Jump to content

Martinius75

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  N/A

About Martinius75

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj, ví někdo kde najdu v London 2012 v Lukostřelbě bullsey kameru? Má se zasáhnout pro získání Géček,ale netuším co to přesně je,hlavně když mimo terč se nějak moc střelit nedá.Ví někdo jak na to? Hit the bullseye camera of the archery target, while representing a nation
 2. dík za odpověď, jj, my pins, to jsem se už naučil používat.
 3. Zdravím,nikde nemohu najít jak upravit hlavní menu - Home, Games, Apps, Social - jak a kde se dá ovládat co se zobrazí v hlavním menu a jaké aplikace jsou na hlavní stránce?
 4. Zdravím, v Deals With Gold je tento týden Sonic Free Riders za 50% , podařilo se někomu stáhnout celou hru? Mě tam po 80% skočí hned 100% s hláškou,že hra nejde stáhnout. Tak zda je chyba u microsoftu,nebo problém v konzoli. Paměť volná je.
 5. Zdravím, má někdo CD hry Red Bull Crashed Ice Kinect? Zajímá mě,zda vůbec vyšla i v krabicové podobě,nebo zda šlo jen o digitální verzi. Nikde nemohu sehnat ani jako vyprodané zboží. Na Marketplace mají bohužel jen Demo. Je nějaká šance,že to ještě někdy budou mít v plné verzi ke stažení?
 6. nemá někdo doma,nebo neví kde se dá koupit?
 7. Zdravím, doporučí někdo obchody podobné jako je Kinguin, kde se dají pořídit klíče ke hrám za rozumné ceny? Kinguin mám již vyzkoušený,ale tam už pro mě nemají co nabídnout.
 8. Najde se tu někdo kdo hrál či hraje hru Fantastic Pets Kinect a poradí jak správně hru uložit a další den úspěšně zase nahrát tam,kde se skončilo? Zatím všechny pokusy dopadli tak,že hra se spustí od začátku výběrem nového zvířete. I po ukončení hry v dolním levém rohu a pak v nabídce přes tlačítko ukončit,kde se píše o Save, se hra při dalším spuštění a výběru Continue spustí od začátku,tak už nevím jak to jinak uložit a spustit. Plná verze hry to je, na začátku hry se to i ptá na hráčský účet a kam se to má uložit.
 9. Zdravím, přes xbox konzoli se dostanu do PC a spustím filmy co jsou v PC,to vím jak na to,ale chci se zeptat,zda lze z té konzole i v TV zobrazit plochu počítače. Aby to šlo bez použití kabelu. Je na to nějaká aplikace v konzoli? Nebo přímo v tom kde spouštím filmy,dá se to tam někde nastavit na zobrazení plochy?
 10. Ahoj, jak fungují ty doplňky do hry? Konkrétně doplněk Adventure Pack Unlock, když si stáhnu za 24kč, co to ve hře udělá?
 11. Pro milovníky starších her, Microsoft má teď Lary Croft od 30kč s Goldem, od 60kč bez Goldu. A ještě otázka k těm hrám ve slevě, proč v Deals with Gold nejsou i ty Lary, když jsou ve slevě? Je tedy někde kompletní seznam her ve slevě?
 12. Při hraní her od EA se po spuštění hra stále snaží spojit s EA Serverem,ale stále Chyba spojení. Na EA jsem vytvořil účet pod stejným emailem jako je v xboxu,doufal jsem,že se to konečně spojí,ale opět chyba spojení. Co kde udělat,aby se spojení zdařilo? tak už jsem našel,že se starší hry odřízli od serveru,tak to asi bude tím. Bylo to pro Tiger Woods 10.
 13. Zdravím, kdybych chtěl z xbox 360 přejít na xbox One,jak je to s hrami nainstalovanými do konzole? Dají se opětovně s Gold účtem již zakoupené hry u Microsoftu stáhnout do xbox One a použít koupené kódy na hry,nebo se musí do nové konzole koupit hry znova?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy