Jump to content

honys1

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About honys1

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sorry, Konvertovaní, práce na discích a podobné maličkosti jsem už dal, ale je to stále téma které mne zajímá jen okrajově(když přijde nějaké dítě) a nečetl jsem nic o adresářové struktuře. Jen postupuju logicky a někdy se prostě zaseknu a pak se vydám na podobná fóra. YT, Google a fóra jsou nacpaná zaručeným postupem. Bohužel jen pár procent je skutečně dobrá rada.
 2. Přesně tak a proto jsem se ptal jak nahraju demo do boxu, ale tak aby bylo umístěné jako demo z LA
 3. Na jednom boxu byla stažená demo verze a potom byl box upraveny na RGH. Tam je to v pohodě a programek to odemkne. Na druhém boxu nebylo stažené demo a teď když tam nahraju staženou verzi z netu, tak už to ten program nevidí a neodemkne to. Vypadá to, že umí odemknout jen demo stažené z xbox live. No každopadně děkuji za reakci
 4. Vyzkoušel jsem i kopírovat hru a program na stejný disk, ale nevidí to žádný XBLA k odemčení. Tam jsem hledal, ale zatím jsem našel jen vlákna kde bylo nahrané demo přímo do konzole a potom odemčeno. Nenašel jsem variantu, kdy je konzole upravená a tzn. bez přístupu Live. Když by se dala uložit hra přímo do systemu Xboxu(jako se ukládají DEMA), tak by bylo vyřešeno.
 5. Úpravu mám a pokoušel jsem se odemknout pomocí xm360v2.0d, ale ten mi nabídne odemknutí pouze hry nahrané jako demo z Live storu.
 6. Dobrý den, je nějaká možnost přidat Minecraft do upravené konzole? Momentálně tam není a ani po uložení na disk se nedá hrát jako plná. Děkuji
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy