Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nvm co resite dis budete mit hd a nake kvalitni dvd a vypalite na co nejmene doporucuji imgburn tak by se to nemnelo stat tak sem to aspon cet mne to osobne nedela

HD mam a vypaleny nejpomalenejsi rychlosti taky (2.4...min to nejde). Ale zas to mam na dvd znacky EMTEC, takze nevim jestli se tohle radi do kategorie kvalitni nebo zmrd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

GTA IV gets 1.01 patch, freezing fixed

Looks like Grand Theft Auto IV got a little band-aid patchwork today with a 1.01 update. It's a small little tweak at 18 MB, and it supposedly will fix up those freezing problems everyone's been getting antsy over. So far, we've been playing with the new patch for the past few minutes and everything seems to be going smoothly.

Ve zkratce , opravuje zamrzani hry , velikost 18 MB , pokud jste pripojeni s PS3 na net tak by se vam po spusteni hry mel sam nabidnout , u boxu nvm :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA IV gets 1.01 patch, freezing fixed

Looks like Grand Theft Auto IV got a little band-aid patchwork today with a 1.01 update. It's a small little tweak at 18 MB, and it supposedly will fix up those freezing problems everyone's been getting antsy over. So far, we've been playing with the new patch for the past few minutes and everything seems to be going smoothly.

Ve zkratce , opravuje zamrzani hry , velikost 18 MB , pokud jste pripojeni s PS3 na net tak by se vam po spusteni hry mel sam nabidnout , u boxu nvm :D

kde jsi sebral tuhle informaci? :blink:

edit: jo ja pouzil shit seznam :oops: google rulez, ale slo mi o tu informaci ze je "spravene zamrzavani" coz snad ani neni pravda...cituji:

onaxis: "it doesn't fix those freezing problems but only those multiplayer connectivity issues"

ps3news: tam pisou pouze o lepsi konektivite v multasu

a na N4G pisou supposedly = !pravdepodobne! (takze zadne zamrzavani to neopravilo!)

hehe neofisky maji nespravnou informaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vite co se mne tet stalo jel sem tim humrem narazil sem do taxika a taxikar vyskocil a zacal horet:D:D asin nakej bug:D

to se mi taky stalo. Oduvodnil jsem si to tak, ze nejspis ten ridic kouril a pri narazu na sebe upustil cigaretu :D

jo a nebylo by od veci kdybys vyuzival sluzeb jazykovy poradny :dozey: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na konzole čeština určitě nebude, na pc (skoro) určitě nějaká čeština vyjde, asi ne oficiální, ale fandové se o to postarají... V tomhle díle bude hodně co překládat. Ta angličtina ve hře je poměrně v pohodě, až na Little Jacoba (to je záběr i s titulkama:D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu