Přejít na obsah

drak3go

Moderators
 • Příspěvků

  3 639
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  53
 • Feedback

  100%

drak3go naposledy vyhrál(a) dne Listopad 10

drak3go měl nejlépe hodnocený obsah!

5 Sledujících

O uživateli drak3go

 • Hodnost
  Ban Hammer
 1. Xbox One Xbox One X Project Scorpio Edition

  Xbox z nabídky mám stále volný, pokud má někdo zájem, pište
 2. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Jestli to tam za tu cenu bylo, tak hodinu po zveřejnění už je to za 11.690,- Ano, to je zcela běžné. Říka se tomu taky jinak "Nechceme slevu zadarmo"
 3. Televize pro Playstation 4 PRO

  @figi-1 Přikláním se k názoru prodejny, že to je příliš velké riziko. Udávané rozměry jsou měřeny vždy v nejvzdálenějších bodech (tj. jako maximální rozměr), nicméně i kdyby to v případě Sony A1 mělo znamenat kryt kabelového vedení, tak pokud by na stolku nebyla rezerva alespoň 10 cm, vůbec bych si netroufal tam postavit TV a navíc takovou, která má nakloněný displej a je podporována podobně nakloněným stojanem. Já ji mám v plánu pořídit, sice v úhlopříčce 65", ale co se dívám, tak její hloubka je stejná jak u 55" modelu.
 4. ps+ hry bez ps+

  Jak píší uživatelé nade mnou, jediným možným způsobem jak znovu hrát hry získané v rámci PS+ je prodloužení předplatného. Nic mezi tím. Tím bych to považoval za vyřízené a uzamykám dříve, než se tu spustí zbytečný flame.
 5. PS4 Hry [Ukončeno] Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC

  K dnešnímu dni byly kódy do posledního kusu rozebrány, děkuji za zájem a tímto to zde uzavírám.
 6. PS4 Hry [Ukončeno] Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC

  Tak, všechny dosavadní objednávky vyřízeny a k dispozici jsou poslední dva kódy.
 7. Xbox One X

  Jo to znám. Občas by se mi to rychlé prolítávání taky hodilo, třeba když sleduju TV Noviny jedné nejmenované televize a oni tam najednou v půlce střihnou kecy o tom, jaké se budou řešit problémy v seriálu "Gynda v parku"
 8. Xbox One X

  @Martinoslav by mě zajímalo, jak jsi to více než půlhodinové video stihnul shlédnout za 4 min. od zveřejnění taťkova odkazu Jinak doma na nej Taťko určite kouknu, i když já mám ten adaptér
 9. Xbox One Xbox One X Project Scorpio Edition

  Asi ne úplně rozumím dotazu, v každém případě na Xbox už je pořadník a čekám na platbu od prvního zájemce.
 10. 4K TV k XboX one x. Co kdo má nebo plánuje?

  Tak jak mnozí vědí, jsem sběratel a věci nerozbaluju, takže jestli XOX má nebo nemá HDR anebo 4K je mi jedno, protože v krabici to stejně nepoznám. TV k němu mám 9" Premier model 797 a pro představu jsem vám udělal unboxing. Dost jsem se přemlouval ji vybalit (přeci jen tím trochu ztratí na hodnotě), ale nakonec jsem se přemluvil. Takže jak vidíte, mám ji jako správný sběratel komplet i s krabicí, všema návodama, původníma sáčkama a kabelama. Je v TOP stavu a je limitovaná na 33 ks celosvětově. Zapínat ji nebudu, protože by se na obrazovku kromě loga X asi nic nevešlo a o tom, jaké má ozlišení by se tu pak akorát strhnul flame. Mně to stačí. Stála mě sice jako nová OLED, ale přeci jen je to limitka a druhou takovou u nás jen těžko najdete.
 11. Sorry za OT, ale tomu říkám z prdele štěstí. Já s Lays jediné co kdy vyhrál bylo vždy vakuum, které nevím proč vždycky tvoří podstatnou část balení s brambůrkami
 12. Xbox One X

  PS4 Pro nemá tak dobrou grafiku, takže ne
 13. PS4 Hry [Ukončeno] Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC

  @MoryTheory ano mám, přestože jsem poslednímu zájemci už dával svůj, který jsem si chtěl nechat pro sebe Podařilo se mi zajistit ještě něco málo navíc, takže se ozvu do zpráv.
 14. Online Xbox one X vs Xbox One

  Ano, zahraješ.
 15. Xbox One X

  Na šedé není vidět tolik prach, jako na černé. Já jsem nadšený a ještě nadšenější bych byl, kdyby bylo Scorpio v bílé barvě
×