Jump to content

javak810i

Members
 • Content Count

  834
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About javak810i

 • Rank
  Member
 • Birthday 11/15/1993

Informace

 • Home
  Roztoky u Prahy
 • Hobby
  PC, foto, airsoft, kola, RC, mobily, turistika
 • Work
  student střední školy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prodám legendární herní konzoli Nintendo Game Boy Advance SP (GBA SP) se dvěma hrami - Dynasty Warriors Advance a The Hobbit. Gameboy je na své stáří v zachovalém stavu a plně funkční. Součástí je i nabíječka. Cena 1 200 Kč, osobní předání v Praze, případně možné zaslat poštou. Při platbě předem poštovné 60 Kč, na dobírku 110Kč. Pište do zpráv
 2. Zdravím, koupím Playstation 4 verzi Slim nebo Pro, ideálně ještě v záruce (pokud už bez, mělo by se to projevit na ceně). Účet k tomu spíš nechci (PS4 by měla být odhlášená a deaktivovaná, účet mám svůj). Krabičkové hry můžou být ale nejsou podmínkou. Nejlépe osobní předání v Praze či blízkém okolí (Praha-západ) s možností vyzkoušení. Budu se rozhodovat podle ceny. Hysterii kolem Vánoc a RDR2 nepodporuju. Před měsícem a půl měla jedna zastavárna naproti naší kanceláři v Praze na prodej PS4 Slim 1TB s roční zárukou a jednou hrou za 4500 Kč. Pište do zpráv ;)
 3. Zdravím Koupím PSP Go. Podmínky jsou: 100% funkčnost a nabíječka. Další příslušenství nepotřebuji. Rozhoduje dobrý stav a nízká cena! Bílá barevná varianta a kompletní balení s krabicí je výhodou! Ideálně osobní předání v Praze ale možnost i poštou na dobírku.
 4. EDIT@SAIXX - upozornění na soukromou zprávu je považováno za spam, nastuduj si pravdila...
 5. Novou Vitu už mám na cestě. A ano, ve 3G se už ani nedělá. Jinak k výhodám, které už tu byly zmíněny, bych ještě přidal lepší R a L tlačítka (větší, jistější stisk) a zmenšení zadního touchpadu, takže se pohodlněji drží (a nešmatáte si prstame po zadním touchpadu).
 6. Dostupná je zatím jen v US a UK a to pouze černá varianta. Jestli se objeví i v jiných zemích se asi dozvíme až na E3. Každopádně uvažuji o importu z Japonska. Vyšlo by to cca na 5500Kč a můžeš si zvolit jakoukoliv barevnou variantu.
 7. Ona hodně žere zaplá wifi a případně zapnuté automatické aktualizace Near/zprávy/email... Takhle se dokáže plně nabitá Vita vybít za dva dny i když je v režimu spánku. Každopádně jsem to myslel spíš pro porovnání, jak klesá výdrž z časem. S mojí rok a půl starou Vitou je ten rozdíl minimálně půl hodiny.
 8. Tak po 10 měsících jsem udělal totožný test, s totožnou hrou a výsledek je 3 hodiny a 26 minut, takže zhruba o 20 minut méně.
 9. Na Vitu hra zatím není, ale bude ;).
 10. Mé poznatky máš pod svými dotazy
 11. Tak jsem ze zajímavosti zkusil test výdrže při hraní Killzone Mercenary. Snažil jsem se vybrat graficky náročnou scénu - začátek 7. mise. Takže: - Jas na maximum (co dovolí hra, takže cca 80%) - Hlasitost na maximum (přes reproduktory PS Vity) - Wifi a Bluetooth zapnuté Výdrž: 2 hodiny 55 minut. Skutečný žrout baterie ten Killzone :D
 12. Ah... člověk si tu připadá jak blbec, ještě když jsem to tu psal... Nesuďte display nové Vity podle těch pár srovnávacích obrázků! Raději podle videí (kde barvy i pozorovací úhly vypadají bezvadně a z 99% to bude IPS nebo S-LCD) a úplně ideálně až na vlastní oči ;). Ty obrázky jsou dost irelevantní, protože: 1) Nejsou foceny v ideálních (studiových) podmínkách 2) Zaostření není rovnoměrné 3) Záleží na nastavení fotoaparátu (expozice, vyvážení bílé) 4) Ty obrázky nejspíš stejně sledujete na nic-moc LCD displayi vašeho PC/notebooku, takže to ztrácí smysl. Ohledně PS Vita TV - Shuei Yoshida potvrdil na twitteru, že vydání v US/EU je v plánu, ale že nejdříve bude PS Vita TV k dispozici v Japonsku. (Spekuluje se, že na západě bude PS Vita TV k dispozici v době vydání PS4 v Japonsku). Každopádně importu nic nebrání, Vita TV je region-free.
 13. Dualshock 4 půjde připojit k PS Vita TV až dostane nový patch - takže nejspíš po launchi PS4 v Japonsku. Asi nechtějí s PS Vita TV dávat do oběhu nové Dualshocky, když se PS4 nebude ještě 3 měsíce prodávat.. V tom případě nevidím důvod, proč by to nešlo i na klasickou Vitu, firmwary totiž budou téměř identické, že. Jinak k ovládání her, co využívají i dotykovou obrazovku - tak to se bude řešit přes L3/R3 + analogy. Tudíž nějaká náhrada tam bude. Samozřejmě si ale hry jako Tearaway na Vita TV nezahrajete. Teď ohledně PS Vita "Slim". Na netu se dostaly první srovnávací fotky displayů. Nejsou moc povedené a rozhodně bych podle nich nedělal nějaké závěry, ale je z nich patrné, že LCD display v nové Vitě není vůbec špatný a rozdíl oproti OLEDu nejspíš nebude tak markantní. [ATTACH=CONFIG]22367[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22368[/ATTACH] A k tomu ještě jedno video, kde je vidět, že pozorovací úhly jsou na LCD display celkem dobré.
 14. Tak tak, ale pořád se dá ještě sehnat na několika JP shopech, včetně oficiálního Sony store. Každopádně všiml si někdo, že nová PS Vita už nejspíš nemá ten druhý konektor pro příslušenství vedle slotu pro herní karty? Zajímalo by mě, k čemu měl původně sloužit.... Taky jsem trochu přemýšlel o Vita TV a tak mi došlo, že třeba při Killzone a jiných FPS budou mít hráči na Vita TV s Dualshockem celkem velkou výhodu oproti hráčům na klasické Vitě, co?
 15. Shrnul bych nějak tak, že se mi nová Vita zdá celkem ok, ale rozhodně ji novým majitelům závidět nebudu a mile rád zůstanu u své původní, dokud mi bude sloužit :). Takhle je to asi ideální.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy