Jump to content

D.Kostelnik

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  N/A
 1. Tak toto vše už jsem dávno udělal a bez výsledku, ale děkuji za odpověď. Kdysi jsem jich taky pár už přehrával, ale prvních řad a vždy vše ok, toto je nějaký divný kus.. Ještě mě napadlo, všiml jsem si, že nějak nereaguje UMD mechanika(doteď jsem ji opravdu neřešil, když chci hrát ISO hry xD ) , zkusil jsem ji mechanicky přes spínač UMD disku a spínač zavření dvířek mechaniky, bez známek života, vyměnil jsem ji za druhou určitě funkční a nic, měřil jsem funkčnost spínače UMD disku a ten jde, ale na spínači dvířek nikde nic, zvláštní.. Je možné že nejde, ale při různých kombinacích sepnutí jsem stejně nic nenaměřil, že by tam byla odpálená pojistka na desce přes kterou nic neleze? Myslím že je tam totiž popsaná.. A pokud systém psp dělá kontrolu hardware při update viz jako na Playstation, tak že by to blokovalo kvůli UMD mechanice ten spínač dvířek? Už mě nic jiného opravdu nenapadá, dá se to kdyžtak nějak přemostit a obejít aby umd fungovala? Nevím s tímto už bohužel zkušenosti nemám.. :/
 2. Děkuji za odpověď, myslel jsem si že je to OFW, o update na OFW 6.61 jsem se už pokoušel oběma způsoby, bez výsledku. Psp soubory OFW i CFW vždy vidělo, ale po spuštění jen reset bílá obrazovka s logem, zčerná, zabliká zelená dioda, vypne se. Po spuštění pořád OFW 6.20.
 3. Tady jsou fotky, hry jsem zkoušel už různé a žádná se neukázala v psp.
 4. Dobrý den, děkuji za odpověď, bohužel nevím zdali je to CFW když je označen pouze 6.20 a ano hry jsou ve složce ISO v kořenu paměťové karty a koncovky souborů jsou správné. Večer nahraji fotky, bohužel jsem v práci.
 5. Dobrý den všem, potřeboval bych poradit, dostalo se mi do ruky psp 3004 serial number začínající písmeny HC, verze firmwaru 6.20 i s paměťovou kartou kde byli ISO hry které psp bohužel nevidí. Chtěl jsem aktualizovat na oficiální 6.61, instalační soubor se stáhl, po spuštění ale psp hodí bílou obrazovku s logem a po chvíli zhasne, zabliká zelená dioda a vypne se, po spuštění stále verze 6.20. Zkoušel jsem i neoficiální firmware pro hraní ISO her, stále stejný problém. Co tedy musím udělat dál abych zprovoznil hraní ISO her, už nevím.. Za každou radu předem děkuji. :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy