Jump to content

drak3go

Moderators
 • Posts

  3,954
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  77

drak3go last won the day on June 11 2019

drak3go had the most liked content!

5 Followers

About drak3go

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

drak3go's Achievements

 1. zdravím chtěl bych RGH na xbox 360 pro stažené hry a hratelné z HDD jsem z Pardubického kraje okres.Svitavy najde se někdo pro úpravu díky za odpověd

 2. Ano, přesně tak. Já si prodloužil Gold členství až do r. 2022 a upgradem na Xbox Game Pass Ultimate za 25,90 Kč mám teď na stejně dlouhou dobu aktivní i GP + mi přihodili ještě nějaké měsíce navíc za aut. prodlužování předplatného. No nekup to
 3. S tou možností prodloužit si předplatné Gold a mít tak za 25,90 Kč po dobu až 3 let přístup ke všem hrám v rámci Xbox Game Pass Ultimate se z toho stala naprosto bezkonkurenční nabídka
 4. https://www.playstation.com/cs-cz/get-help/#!/ Porklikáním se k tématu k obnovení hesla se dostaneš i k tel. číslu, na které jim můžeš zavolat.
 5. JRC rozesílá maily (asi všem, na které se nedostalo ve fér losovačce), že mají nějaké další kusy sběratelských edic. Stačí jim odpovědět na mail a zároveň být dostatečně rychlý.
 6. Všem zájemcům, kteří projevili zájem a zaplatili, byly kódy doručeny, feedbacky rozeslány Kódy jsou rozebrány a nabídku ukončuji.
 7. Mám k prodeji pár kusů kódů pro stažení hry Days Gone z PS Store. Možno využít na všech EU účtech. K distribuci již od zítra, kdo dřív příjde ... Cena 1.050 Kč. 
 8. Jedna paní taky povídala. Bože to jsou některé komentáře tady Ale abych nebyl jen off-topic jak je tu pro některé typické, tak na mě se taky dostalo, ale ne z JRC, což nijak té edici na kvalitě neubírá
 9. Zajímavé nekulaté číslo, je vidět, že distributor si dal do posledního kusu tu práci spočítat příděl pro každou zemi Když k tomu připočteš to, že v momentě, kdy zahlásila posledních 10 ks, tak losování skončilo po devátém vylosovaném číslu, tak se pak nemohou divit, že se jim nad zvoleným způsobem přidělování každý tak akorát vysměje (někteří možná zanadávají)
 10. @SAIXX Pěkné, nicméně malinko víc, než bych čekal https://www.ebay.com/itm/Sekiro-Shadows-Die-Twice-Super-Rare-Limited-PS4-Pro-Console-NEW-Warranty-/202619065595
 11. Na podpoře Sony sice nedělám, ale mám podobnou kombinaci jako ty (stejnou značku, jen jiné modely) a tak zkusím dát pár základních poznatků z mého nastavování. Možná jsi vším tím prošel, ale co kdyby. 1. Pro příjem signálu ve 4K musí být na domácím kinu nastavený příslušný HDMI vstup (ve svém příspěvku zmiňuješ 4K output, ale ověř, zdali podobné nastavení není u tvého modelu nutné udělat i pro vstupy) 2. To stejné se může týkat i TV. U ní rovněž pravděpodobně bude nutnost zapnout pro HDMI vstup "Vylepšený formát". U některých modelů lze toto nastavit jen pro některé konkrétní HDMI vstupy (u mého jsou to např. HDMI 2 a 3) 3. Na vině může být i HDMI kabel. Píšeš, že při přímém propojení PS4 s TV ti signál 4K funguje, ale při propojení přes domácí kino už používáš kabely dva. Ověř si, že i s druhým kabelem máš při přímém propojení 4K funkční 4. Pokud vše z výše uvedeného máš ověřené a nastavené správně a 4K signál přes domácí kino nemáš, co ti v tu chvíli ukazuje/nabízí v nastavení obrazu konzole? (máš výstup nastavený na "Auto" a není to jen chybným vyhodnocením připojených zařízení, přičemž by mohlo pomoci změnit manuálně na 4K výstup, anebo konzole vůbec nedetekuje 4K zařízení a tak toto rozlišení vůbec jako možnost nenabídne?) To je tak pár zákadních věcí, které mě v souvislosti s tím napadly.
 12. Jseš si jistý tím, že email, na který si necháváš posílat heslo, je svázaný s daným účtem, ke kterému jsi heslo zapomněl? Pokud ano, doporučuji kontaktovat podporu Sony Playstation, kde tuto informaci jednak ověří a pak dokáží zjistit, kde je případně problém.
 13. drak3go

  Days Gone

  Ono všechno je špatně, soutěže, náhodný los, padající servery, ... Jde jen o to z těch špatných možností vybrat tu nejméně špatnou a tahle mi připadá docela fajn. Úplně nejlepší by bylo mít sběratelek dost pro všechny, ale to se ukazuje být poslední dobou u těch očekávanějších titulů nereálné.
 14. Jeden v předstihu s netrpělivým očekáváním hry samotné
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy