Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

drak3go

Moderators
 • Příspěvků

  3 908
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  72
 • Feedback

  100%

drak3go naposledy vyhrál(a) dne Září 18

drak3go měl nejlépe hodnocený obsah!

10 Sledujících

O uživateli drak3go

 • Hodnost
  Ban Hammer

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. drak3go

  Limitované edice konzolí

  Já mám zálusk na jiné věci
 2. drak3go

  Custom sběratelské předměty

  Zprvu jsem si říkal, že to bude něco jako v tom Císařův pekař ... patláma, patláma. Postupem to ale začalo nabírat tvary a rozměry a výsledek? Jedním slovem parádní. Smekám nad touto manuální zručností a pokud jsi této zručnosti dosáhl jako domácí samouk bez předchozího tréninku v nějakém uměleckém oboru, pak smekám podruhé.
 3. Rowane, ty jeden dealere Jedna taková zajímavost, nabízí se ještě možnost objednání vinylu k TLOU2 (viz. předchozí téma), takže kdo prováhal a měl by zájem, je možnost to teď spojit. Jinak zájemcům pošlu do zpráv podrobnosti k platbě. Zkusím pro nás na Mondo vyjednat lepší podmínky přepravy (už mě tam celkem znají) , takže to tentokrát uděláme trochu jinak (platby pouze za vinyly, za přepravu až podle skutečných nákladů).
 4. drak3go

  [Ukončeno] The Last of Us Part II Vinyl Single

  Díky všem za zpětnou vazbu, tohle téma se dá v tuto chvíli již uzavřít a pro zájemce je k dispozici další plánovaný group-buy
 5. Mondo přináší další raritu, tentokráte v podobě soundtracku z původního dílu The Last of Us. Po úspěšném "group-buy" v případě předchozího vinylu a na četné žádosti jsem se rozhodl akci zopakovat Jedná se o 2XLP vydání (přesněji řečeno znovu vydání), které obsahuje původní artwork od Sama Wolfe Connellyho a zahrnuje všech 30 skladeb z původně vydaného Volume One soundtracku (Volume Two je plánován na začátek 2019). Vůbec poprvé se nabízí tento soundtrack vedle klasického černého také na barevném vinylu (2x 180 Gram Colored / 2x 180 Gram Black vinyl). Za zmínku stojí i to, že magazín Fact uvádí tento soundtrack na 3. místě mezi nejlepšími herními soundtracky v historii. Stejně jako v předchozím případě se i zde o hudbu postaral Gustavo Santaolalla a vydání je plánováno na konec listopadu letošního roku. Cena za limitovaný vinyl $35 + poštovné dle počtu objednaných kusů, které se podělí počtem případných zájemců.
 6. drak3go

  PS4 Hry [Ukončeno] Marvel’s Spider-Man [PSN kód]

  Všechny kódy rozebrány, ZAMYKÁM.
 7. drak3go

  [Ukončeno] The Last of Us Part II Vinyl Single

  Rád bych tomu věřil, protože mě to fakt stálo času a úsilí (od neustálého navyšování počtu ks v objednávce, dojednávání přepravy, komunikaci s celnící až po zabalení a odeslání). Můj ve sbírce zůstane do doby, než se jednoho krásného dne rozhodnu se svojí sbírkou skoncovat nadobro. Ostatním přikazovat nelze Btw skoro takovou cenu jsem dal za červené vydání stejného vinylu, ale jeho vyjímečnost mi tu investici ospravedlnila Jo a Rowane, víš jak je to s tou potrefenou husou ....
 8. drak3go

  [Ukončeno] The Last of Us Part II Vinyl Single

  Tak jsem se včera večer pustil do zabalení všech zásilek tak, abych je mohl dnes všechny najednou expedovat k vám. To, co se zprvu zdálo být chvilkovou záležitostí se nakonec ukázalo být docela slušnou noční šichtou a po dokončení jsem si říkal, že dělat něco takového v případě nějaké objemné sběratelské edice, tak to asi balím až doteď Doufám, že úsilí vložené do balení nepříjde v niveč a že k vám všem dorazí zásilky ve stavu, v jakém jsem je dnes předával mnohdy nevyzpytatelnému kurýrovi zvanému Česká pošta. Takhle to tedy nějak vypadalo 1. Každý vinyl byl nejdříve vložen do samostaného sáčku, to aby při odstraňování lepící pásky z balení nedošlo k poškození jeho vlastního obalu 2. Další vrstvou ochrany měl být karton a proto bylo nutné připravit dostatečné, na míru dělané množství 3. Každý vinyl dostal takový kus kartonu po obou stranách 4. Kdo byl nenasyta a objednal si více než 1ks (byly snad tací?) musel přijít na řadu sendvič 5. Ke zpevnění bočních stran byla použita kombinace dostupných balících materiálů 6. Takto celé připravené to dostalo svrchní vrstu v podobě bublinkové fólie 7. Takto zabalené byl každý vinyl nakonec vložen do bublinkové obálky s předtištěnými adresami a tradá na cestu za vámi Teď vám všem postupně rozešlu do zpráv podací čísla zásilek pro možnost online sledování jejich doručení a s předpokladem zítřejšího doručení budu netrpělivě očekávat vaši zpětnou vazbu s potvrzením bezpečného přijetí nepoškozené zásilky To je k tomuto tématu asi vše, doufám, že vám tento artefakt do sbírek přinese stejnou radost, jako mně a třeba zase někdy u dalšího "group buy"
 9. drak3go

  PS4 Hry [Ukončeno] Marvel’s Spider-Man [PSN kód]

  Zatím takovou možnost nemám, pokud by se něco změnilo, určitě bych to zde nabídl.
 10. drak3go

  PS4 Hry [Ukončeno] Marvel’s Spider-Man [PSN kód]

  Momentálně jsou všechny kódy rozebrány, další možná ještě budou v průběhu nadcházejících dní. Do té doby to tu uzavírám. Pokud má někdo zájem, pište mi do zpráv o případnou rezervaci. ///EDIT: Tak dalíšch pár kousků je k dispozici.
 11. Nabízím k prodeji kód pro stažení hry Marvel’s Spider-Man z PS Store. Možno využít na všech EU účtech. Cena 1.150 Kč.
 12. drak3go

  Spiderman

  Unboxing sběratelské edice Je taková .... malá
 13. drak3go

  Shadow of the Tomb Raider

  No jasně, a když vidím ten poslední čas na vteřinu přesně s koncem aukce, to měl určitě nastavený nějaký auto bot. Zkusím ještě napsat na M$ a SE, jestli by neudělali ještě jednu. Já to nevzdám, naděje umírá poslední
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu