. Díky za odpovědi a asi bych to tady nechal zamknout.
 11. Pamatuju si že dualhock u PS3 nestál za nic. Po měsíci hraní Skyrimu, kde se mačkaly páčky při potřebě plížení se nebo při přepínání pohledu na postavu nebo z ní, se stávalo to že si pak páčky začaly dělat co samy chtěly a třeba to zatáčelo aniž by hráč chtěl zatočit a podobně. Já jsem to řešil nákupem nového dualshocku a za měsíc to bylo zase v tom samém stavu jako před jeho zakoupením. Jak jsou na tom s poruchovostí ty nové dualhocky pro PS4 ? Taky aby se člověk bál u toho používat některé herní funkce, aby se nevymačkaly spínače ?
 12. Ps4 slim nebo pro

  Já mám internet celkem slušný. Mě šlo spíš o to jestli ho PS4 potřebuje ke hraní i když nehraješ onlinovku, nebo když si konzoli vezmeš třeba na halupu kde internet nemáš. Ta X360 tě nepustí ani k tvému profilu v konzoli když se nejde připojit k Xbox Live. Netuším proč takovou blbost u MS vymysleli, ale bohužel to takto mají. Jak tohle funguje u PS4 bohužel nevím. Myslel jsem si že nahradím svůj Xbox 360 Xboxem ONE S nebo až výjde ten nejnovější, tak tím X. Ale po tom co předváděl MS minulý týden s tím nepřístupným Xbox Live, dost váhám dát MS ještě vydělat. Za stejné peníze můžu koupit PS4 Slim nebo i PRO.
 13. Ps4 slim nebo pro

  Co tohle? Sice bez her, zato se dvěma dualshockama a to by byla asi docela dobrá volba s ohledem na cenu. https://www.czc.cz/playstation-4-slim-1tb-cerna-2x-dualshock-4-v2/200303/produkt Abych nezakládal nové téma, tak se zeptám tady: Potřebuje PS4 na hraní připojení k internetu jako to je u XBOXu 360 ? Nedávno na X360 nešlo ani přihlášení do mého profilu v konzoli a tak jsem nemohl hrát ani hry co mám na DVD.
 14. xbox 360

  Počkat až to opraví sice můžeme, ale už na to čekám týden a mám toho už plné zuby. Jak jde o placení od zákazníka to je MS rychlík. Ale aby za naše peníze také trochu mákli na tom aby jim služby fungovaly je pro ně zdá se problém! Už opravdu vážně uvažuju že místo plánovaného XBOXu ONE nebo X koupím tu PS4 PRO!
 15. xbox 360

  Ahoj. Tohle už mám několik dní. Včera jsem se namíchnul tak, že jsem Microsoft písemně poslal do p... a oznámil jsem jim že si právě objednávám PS4 :-) Věřím že to s nima fakt hodně zatřáslo a že sebou jejich technici mrsknou aby to opravili. Osobně si myslím že to dělají ti šmejdi z MS schválně, aby nás donutili kupovat XBOX ONE a pak ten novej, až výjde. Protože podobně se chovají Win 7 od doby kdy začali u MS s vnucováním toho hnusu jménem Windows 10. To pro změnu poladili systém aktualizací u Win 7 tak, že to trvá třeba půl dne než se něco stáhne a lepší tedy je si to stáhnout ručně a nečekat na Windowsy, nebo už se na aktualizace vybodnout, pokud neřeší vyloženě nebezpečné chyby.
×