Jump to content

Martinius75

Members
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Martinius75's Achievements

 1. Dvě Dobíjecí baterie s dobíjecí základnou na USB pro ovladače k Xbox One. V bílé barvě. Nové. Součást balení - 2 Baterie, jedna Základna pro dobíjení, USB kabel. 150 kč + 50 kč Zásilkovna
 2. OK, děkuji za vysvětlení.
 3. to povídám,já se v těch jejich verzích nevyznám, já rozlišuji pouze 360 a ONE a já mám ONE S, tak jsem zkusil instalovat a doufal,že třeba mají nějakou poruchu, když nejde. A tam píšou minimální požadavky Xbox One - x64 a že to je Optimalizováno pro X/S , takže z toho já pochopil,že to půjde.
 4. Já se v tom moc nevyznám,ale mám už pár her označených X/S a funkčních, toto je první co nejde.
 5. Zdravím, pokouším se nainstalovat hru Enlisted, ale hned to píše error 0x87e10011 a že je hra určena pro X/S. Mám Xbox One S a už mám v konzoli několik her označených X/S , ale tahle prý nejde. Funguje někomu na Xbox One S ?
 6. Tak bohužel tento problém řeším nyní též. Hra má spoustu jazyků podporovaných, ale nedává Výběr jazyka, pouze Hlasitost zvuku. Mám v angličtině od začátku a chci přepnout na jiný jazyk, ale ať hledám jak hledám, výběr Jazyka nemá nikde nabídku. Ví někdo jak změnit v této hře Jazyk? Tak jsem změnil jazyk né ve hře,ale na xboxu na Polskou lokalizaci a Hra zůstala stejná. Když jsem dal celý Xbox na polštinu, tak už se polština dostala i do hry,ale jen Titulky. Tak to vypadá,že pro změnu jazyka ve hře se musí změnit jazyk na celém xboxu a né jen v dané hře,super. A mluvené slovo je stejně anglicky.
 7. Prosím o info ke hře Pevnost Boyard,která je nyní v akci za 171,80 kč. V popisu hry se píše o 12 aktivitách (beru to tak,že hry), v recenzi o více jak 10,ale na netu pro Nintendo ve videu ukazují všech 26 her, které hra nabízí. Má někdo Boyard pro xbox one a napíše kolik má opravdu her? Je možné,že verze pro xbox je chudší než ta pro Nintendo? Nerad bych kupoval s polovinou her a pak draze dokupoval zbytek,ale v nabídce žádné možnosti dokoupení nejsou. Tak snad někdo má a napíše jak to je.
 8. Zdravím, hraje někdo tuto hru? Je to fajn logická hra. Každá kde nestříká krev je dobrá. Nevím proč jsou hry zaměřené převážně na akční krváky, v Game Passu i v Goldu dost převládají, tak jsem rád za každou nenásilnou,i když hraji taky někdy ty střílečky. Ale zdá se mi jich nějak moc. Stále čekám v GP a v Goldu na nějaké hry bez násilí a je jich málo. Ale teď k Talos Principle, zajímá mě zda jsou ve hře nějak důležitý ty QR kódy a počítače, anglicky neumím, tak nevím o co v těch počítačích jde. Mám prošlé A, B i C až do 8 a ze všech místností si nevím rady jen se čtyřmi hádankami z C. Budu muset využít nápovědu. Ale ty QR by mě zajímali, zda to má nějaký větší význam ve hře. Sbírání Hvězd co jsem viděl v ukázkách, tak dost jich je docela šílenost, když se sbírají třeba přes dvě komnaty, to nechápu jak má na to člověk přijít sám, že třeba ve vzdálené jiné místnosti svítí červený zdroj, který není téměř vidět a dá se zaměřit pouze z jediného konkrétního místa, ale základní hádanky jsou docela fajn.
 9. Tak jsem otestoval docela dost her,bohužel je hodně her co potřebují znalost angličtiny a spousta her je samá tabulka,to se chvilku hraje, chvilku brouzdá tabulkou ,mám radši hry kde se prostě hraje,takže to nakonec vyhrála hra Sniper Elite 4. Po dohrání Easy už dohrávám Normál a dobrý je i to,že při druhém hraní se dá na to jít jinudy a někdy ani nepoznávám,že hraju to samé.
 10. díky,no myslel jsem že tam vydrží i déle jak měsíc. Já teprve testuju ty hry který mě nadchnou,tak proto těch 20,zkouším co je jak hratelné a jelikož nejsem dobrej v angličtině,tak jich dost vzdám,když je tam moc tabulek,tak nevím o co jde. Že oznamují hry co končí,na to už jsem narazil,to jo. No tak si radši vyberu jednu dvě tři pro mne nejlepší,mám jen 1TB, tak se mi tam toho moc nevejde.
 11. Jsem nový uživatel GamePassu a nikde jsem nenašel odpověď na mé otázky,ale kdo už to máte dlouho budete vědět. Jak dlouho je hra v nabídce gamepassu? Pokud hru vyřadí, může se někdy zase do GamePassu po čase vrátit? Já jen abych věděl zda se zaměřit jen na jednu nebo dvě hry,abych stihl třeba dohrát,než mít rozehraných 20 her a nedohrát nic.
 12. Zdravím,může někdo doporučit hru přímo ze Store ke stažení,která je v češtině,ať už jen titulky nebo dabing? Možno i dětské jako je třeba Rush Disney, nebo zda je někde seznam her v CZ nebo zda se dá nějak poznat před stažením možnost hraní v CZ? Podporované jazyky info pod hrou není vždy správně zapsané. Pouze hry digitální ze Store. Zatím vím jen o ... Rush Disney - Cz dabing Super Lucky´s Tale - Cz titulky Subnautica - Cz titulky DayZ - Cz titulky Tom Clancy´s The Division 2 - Cz titulky SnowRunner - Cz titulky
 13. My Games - Full Library - all owned games - díky , mám to. Potrvá mi než se v tom zorientuju.
 14. Zdravím, v popisu se píše, že po přechodu z 360 na One můžu většinu digitálních her co vlastním hrát i na One a že se mnou zakoupené hry na 360 zobrazí v My games na One. Ale já mám My Games prázdné a když si chci nějakou hru přidat na One, musím ji ručně vyhledat a pak už lze zdarma instalovat. Lze se nějak snadno dostat k seznamu již zakoupených her z 360 na novém One?
 15. taky zrovna sháním Gold na 12 měsíců, loni mě stál 1100,tak za 850 - 890 nebo kolik to je, by bylo fajn.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy