Jump to content

Martinius75

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  N/A

About Martinius75

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravím , u her na marketplace jsou vždy uvedeny hvězdičky a počet recenzí,ale není k nim odkaz,kde se prosím nachází tyto recenze (o kterých se tu píše) k jednotlivým hrám ?
 2. Ahoj, ví někdo co konkrétně má být DLC Sniper Ghost Warrior 2 - Gold? V popisu se píše Zažijte celé spektrum sniperských válek s tímto prémiovým balíčkem DLC pro Sniper Ghost Warrior 2, ale pod tím si neumím představit co to vlastně nabízejí. Má to být jen nějaké vylepšení základní hry, nebo nějaká nová akce jako u Siberian Strike?
 3. Sniper Ghost Warrior - tak jsem to vzal od začátku a Secret 5 se v Menu ukazuje jako Secret 27, takže po prvních pěti sebraných je 1,2,3,4,27. Secret 6 se po sebrání neukázal a po sebrání dvou secretů ve čtvrté misi (7 a 8 ) mám místo 8 sebraných secretů jen 6 ( 1, 2, 3, 4, 7, 27 )
 4. Martinius75

  hrybazar.cz

  Tak tady jsem nedávno nakoupil několik her a vše OK. Jen trvá 14 dní doručení,ale o tom obchod informuje. Některé hry nabízejí levněji než jinde a některé jsou i dražší,ale jinde zase nesehnatelné. Komu nevadí čekání na doručení,tak mohu doporučit. Obchod stále funkční.
 5. Dnes bez úspěchu, nainstalovaných 5 DVD a ani jedno nejde spustit. Stažené hry z DVD ve storage mají v nabídce pouze Delete a už né kopírování a přesunutí.
 6. tak aktuální stav problému s pamětí je takovýto... použil jsem flashku 250 GB, která se nechtěla načíst,byla exFat, tak jsem ji v programu předělal na Fat32 a ok,nalezena v xboxu. Zkusil jsem jedno DVD nainstalovat na flasku,v pohodě to nabídlo a dokonce se to i uložilo,ale nejde to spustit,že došlo k chybě. DVD samozřejmě zůstalo v mechanice. Pokud smažu z flashky tu instalaci,hra jde opět spustit jakoby nic. Tak jsem zkusil jiné DVD a tentokrát šlo i spustit. Pak jsem přesunul z HDD na flashku jedno Demo a taky v pohodě,jde spustit i z flashky. Tak zítra zkusím přesunout další hry.
 7. díky za odkaz,ale nenašel jsem tam návod na to jak hru uložit na tu flashku. Ale myslím, že jsem našel jak z HDD kopírovat na flashku a naopak,vyzkouším a uvidím co to udělá. Tak nějak jsem myslel,že když připojím flashku a dám stáhnout hru,tak že se mě to zeptá na to kam ji chci uložit,jako na začátku her u Save,tam se to ptá kam uložit a je v nabídce i ta flashka.
 8. Zdravím, už mě došla paměť v xboxu (250 GB) a chci se zeptat na možnosti rozšíření. Zkusil jsem USB flashku 4 GB, s tím ,že na ni zkusím uložit nějaké Demo,ale v nabídce při uložení je pouze HDD,dá se někde nastavit,že se další stahování má nahrávat na flashku a né automaticky na HDD? V xboxu jsem flashku formátoval a je viditelná ve Storage. Xbox je neupravovaný,takže je možné vůbec rozšířit paměť,nebo by byla potřeba koupit nový HDD?
 9. Sniper Ghost Warrior - podařilo se někomu najít všech 30 Secretů - notebooků? Mám jich 28. V Aliance Rodrigez a v Dangerouse Groud mi údajně chybí po jednom,že jsem našel 1/2 nebo 2/3, ale prohledáno a nic nenalezeno ani s pomocí netu. Dle návodu jsem našel všechny,ale podle Secret v Menu hry mi chybí Secret 5 a 8,což je Mise 2 a Mise 8 (plošina) a né Mise 3 a 4,tak nevím kde je chyba. Prostě se dva secrety nechtějí započítat.
 10. dík za odpověď, jj, my pins, to jsem se už naučil používat.
 11. Zdravím,nikde nemohu najít jak upravit hlavní menu - Home, Games, Apps, Social - jak a kde se dá ovládat co se zobrazí v hlavním menu a jaké aplikace jsou na hlavní stránce?
 12. Zdravím, v Deals With Gold je tento týden Sonic Free Riders za 50% , podařilo se někomu stáhnout celou hru? Mě tam po 80% skočí hned 100% s hláškou,že hra nejde stáhnout. Tak zda je chyba u microsoftu,nebo problém v konzoli. Paměť volná je.
 13. Zdravím, má někdo CD hry Red Bull Crashed Ice Kinect? Zajímá mě,zda vůbec vyšla i v krabicové podobě,nebo zda šlo jen o digitální verzi. Nikde nemohu sehnat ani jako vyprodané zboží. Na Marketplace mají bohužel jen Demo. Je nějaká šance,že to ještě někdy budou mít v plné verzi ke stažení?
 14. nemá někdo doma,nebo neví kde se dá koupit?
 15. Zdravím, doporučí někdo obchody podobné jako je Kinguin, kde se dají pořídit klíče ke hrám za rozumné ceny? Kinguin mám již vyzkoušený,ale tam už pro mě nemají co nabídnout.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy