Jump to content

MobileGamerCZ

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  N/A

About MobileGamerCZ

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po resetu jdou všechny hry ale Assassin's Creed Origins vypisuje if you have a game disc, insert it now. if you bought this online, make sure youre signed in to Xbox Live. If you dont have rights for playning it youll need to get it at the Microsoft store Xbox je z druhé ruky, hra byla už nainstalována. Ve storu si ji můžu koupit ale je tam i play, bohužel pak vypíše řádky výše. To jsem teda přišel o hru? Paráda ..
 2. Mockrát děkuju, použil jsem volbu Reset and keep my games & apps a je to v pořádku. Ještě jednou díky.
 3. Zdravím. Dneska mi vyskočilo, že Fortnite chce něco aktualizovat. Potvrdil jsem tedy a následně po aktualizaci mi hra jen padala. Tak jsem ji odinstaloval a nyní, když dám instalovat tak je hned stáhnuta. Tak rychly internet vážně nemám .. když je hra v Xboxu instalovana, zbývá mi 81,1 GB na disku, když ji smažu tak mám 81,6 GB volných což nedává smysl. Absolutně nevím, kde je problém tak snad bude vědět někdo zde.
 4. Vlastním Xbox One S a řekl bych, že nelze. Už kvůli tomu, že hra by "měla" být optimalizovaná pro danou platformu a změnou grafiky atp. si herní zážitek můžeš "znehodnotit". Každopádně třeba u HITMAN (2016) je možnost locknout si 30 nebo 60 fps, což jsem se i divil
 5. Ještě že jsem nekoupil z Aliexpress jak jsem chtěl, díky.
 6. Vůbec si nevím rady, návod jsem nikde nenašel. Jde to vůbec? Děkuji předem za odpověď potažmo nasměrování.
 7. Dnes je poslední den kdy by to mělo platit, Microsoft mi ale nedovolí zrušit trial a nenabízí mi tak ani měsíc za 20 Kč .. pakárna
 8. Mám trial na 14 dnů a zrušeno automatické prodloužení .. zkusím koupit teda ten měsíc za dvacku.
 9. Zkusil jsem Game pass na 14 dnů zdarma, do pátku však platí nabídka měsíčního členství za 20 Kč což bych rád využil. Každopádně mně to teď nic nenabízí, když mám trial. Když ho zruším, objeví se mi nabídka za těch 20 Kč?
 10. Zdravím. Mám 2 otázky .. 1) V Xbox Game Pass je nabídka her mění? Momentálně je v členství hra PUBG, myslel jsem si že pokud budu platit tak mám stále hru k dispozici. Ale zřejmě ji můžou kdykoliv odstranit, je to tak? 2) Funguje tak i EA acces? Tam jsem pochopil opak, ze hry zůstávají. Přemýšlím o jednom z těchto členství a zatím se mi zdá EA Access jako lepší volba.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy