Jump to content

drak3go

Moderators
 • Content Count

  3950
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  75
 • Feedback

  100%

drak3go last won the day on February 15

drak3go had the most liked content!

About drak3go

 • Rank
  Ban Hammer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Všem zájemcům, kteří projevili zájem a zaplatili, byly kódy doručeny, feedbacky rozeslány Kódy jsou rozebrány a nabídku ukončuji.
 2. Mám k prodeji pár kusů kódů pro stažení hry Days Gone z PS Store. Možno využít na všech EU účtech. K distribuci již od zítra, kdo dřív příjde ... Cena 1.050 Kč. 
 3. Jedna paní taky povídala. Bože to jsou některé komentáře tady Ale abych nebyl jen off-topic jak je tu pro některé typické, tak na mě se taky dostalo, ale ne z JRC, což nijak té edici na kvalitě neubírá
 4. Zajímavé nekulaté číslo, je vidět, že distributor si dal do posledního kusu tu práci spočítat příděl pro každou zemi Když k tomu připočteš to, že v momentě, kdy zahlásila posledních 10 ks, tak losování skončilo po devátém vylosovaném číslu, tak se pak nemohou divit, že se jim nad zvoleným způsobem přidělování každý tak akorát vysměje (někteří možná zanadávají)
 5. @SAIXX Pěkné, nicméně malinko víc, než bych čekal https://www.ebay.com/itm/Sekiro-Shadows-Die-Twice-Super-Rare-Limited-PS4-Pro-Console-NEW-Warranty-/202619065595
 6. Na podpoře Sony sice nedělám, ale mám podobnou kombinaci jako ty (stejnou značku, jen jiné modely) a tak zkusím dát pár základních poznatků z mého nastavování. Možná jsi vším tím prošel, ale co kdyby. 1. Pro příjem signálu ve 4K musí být na domácím kinu nastavený příslušný HDMI vstup (ve svém příspěvku zmiňuješ 4K output, ale ověř, zdali podobné nastavení není u tvého modelu nutné udělat i pro vstupy) 2. To stejné se může týkat i TV. U ní rovněž pravděpodobně bude nutnost zapnout pro HDMI vstup "Vylepšený formát". U některých modelů lze toto nastavit jen pro některé konkrétní HDMI vstupy (u mého jsou to např. HDMI 2 a 3) 3. Na vině může být i HDMI kabel. Píšeš, že při přímém propojení PS4 s TV ti signál 4K funguje, ale při propojení přes domácí kino už používáš kabely dva. Ověř si, že i s druhým kabelem máš při přímém propojení 4K funkční 4. Pokud vše z výše uvedeného máš ověřené a nastavené správně a 4K signál přes domácí kino nemáš, co ti v tu chvíli ukazuje/nabízí v nastavení obrazu konzole? (máš výstup nastavený na "Auto" a není to jen chybným vyhodnocením připojených zařízení, přičemž by mohlo pomoci změnit manuálně na 4K výstup, anebo konzole vůbec nedetekuje 4K zařízení a tak toto rozlišení vůbec jako možnost nenabídne?) To je tak pár zákadních věcí, které mě v souvislosti s tím napadly.
 7. Jseš si jistý tím, že email, na který si necháváš posílat heslo, je svázaný s daným účtem, ke kterému jsi heslo zapomněl? Pokud ano, doporučuji kontaktovat podporu Sony Playstation, kde tuto informaci jednak ověří a pak dokáží zjistit, kde je případně problém.
 8. drak3go

  Days Gone

  Ono všechno je špatně, soutěže, náhodný los, padající servery, ... Jde jen o to z těch špatných možností vybrat tu nejméně špatnou a tahle mi připadá docela fajn. Úplně nejlepší by bylo mít sběratelek dost pro všechny, ale to se ukazuje být poslední dobou u těch očekávanějších titulů nereálné.
 9. Jeden v předstihu s netrpělivým očekáváním hry samotné
 10. drak3go

  Days Gone

  Čím víc se blíží datum vydání, tím víc se těším. Tahle hra snad nemůže ničím zklamat
 11. Nikde jsem o hodince hraní nic nepsal. Nepatřím určitě mezi hardcore hráče, co by u tohoto seděli celý víkend a zároveň si nedělám roční statistiky každého hraní, nemám důvod. Ale pro ilustraci jsem si teď znovu dal TLOU na zničující obtížnost a tak zhruba týden jsem to jel denně těch 5h v kuse.
 12. Je tomu rok, co jsem pořídil OLED od Sony. Od té doby TV běží v denním režímu běžného TV vysílání/hry/filmy. Nepozoruji žádné známky vypalování obrazu a zatím jsem ani nemusel použít funkci "Obnovení obrazu" (kterou má Sony pro tyto případy integrovanou do SW a u které doporučují její použití max. 1x do roka nebo méně dle potřeby). Uvidím jak dál, zatím jsem s TV moc spokojen.
 13. Chybu při placení ti to vyhazuje zřejmě z důvodu, že máš adresu doručení do ČR.
 14. Po vzoru Alzy a hry Metro Exodus Aurora Edition zřejmě snaha nalákat zákazníky, aby to následně mohli zdražit na 2.499 Kč
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy