Přejít na obsah

radek.seg

Members
 • Příspěvků

  23
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  N/A

O uživateli radek.seg

 • Hodnost
  Člen
 1. Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

  Tak nevím jestli to neumí ten CFG usb loader, nebo to neumím já. Spustím ho na nintendu, dám pak stáhnout obal, ten se stáhne místo otazníku se oběví obrázek, vrátim se béčkem a ejhle na těch co obaly byly jsou otazníky a jen na te jedné co sem stáhl je obal. Když se vrátim do Wii menu, pak spět do loaderu, tak je vše při starém. Stažený obal je pryč a na ostatních se znova oběví. Záhada co? Neví někdo čím to je?
 2. Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

  No právě. To znamená že když dávám nějakou hru na flešku tak musím mít k počítači připojenou i sd kartu. Jinak to asi nejde?
 3. Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

  Koupil sem už upravené Wii. Asi je něco špatně. V tom nastavení jazyku velká britanie vůbec není. Taky tu nemám usb GX loader, ale jen nějaký CFG usb loader. Je něco špatně? Předem dík za rady.
 4. Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

  No už jsem na to přišel. Ano musí se ty dva kroky udělat. Chci se zeptat. Není jiný způsob jak dostat ty covery na sd kartu? Nemám totiž čtečku karet.
 5. Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

  Dal sem si na flešku hru a na konzoli se mi neukazuje obrázek, jen otazník a no image. čím to je? Tím že jsem vynechal ty dva nepovinné kroky 6 a 7? 6. (nepovinne) Na zalozce Drive 1 dejte Covers - Download missing 7. nepovinne) zkopirujte obsah covers/CFG (v adresari s backup managerem) do usb-loader/covers na SD karte - tim docilite zobrazenovani coveru v USBLoaderu na Wiicku A nebo jen jeden z ních?
 6. Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

  Měl bych ještě dotaz. K čemu je na nintendu Wii internet. Jen aby se aktualizovalo? Nebo se pak dá stahovat a hrát hry jak na xboxu?
 7. Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

  Ten převaděč co chci koupit nefunguje tak jak ty popisuješ. Nezapojuje se do něj scart, je přímo dělaný na nintendo. Vsune se do nintenda a z něj kablem hdmi. Viděl si to foto toho wii2hdmi? Jsem ho tu v jednom příspěvku dal. Nevyužil bych ho na nic jiného než na to nintendo. To se zapojí přímo do zdířky v konzoli. Jediný kabel co pak potřebuješ je kabel co má na obou koncích hdmi, Chápeš? nejde použít na jinou konzoli. Otázka je jestli to je převaděč? https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjkmbO-4__VAhVGZBkKHcLQBkYYABACGgJsZg&ohost=www.google.cz&cid=CAESEeD2HEIO9mLGtWSHQcu0JIZY&sig=AOD64_1ZrgnXY5UQgKtfPBkDoJxrxaJoVg&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwjLuq2-4__VAhWkd5oKHbauB8UQ9A4IlgE&adurl= To je link když tak na to koukni
 8. Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

  Tak sem koukal na to youtube. Podle toho to vypadá že je lepší to wii2hdmi: Ale nevím může to být jen reklama aby se to prodalo. Nemá někdo tady s tím osobní zkušenost? že by mi poradil a napsal osobní názor co je lepší?
 9. Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

  Dík za rady. Půjdu nejspíš do toho kabelu component. Cenově to vyjde na stejno. Nebo máš nějakou zkušenost že by to mělo být lepší přez to wii2hdmi?
 10. Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

  Aha jen mě zajímalo jak je to u toho se zvukem. jestli jde do telky i zvuk přez hdmi? To wii2hdmi ma totiž i výstup na zvuk přez jack. Myslím že se pak do telky musí vést zvuk extra pomoci kablíku. Posílam foto toho wii2hdmi.
 11. Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

  A ty máš s tím převaděčem zkušenost, ty ho pužíváš ten wii2hdmi?
 12. Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

  To wii2hdmi vypadá jak? Nemáš foto? To slyšim prvňe. Asi to stejně bude o ničem. To jen umožní aby signál s nižkým rozlišením šel přez hdmi.Konzole se tím nepřepne na vyšši rozlišení, vycházi s ní pořád stejný signál v nízkem rozlišení.Nejlépe to asi člověk pozná v menu nastavení obrazu konzole. Mě to teď nejde přenastavit na vysoké rozlišení. Ta možnost tam je, je tam políčko s vysokým rozlišením, ale nedá se to přepnout. Je zašedlé a tato možnost se nedá zvolit. Myslím si že když použiju nějakou redukci tak se kvalita obrazu nezmění. Aby se skutečně zvýšilo rozlišení potřebujeme aby samotna ponzole poslala signál ve vysokém rozlišení.
 13. Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

  To je výtažek s manuálu: Samostatně prodávané kabely Hru s vyšší kvalitou obrazu si můžete užít, jestliže použijete samostatně prodávané kabely. Televize s video komponentními vstupy–Wii komponentní AV kabel (RVL-011) Televize s RGB vstupy–Wii RGB kabel (RVL-013) A to Taháš jak? to je kabel co jde zapojit do nintenda Wii a na něm je koncovka s HDMI?
 14. Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

  No právě že mám HDTV. Jde to prý zapojit nějakým RGB kabelem, který by měl jít dokoupit a tím docílit HD rozlišení. Nevíš o tom něco? Kde by to šlo sehnat? Je to psáno v manuálu.
 15. Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)

  Takhle vypadá ten origo kabel
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte.