Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Wifi v PSP ti bez klíče/routeru je na houby...bez nějakyho wifi s AP se na net nedostaneš...a funguje to tak že najdeš wifinu přidáš si jí a jedeš...(pokud chceš PSP misto PC na net tak to ještě zvaž protože závratná rychlost není....je to spíš na hry po netu...)

EDIT:kua anonym rychlejší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co treba kdyby byla nekde nejaka wifina (napriklad ve skole). Takze bych se mel zjitit co, IP adresu? Nejak se na ni napojit, slo by to i bez toho wifi klice. Protoze doma nemam internet pres Wifi.

Jestli máš ve škole wifi a je zdarma tak nic zjištovat nemusíš, na PSP si zapneš Wifi, dáš nastavení internetu, najdeš si tu síť, připojíš se a už jedeš.. A jinak doma by sis musel koupit wifi router nebo wifi klíč a s pomocí toho si vytvoříš access point ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jinak doma by sis musel koupit wifi router nebo wifi klíč a s pomocí toho si vytvoříš access point ;)

Ok, ok...slow please.

S tou skolou je mi to jasny.

A doma, takze kdybych si koupil ten wifi klic, tak by mi to slapalo i bez toho ze bych doma nemel wifi internet. Jen diky tomu ze bych vytvoril urcity pristupovy bod (AC) ?

Jinak jste super rychly:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za ten preklep vyse.

Jasny, takze pokud to chapu uplne. Tak si koupim wifi klic, coz je neco jako takova wifina. Vytvorim si

AP - Access Point (Pristupovy bod) "zde na foru jsou tusim navody" v PSP si najdu tu wifinu (ten klic zapojeny do PC) a uz to pojede?

Chapu to dobre, nebo jsem tak blbej?

8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za ten preklep vyse.

Jasny, takze pokud to chapu uplne. Tak si koupim wifi klic, coz je neco jako takova wifina. Vytvorim si

AP - Access Point (Pristupovy bod) v PSP si najdu tu wifinu (ten klic zapojeny do PC) a uz to pojede?

Chapu to dobre, nebo jsem tak blbej?

8)

Presne + jeste bude treba aktivovat AP mod na tom wifi klici a nastavit IP a sdileni internetu - ale na to je tu i navod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne + jeste bude treba aktivovat AP mod na tom wifi klici a nastavit IP a sdileni internetu - ale na to je tu i navod.

Super, dik. To by clovek netusil, jak je to nakonec primitivni. :)

Takze si asi sezenu ten wifi klic...

Kdyz uz ted pisu, tak mi do hlavy lezou dalsi otazky:

Jak rychly internet mohu ocekavat?

A co hry, jedou v pohode? Tusim ze se jim rika infrastructure hry, nebo tak nejak, ze jo?

Jak daleko zhruba musim byt od toho wifi klice, nebo respektive kolik maximalne metru/ cm?

A co se tyce poplatku, jak to jako je? Zadarmo nebo co?

Pripojeni toho klice funguje na jen USB pripojeni nebo? Takze teoreticky bez PC nebo notebooku mam smulu? Nebo se da sehnat i nejaky na vlastni napajeni? (jeste mi ale stale nedoslo, jestli PC ovlivnuje nejak ten wifi klic)

Na PSP bych pak mohl byt pripojen na internetu jen pokud by bylo zaple PC?

Diky moc za odpovedi na moje skromne otazky...:):cheesygrin:

Zkousel jsem se nejak domu pripojit a neco mi to naslo. Pokracoval jsem zde:

http://console-forum.cz/showthread.php?p=447859

Kdyztak pokracujte v mych odpovedich tam.

Prosim moc o odpovedi v mem predchozim prispevku.

THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
mas CFW,a jakej.

naformatuj kartu v psp

Mam CFW 5.00 M33-3 , kartu v PSP sem formatoval asi uz 5x

Prave ted ji formatuju znovu a pote tam nepridam nic, jen treba jednu hru na vyzkouseni...Protoze jsem tam vzdy daval veci z me minule pametovky. Treba to nejak ovlivnuje.

Nefunguje jak ma. Dal jsem tam jednu hru - nabehla. Chtel sem tam nakopirovat dalsi, ale uz se zadna dalsi nezobrazila v PSP. Prosim poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tomhle topicu je napsano kam kopirovat filmy ... stahnul sem simsny rozbalil a je tam nejakej dokument + soubor mp4 tak sem to hodil na kartu do slozky VIDEO jenze mi to pise unsupported data (nepodporovanej format ) tak co s tim ? avi psp taky nebere

Je tu taky napsano kam konkretni videa kopirovat. Zalezi na nazvu videa (pouzitym kodeku pri konvertovani):

video s názvem MAQXXXXX do ms0:/MP_ROOT/100ANV01
video s názvem MP4XXXXX do ms0:/MP_ROOT/100MNV01
video ve formátu ISO do sm0:/ISO/VIDEO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu