Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový LT+ 1.91 @ AP2.6


drak3go

Recommended Posts

Věc, o které se už dlouho mluví, která se opěvuje, jejíž datum vydání se už X-krát posunulo, kterou ještě nikdy nikdo neviděl a málokdo věří, že vůbec někdy funkční uvidí. Jinak, už má hodně klonů pod různými názvy různých výrobců, zatím ale vše jen v obecné rovině, bez hmatatelných důkazů.

Hezky napsáno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zravim, dal jsem si flashnout xbox 9.8.2011 a flasher říkal že tam dá nejnovější flash, takže asi mám iXtreme LT+ v1.91. Když jsem přišel domu byl tam dashboard 13146 tak jsem ho připojil na live a stáhnul aktualizaci 13599. Flash zůstal a stáhnul si nějaké DLC a vše funguje perfektně, ale nyní jsem zkoušel všechny AP25 hry a nejde žádná. Nefunguje ani když je opravená abgx abgx360_v1.0.5 nebo neopravená a ani když obsahuje patch pro dashboard 12625. Takže asi bude potřeba počkat na abgx360_v1.0.6 a všechny hry opravit pro flash 1.91. Jinak kdyby každý nový dashboard neuměl přepsat ten flash 1.91 by byla paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se na něco zeptat,naposledy jsem tohle všechno řešil když jsem dával LT+ 1.1..Teď mě to zaskočilo že je už LT+ 1.91..Zatím FLASH si dělat nechci... Otázka zní: Těch 6 co píšete že na LT+ 1.1 nejede které to jsou??Normálně ABGX mi při kontrole napíše že nemá AP 2.5 ale už tu AP 2.6?? Těším se na FORZU4 tak doufám že ta mi pojede na LT+ 1.1 :-D díky za radu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se na něco zeptat,naposledy jsem tohle všechno řešil když jsem dával LT+ 1.1..Teď mě to zaskočilo že je už LT+ 1.91..Zatím FLASH si dělat nechci... Otázka zní: Těch 6 co píšete že na LT+ 1.1 nejede které to jsou??Normálně ABGX mi při kontrole napíše že nemá AP 2.5 ale už tu AP 2.6?? Těším se na FORZU4 tak doufám že ta mi pojede na LT+ 1.1 :-D díky za radu :-)

Těch 6 her s AP25 je : Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops.

Máš LT+1.1,ale nepíšeš jaký máš DB . Tyto hry jdou spustit jedině když souhlasí patche z ABGX s DB který máš v xku .

Příklad : Mám vypálené tyto hry tehdy , když byl DB 12625 a flash mám LT+1.1 . Hry mi jdou spustit , ale pokud bych změnil DB , tak už nepůjdou a při pokusu je spustit na DB 13599 dostane xbox FLAG . FORZA 4 by nám měla jet - pokud neudělají nějakou změnu v ochraně .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch 6 her s AP25 je : Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops.Máš LT+1.1,ale nepíšeš jaký máš DB . Tyto hry jdou spustit jedině když souhlasí patche z ABGX s DB který máš v xku .Příklad : Mám vypálené tyto hry tehdy , když byl DB 12625 a flash mám LT+1.1 . Hry mi jdou spustit , ale pokud bych změnil DB , tak už nepůjdou a při pokusu je spustit na DB 13599 dostane xbox FLAG . FORZA 4 by nám měla jet - pokud neudělají nějakou změnu v ochraně .
Ok dík,trochu sem porozuměl :-D Dash mám DB 12625 takže ten si mám nechat a kdyby nějaká hra chtěla update na novější dash tak nemám raději dávat jo? Teď ale trochu nechápu podstatu flashe LT+ 1.91 pokud teda mám to co mám a těch 6 her mi jede,tak ten nový flash nepotřebuju ne??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok dík,trochu sem porozuměl :-D Dash mám DB 12625 takže ten si mám nechat a kdyby nějaká hra chtěla update na novější dash tak nemám raději dávat jo? Teď ale trochu nechápu podstatu flashe LT+ 1.91 pokud teda mám to co mám a těch 6 her mi jede,tak ten nový flash nepotřebuju ne??

Flash 1.91 je kvůli tomu , že pro připojení na live je nyní nutný DB 13599 . Když by jsi ho dal , tak přijdeš o flash :

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku a musíš dát flash 1.91 . Ty ho nepotřebuješ , když na live nepůjdeš . Žádná hra zatím nový DB nevyžaduje .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych nezakládal nové vlákno, tak bych se prosím zeptal na pár věcí...

Dnes jsem si nechal Romíkem udělat nejnovější flash LT+1.91 (teda snad, nezeptal jsem se ho). Mám slima s fw 0225. Takže jsem se konečně dočkal fleše ;-)..

Jenže nechápu to s tím patchováním her..Já jsem si vypálil třeba před 3 měsíci nějaké kinect hry (předtím byl na konzoli dashboard 2.0.12413), teď mám 2.0.13146.0. To znamená, že si musím vždy při vyjití nového DS upravit hru v ABGX ? Normálně jsem hry na xku rozehrál, ale podle toho co tady píšete, bych měl dostat Flag či BAN ? Nebo se to týká jen her s AP25 ?

Nebo vůbec jak jsem četl, že se čeká u nějakých her až na vyjití nového DB. Tzn. teĎ je ten program upravený na jaký dahboard ?

Hrozí mi vůbec všeobecně Bam konzole s tím nejnovějším LT+ ? Sice nehraju online ani služby více méně nevyužívám, ale nevím jak to bude v případě nutnosti nového DB.

Co je pro mě tedy prioritní před vypálením her ? Musím si každou hru v ABGX zkontrolovat a teprve až pak vypálit ?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flash 1.91 je kvůli tomu , že pro připojení na live je nyní nutný DB 13599 . Když by jsi ho dal , tak přijdeš o flash :http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku a musíš dát flash 1.91 . Ty ho nepotřebuješ , když na live nepůjdeš . Žádná hra zatím nový DB nevyžaduje .
Na live nechodím, snad už poslední otázka :-) Pro mě s LT+ 1.1 a DB 625 se týká při stáhnutí jakékoliv nové hry pořád to samé ?? Kontrola přes ABGX na level 0,pak level 3 a vypálit? Jo a na LT+ 1.1 nikdy nenahrávat vyšší DB než je 625 jinak se mi FW smaže a nepůjdou hrát pálenky??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro kolda5 : Pokaždé platí že :

Zkontroluj vždy iso v ABGX 1.0.5 autofix na level 0 . Tam uvidíš , jestli to má ochranu AP25 a nebo potřebuje nějakou opravu . V tom případě to projedeš nastavením autofix na level 3 . Potom znova na level 0 pro kontrolu - mělo by to být vše zelené a teprve potom to můžeš vypálit

Protože máš nejnovější FW , tak tě patchování na nižší wave nemusí zajímat.Patchovat ale musíš hry s ochranou AP25 (Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops ) – návod máš zde :

http://www.uloz.to/6682613/abgx-nastaveni-pdf

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=6

a také SSv2 – hlavně kdybys chtěl hrát někdy na live : http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145

O problému FLAGU za špatně opatchované hry s ochranou AP25 si přečti tyto příspěvky :

http://console-forum.net/tema/127269-hry-bez-ap2-5-na-db13599

Když nebudeš chodit na live , tak ti ban samozřejmě nehrozí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na live nechodím, snad už poslední otázka :-) Pro mě s LT+ 1.1 a DB 625 se týká při stáhnutí jakékoliv nové hry pořád to samé ?? Kontrola přes ABGX na level 0,pak level 3 a vypálit? Jo a na LT+ 1.1 nikdy nenahrávat vyšší DB než je 625 jinak se mi FW smaže a nepůjdou hrát pálenky??

Ano - vše platí tak jak jsi to napsal .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jajks, mam jasper liteon fat, FW 1.9, na nejnovejsi DB jsem updatoval a na Live jsem, hry s AP 2.5 (2.6) nehraju...je to OK? nebo bych mel flashnout na 1.91

- update: uff, dle jistych informaci se novy DB postaral jen o update AP na 2.6, takze pokud je nehraju, neni problem

- ted mam ale nutkani zahrat Deus Ex pred vydanim (23.8.), samozrejme s odpojenym Live...ale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam takovy dotaz. Nechal jsem si udelat flash 1.91 + mam nejnovejsi dashboard. A kdyz tam vlozim hru call of duty black ops tak mi to napise, ze disk neni podporovan to same je i u call of duty mw2, ostatni hry jedou. Tyto hry uz mam vypalene hodne dlouho. Co mi doporucujete? Flasherem to myslim neni jelikoz je to kanalizator, tak si myslim ze to je tima hrama. Jen nevim jak a co udelat abych to na xku rozjel. Diky vsem za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam takovy dotaz. Nechal jsem si udelat flash 1.91 + mam nejnovejsi dashboard. A kdyz tam vlozim hru call of duty black ops tak mi to napise, ze disk neni podporovan to same je i u call of duty mw2, ostatni hry jedou. Tyto hry uz mam vypalene hodne dlouho. Co mi doporucujete? Flasherem to myslim neni jelikoz je to kanalizator, tak si myslim ze to je tima hrama. Jen nevim jak a co udelat abych to na xku rozjel. Diky vsem za odpoved.

stačí si přečíst tento topic!!! :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam takovy dotaz. Nechal jsem si udelat flash 1.91 + mam nejnovejsi dashboard. A kdyz tam vlozim hru call of duty black ops tak mi to napise, ze disk neni podporovan to same je i u call of duty mw2, ostatni hry jedou. Tyto hry uz mam vypalene hodne dlouho. Co mi doporucujete? Flasherem to myslim neni jelikoz je to kanalizator, tak si myslim ze to je tima hrama. Jen nevim jak a co udelat abych to na xku rozjel. Diky vsem za odpoved.

Nic proti, ale v tomto topicu se o tom pise minimalne 3x ....... Jen cti a blbe se neptej. A to nemluvim o celem foru, takovych jako ty je tu mraky. Tak cti, cti a cti. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu