drak3go

Moderators
 • Příspěvků

  3 365
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  28
 • Feedback

  100%
 1. PS4 Hry bez krabičky

  Peníze poslané kdykoliv v minulém týdnu už jsou jistě dávno na účtu majitele. Prodejce zde má poslední návštěvu včera, tak mě trochu zaráží to "bez odpovědi". Hm?
 2. Vidíš, tak jsem zaspal dobu a nevěděl, že už se dá zvuk brát i z PC grafických karet Teda, žiju pořád v době, kdy za slušnou grafiku a zvukovku beru dvě samostatně oddělené karty ve slotech, ne žádný hybrid a ani nic integrovaného onboard.
 3. Podívej se do zdejší sekce "Tutoriály", tam najdeš povídání o zálohách formátu XGD3, o DVD mechanikách, které to dokáží a mnoho dalšího. https://console-forum.net/forum/66-xbox-360-tutorialy/
 4. Promlémy tohoto typu podle mě souvisí s vadnou UMD mechanikou. Netuším, jestli to někdo seřizuje či opravuje, anebo jestli je to na její celkovou výměnu.
 5. https://digiex.net/threads/xbox-360-dashboard-system-update-2-0-16537-0-download-with-avatars.12912/
 6. Je tam nedokončený update z verze DB 16202 na 16537. Update musíš dokončit stejnou verzí, takže si sežeň DB 16537 a mělo by ti to jít.
 7. Nějaký kód chyby to hlásí?
 8. Podívej, šlo to předtím, musí to jít i teď, to je základ. Znovu zkontroluj, jestli máš tuto volbu povolenou ve své PS4. Návod máš o pár příspěvků výš, případně najdeš i video v mém odkaze. Samozřejmě tuto funkcionalitu musí podporovat i TV. V tom odkaze najdeš i způsob, jak ověřit, jestli to tvoje TV podporuje. Pokud jsi PS4 připojil zpět k TV, se kterou ti to dříve fungovalo, tak zkus ještě jiný HDMI vstup na TV (víš jistě, že používáš stejný jako předtím) a ideálně použij i HDMI kabel, se kterým ti to dříve fungovalo.
 9. Pokud vím, tak z PC grafických karet zvuk neleze, takže pokud máš propojené PC s TV přes HDMI, ani ti to hrát nemůže. Zvuk musíš vést ze zvukové karty zvlášť a to buď do TV (pokud má na to vstupy), anebo to řešit přes A/V zesilovač, případně rovnou do aktivní reprosoustavy.
 10. Tak cenu na PS Store u FF XV už snížili znovu o těch 40%, bohužel ta sleva 80% pro majitele PS+ se tam už nepromítla Takže aktuálně za 1.079,40 Kč
 11. Hm, raději se nebudu ptát, k čemu bys takovou funkcionalitu rád využil a rovnou ti odpovím, že něco takového by porušovalo zásady soukormí užívání Xboxu One a Kinectu. Více o těchto zásadách se dozvíš na následujícím odkaze, kde také najdeš odpověď na svoji otázku. http://www.xbox.com/en-US/legal/privacyandonlinesafety Pokud bys to ale přece jen měl pro účely zaznamenávání dění před kinectem v průběhu hraní Xbox One her, tak pokud to daná hra či Xbox aplikace sama přímo umožňuje, můžeš pomocí kinectu pořizovat fotografie případně video záznam. Pro testovací účely tvých schopností video střihu pak můžeš použít aplikaci "Upload Studio", kde je ale z výše popsaných důvodů umožněno pořídit video klip v délce řádově několika desítek vteřin. Tímto to zde zamykám.
 12. XONE Hry bez krabičky

  ... a do třetice, i pro tento tvůj inzerát platí to, co jsem ti psal zde: Kromě toho, pokud prodáváš hry v tak krátkém sledu jako teď, upravuj si podle aktuální nabídky jeden inzerát a nezakládej dokola nová témata. Pokud se dobře dívám, tak zbylé hry z jednoho tvého inzerátu jsi už naházel do nového inzerátu, aniž bys ten původní jakkoliv označil za uzavřený, neaktuální atp. Takže si do zítřka udělej ve svých inzerátech aktualizaci, co neplatí ukonči a patřičné hry si označ tak, jak vyžadují pravidla, jinak ti zde budou všechny tvé inzeráty odstraněny.
 13. XONE Hry

  Pro tento tvůj inzerát platí totéž, co jsem ti psal zde:
 14. Ahoj, podle platných pravidel fóra se hry bez původních krabiček a obalů, hry nepocházející z oficiální české distribuce a jiné svým původem nestandardní verze her, musejí viditelně označovat v textu inzerátu a také v jeho nadpise. Přestože máš mix všech výše uvedených druhů her a přiložil jsi i fotografii, doplň si tyto nezbytné informace do textu inzerátu. Minimálně vidím Forzu Horizon určenou pro naše německé kolegy, Valentino Rossi je promo verze hry, tři hry jsou z Amazonu (tedy bez původních krabiček s obaly) ...
 15. V danou chvíli tam byla sleva 40%, pro majitele PS+ 80%, takže přesně jak @rkolarik psal. Stihl jsem to včas