Jump to content

Maurik

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. Díky, zkusím to. Tak jsem to zkusil a nic. Na Flash disk jsem dal složku Xbox 360 a do ní ty hudební soubory. Když jsem vložil flešku do Xboxu 360 a v nastavení najel úložiště a vybral tu flešku, tak tam byly složky, které jsem nevytvořil (Videos, Pictures, Profiles atd.), ale ta moje složka tam nebyla. Paradoxně když jsem spustil přehrávač hudby, vtak se tam složka Xbox 360 objevila a v ní ta hudba a šlo to přehrát. Tak nevím.
  2. Díky za odpověď. To je divný, že by to nešlo. Proč by to jinak ve hře NHL 15 nabízeli? Tam je přímo možnost Vybrat vlastní hudbu, ale když má to najedu a potvrdím, tak mi to samozřejmě napíše, že na HDD není žádná hudba. A další položka je, že ji musím nejdříve na HDD nahrát a vytvořit seznam. Proč by to ve hře na xbox 360 psali, když by to nebylo možné.? Taky tam píšou, že návod na přidání hudby na HDD najdu na stránkách xbox.com. Jenže tam to nikde nemůžu najít. Proto jsem hledal nějaké fórum, kde bych návod našel.
  3. Zdravím. Hledal jsem, ale nenašel. Můj syn hraje na Xboxu 360 hlavně NHL 15 (vím už je to staré) a v nastavení si všimnul možnosti přidání vlastní hudby do hry. Jako hlavní hudba, hudba po vstřelení branky atp. Když však kliknul na Jak přidat hudbu, tak mu to napsalo, že na pevném disku Xboxu musí mít hudební soubory a vytvořen seznam. Jenže jak tam tu hudbu dostat? Dal jsem mu ji na flešku a vložil do Xboxu 360, xbox sice hudbu (mp3) přehraje, ale když si otevřu v Xboxu tu flešku, tak mi to paradoxně ukazuje, že je prázdná, pouze se na i vytvořily nějaké složky (prázdné). Jak tedy dostat z fl
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy