Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone FAQ - Jailbreak | IPA hry | aplikácie | odkazy


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jasný

iPhony 3GS s novou verziou kódu používaného pri bootovaní iBoot-359.3.2, ktorá podľa dostupných informácií neobsahuje chybu využívanú na trvalé jailbreakovanie doterajších iPhonov 3GS.

Jailbreakovanie firmvéru umožňuje na iPhone spúšťať aplikácie a kód neautorizované a nepodpísané spoločnosťou Apple a nedistribuované cez App Store.

Pre jailbreakovanie iPhonov 3GS bol doteraz využívaný exploit 24kPwn, ktorý bol nájdený v marci pre iPod touch druhej generácie a doteraz bol účinný u všetkých iPhonov 3GS.

V prípade, že nebude objavený nový účinný exploit, nové iPhony 3GS bude síce možné naďalej jailbreakovať, ale iba dočasne po najbližší reštart iPhonu. Po reštarte bude potrebné pre jailbreaknutie opäť pripojiť iPhone cez USB k inému zariadeniu, ktoré nahrá do iPhonu potrebný kód.

zdroj http://www.dsl.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Spustite Cydiu na už jailbreaknutom mobile.

2. Dole zvolte Manage > Sources > Edit > Add

3. Pridajte: "http://cydia.hackulo.us"

4. Nainštalujte "AppSync for OS 3.1"

kdyz napisu tu adresu, tak mi to napise dlouhy povidani o tom ze to nejde :D co s tim? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim,neni tu někde návod jak jailbreaknout iPod Touch 1.gen ? ....kdyztak link...dik moc ;)

Nedávno jsem ho psal ... http://console-forum.net/showpost.php?p=767833&postcount=4

http://console-forum.net/showthread.php?t=78862

//EDIT: Jak ted koukám, tak je i na začátku tohohle topicu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim hele nevite proč tu neni nejakej topic pro začatečníky , přemejšlim o koupi iPhone 2g a moc mu nerozumim a co sem čet tak to neni nic lehkyho (treba ze je i nejakej custom fw pro iPhone jako je treba pro psp) tak jestli mě muzete nekam odkazat kde bych se o všem dozvěděl a jestli ty hry co sou ke stazeni v sekci down tak jestli mi pudou hned nebo budu muset nahravat treba ten cfw .....a co je treba ten jailbreak....Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim hele nevite proč tu neni nejakej topic pro začatečníky , přemejšlim o koupi iPhone 2g a moc mu nerozumim a co sem čet tak to neni nic lehkyho (treba ze je i nejakej custom fw pro iPhone jako je treba pro psp) tak jestli mě muzete nekam odkazat kde bych se o všem dozvěděl a jestli ty hry co sou ke stazeni v sekci down tak jestli mi pudou hned nebo budu muset nahravat treba ten cfw .....a co je treba ten jailbreak....Diky

Jailbreak je upravení firmwaru tak, aby se na něm dali přehrávat zálohy her (ty co tu stáhneš), je to naprosto primitivní, akorát potvrzuješ ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky vam....ale prece jenom nebyl by nejakej odkaz na nejakou stranku kde je vsechno o iPhone, vsechny funkce a proste co to vsechno umi (treba kdyz sem koukal na ty hry tak se mi to graficky zdalo skoro jak psp a hlavne me nejvic rosekaly ty NFS (auta) a ze tam muzes zatacet naklanenim mobilu do stran to je fakt husty:wohow:).....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky vam....ale prece jenom nebyl by nejakej odkaz na nejakou stranku kde je vsechno o iPhone, vsechny funkce a proste co to vsechno umi (treba kdyz sem koukal na ty hry tak se mi to graficky zdalo skoro jak psp a hlavne me nejvic rosekaly ty NFS (auta) a ze tam muzes zatacet naklanenim mobilu do stran to je fakt husty:wohow:).....:D

tjn ..

Ale mne vadí , napr. pri NFS UC atď , že keď zatočíš , otočí si ti aj obrazovka ..

Ale shifty to tak už našťastie nemajú ..

btw to základné info najdeš aj na alze ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu