Jump to content

white

Members
 • Posts

  281
 • Joined

 • Last visited

white's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Zdravíčko Máme tu takovej problém, máme chybu E76 a netušíme co s tím, nejhorší je že nemáme k Xku už žádný ovladače, tudíž bychom museli posílat Xbox samotnej, jenom s kabeláží... Máte dojem, že by byla možná rekalmace ?
 2. Zdravim. Hledám píseň, z doby ledové 2, když ve scéně na konci veverka drží svůj ořech... Nevíte někdo? Pošlu nějáké kredits. Díky.
 3. Zdravím. 1) Nainstaloval jsem si NFS: Shift 2) Spustil jsem hru a ,,ejhle" vyskočí na mě hláška že prý má verze Win není kompatibilní s tímto souborem (hrou...) 3) Je to Windows 7 x64 (original) a navíc, spolužák má stejný notebook, i stejný operační systém a hra se mu spustí bez problému... 4) Zkoušel jsem nastavit kompatibilitu s Windows XP (SP1,2) a Vistama (SP1) ale stejně nic... Čím to může být?
 4. Ahoj... Mám opět IT problém. Na prázdnou 8GB flash paměť si chci hodit ISO soubor o velikost 5,4 GB ale PC mi hodí hlášku, že ,,Soubor xxx je pro cílový systém příliš velký" ... Nevíte si rady? Prosím...
 5. To právě nejde... To mi hází stejnou chybu jako v posledních topikech... Fakt nevim co mám dělat. Mám Windows XP, kde nejde nainstalovat Wifi ovladač a ani Windows 7... Vtipný.
 6. Ahoj. Mám takový menší problém... Kvůli formátu HDD jsem si nainstaloval Windows XP... Všechno proběhlo jak mělo. Ale pokud šoupnu do mechaniky CD s Windows 7... hodí mi to tuhle chybu: http://img193.imageshack.us/i/20012010853.jpg/ http://img237.imageshack.us/i/20012010852.jpg/ přitom, když jsem se pokoušel přeinstalovat z W7 na W7 tak instalace proběhla... Musím si stáhnout jiný Windy? Pokud mi někdo poradí nebo pmůže... Pošlu mu credits.
 7. Zdravím. Nainstaloval jsem si na svůj HP Pavilion dv2945se Windows XP SP2... ... problémem je, že nemůžu najít ovladač k WIFI... pokud stáhnu ovladač z VIST, tak mi to hodí nekompatibilní hlášku... Netušíte někdo co s tím? Jak si poradit? :roll:
 8. 1) Takto... http://img18.imageshack.us/img18/6439/19012010832.jpg 2) V BIOSU jsem akorát přenastavil BOOT z HDD na DVD... 3) Hláška se mi ukáže hned ze začátku, jen vyberu jazyk a objeví se tohle... 4) Je to Final 5) AHCI...? Není... 6) Sata mode jsem v BIOSU také nenašel... Je to HP Pavilion dv2945se
 9. Typ mechaniky? Jen mi napiš kde to zkouknu a pošlu ti to...
 10. Ano, přesně tohle dělám... ALE HÁZÍ MI TO CHYBU!
 11. Zdravím... Za prvé se omlouvám moderátorům atp. za založení dalšího topicu se stejným obsahem, ale jiným názvem. To proto že to pospíchá... Díky za ponechání a hlavně pochopení. Problém: Potřebuju si kompletně přeinstalovat Windows 7... Tak abych měl úplně čistý HDD. 1) Zkoušel jsem to skrze ,,BIOS nastavení" ale kopla mě hláška, že prý nemám ovladač pro CD/DVD mechaniku... Nikde, NIKDE ani na googlu jsem ho nemohl najít. 2) Nainstaloval jsem si Windy přes .ISO, klasicky z počítače... Ale udělala se mi již v pořadí druhá složka ,,Windows.old; Windonws.000old" ve které je všechno to co nepotřebuji... Pokud bych provedl formát disku C, tak se mi kompletně smaže OS a tím pádem nespustím instalačku skrze Deamon Tools... A skrze BIOS také ne, jelikož mi to hází onu chybku... Jak by jste si poradili vy? Kdo mi pomůže a vyřeší tuto ,,záhadičku" pošlu mu 3.500 credits.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy