Jump to content

AnouS

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  N/A
 1. Já neodolal- za 250 kč jsem do toho šel-NBA Live 19
 2. Jasný-díky za info.On je taky velikej problém právě s těmi tvůrcy-je plno češtin od amatérů(Sarakat atd)a i když český distributor si ji "objedná" tak oficiálně jí tam stejně nedají.Škoda.Ale jak jsem psal díky za info
 3. jaj tohle je na x360:-)já to měl dát na ones(mám ones)-jde to přesunout ?nebo ani na one s tím nejde počítat?
 4. Ahoj.Nikde jsem se pořádně nedočetl-vím ale že jde cz do her(asi jen pomocí módů)dostat.Takže asi není a nebude možné(samozřejmě po domluvě s tvůrcem)dostat cz do Never Alone (zde odkaz že cz je cz Never Alone.) Máte/znáte někdo tvůrce co dělají tu cz do Fallout4 /Skyrim.jen se ptám (je mi jasný že je to neskutečná práce-sám jsem byl kdysi tester na The Spec Ops:The line a ...čas na to je neskutečnej)
 5. Ahoj.Předem se omlouvám zda už je tu podobné téma.Mám xones chvilku a měl bych zájem o přehrávání souborů co mám na BD-jsou to videa s rodinou ve formátu hevc 265-mp4-zkoušel jsem prozatím je vypálit na BD a to ve vytvořené složce a xbox mi vykáže chybu-co jsem se zatím dočetl tak to asi nepůjde přehrát!Ale i tak se ptám zde je nějaká app co by mi našla BD a otevřela a spustila ty videa??Děkuji moc za info :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy