Jump to content

Martinius75

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  N/A

About Martinius75

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj, jak fungují ty doplňky do hry? Konkrétně doplněk Adventure Pack Unlock, když si stáhnu za 24kč, co to ve hře udělá?
 2. Pro milovníky starších her, Microsoft má teď Lary Croft od 30kč s Goldem, od 60kč bez Goldu. A ještě otázka k těm hrám ve slevě, proč v Deals with Gold nejsou i ty Lary, když jsou ve slevě? Je tedy někde kompletní seznam her ve slevě?
 3. Při hraní her od EA se po spuštění hra stále snaží spojit s EA Serverem,ale stále Chyba spojení. Na EA jsem vytvořil účet pod stejným emailem jako je v xboxu,doufal jsem,že se to konečně spojí,ale opět chyba spojení. Co kde udělat,aby se spojení zdařilo? tak už jsem našel,že se starší hry odřízli od serveru,tak to asi bude tím. Bylo to pro Tiger Woods 10.
 4. Zdravím, kdybych chtěl z xbox 360 přejít na xbox One,jak je to s hrami nainstalovanými do konzole? Dají se opětovně s Gold účtem již zakoupené hry u Microsoftu stáhnout do xbox One a použít koupené kódy na hry,nebo se musí do nové konzole koupit hry znova?
 5. ahoj, v kariéře jsou trasy s kuželkama a s barelama, dají se vyhledat tyhle trasy i ve volné hře? Hledám a nenacházím.
 6. koupil jsem jiný drátový a hurááá ten funguje ihned po zapojení.
 7. Zdravím,dostal jsem druhý (drátový) ovladač, co je potřeba ke zprovoznění? Stačí jen zapojit do konzole a má hned fungovat,nebo se musí někde něco nastavit? Nevím zda je nefunkční,nebo zda to chce nějaké to nastavení druhého ovladače. Po připojení ke konzoli se ovladač uvnitř rozsvítí,ale to je vše.
 8. Tak nalezeno, do tanku se leze tlačítkem Back a ještě jsem našel kde se dají měnit zbraně.
 9. Začal jsem tuto hru a nenašel k ní téma,asi jsem špatně hledal,tak jsem založil. Kdo hraje a podělí se o zkušenosti? Probojoval jsem se do level 20,zatím teda jen Easy. Ve hře se objevují i tanky a vrtulník,ale nevím jak je použít. Obíhám kolem i po nich a nic to nechce aktivovat,poradí někdo?
 10. Ahoj, s Gold účtem je prý možnost koupit hru se slevou,ale jde se nějak dostat k seznamu her ve slevě pro Gold účet? Nebo se musím probírat všema a doufat,že narazím na hru ve slevě? A hry ve slevě se mění po měsíci jako ty zdarma?
 11. Ahoj, začali jsme hrát hru Sonic Transformed, jsme na začátku hry a odemykáme úrovně. Zvládáme odemknout bronzovou a stříbrnou hvězdu,ale zlatá,kde je potřeba 1. místo se zdaleka nedaří. Asi je to potřeba na odemčení další úrovně,tak se chci zeptat těch co to hráli,nebo hrajou,jak odemknout další úrovně,nebo jaké fígle se ve hře dají použít,aby jsme byli rychlejší. Používání tlačítka A na sebrané bonusy víme,ale to nějak nestačí,tak zda tam není ještě nějaká funkce zrychlování o které ještě nevíme.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy