Přejít na obsah

drak3go

Moderators
 • Příspěvků

  3 659
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  56
 • Feedback

  100%

Vše od uživatele drak3go

 1. Jak nainstalovat RGH - Celková instalace

  Jak už bylo řečeno v jiném tématu, které jsi zde založil a kde se ptáš na to stejné, stačí se zeptat jednou a ne 3x. Ponechávám ti otevřené téma viz. ODKAZ a ostatní, včetně tohoto, uzamykám pro jejich duplicitu.
 2. Interní HDD nenalezen

  Ten security sector (hddss.bin) musíš mít od stejeného typu HDD, jaký máš ty v konzoli (nejen velikostně, ale i modelem HDD). Proto to neustále zmiňuju. Jinak u non-WD HDD je možnost pomocí HEX editoru z toho HDD udělat aby byl znovu použitelný v Xboxu. https://digiex.net/threads/xbox-360-how-to-flash-your-hddss-bin-in-windows.8569/
 3. Interní HDD nenalezen

  Tak pokud ten HDD pod číslem 4 ze screenu není ten z Xboxu, pak ho hddhackr nenašel. Bylo by potřeba ho připojit přímo k řadiči, ne přes USB (tam ho program zřejmě detekovat neumí. Jsou určitě nástroje pod Windows, jak zjistit informace o HDD, připojeném přes USB rámeček, abys nemusela otevírat tu plastovou krabičku. Ten HDD určitě k ničemu není, stále je možnost, že je tam model WD a pokud ne a podařilo by se ti vygooglit patřičný hddss.bin k němu, pak to jde stále vrátit do původního stavu (i když ne přes hddhackr). A pokud by všechno selhalo, stále ten HDD můžeš využít spoustu jinými způsoby (jako ext. USB, jako interní pro jiná zařízení, než je Xbox, jako interní pro Xbox v případě instalace RGH na konzoli, ...).
 4. Interní HDD nenalezen

  Ano je, ale ta krabička se dá otevřít (nejde to ale úplně snadno a často hrozí popraskání plastových klipů). Nicméně zpět k mé otázce - je ten HDD vidět v seznamu připojených zařízení v hddhackr? Protože pak by se informace o něm zobrazily. Jaký je to typ lze taky zjistit když ho připojíš k PC a ve Windows ve Správci zařízení lze taky informace o tom HDD získat.
 5. Interní HDD nenalezen

  A najde ti hddhackr ten HDD z Xboxu? Na tom tvém screenu to totiž nejde vidět. Pokud ho v seznamu připojených zařízení nevylistuje, pak ho v tom rámečku přes USB nenašel. Důležité je taky vědět, že hddhackr umí pracovat jen s HDD zn. Western Digital, jiné nepodporuje. Takže je nutné vědět, jaký HDD v Xboxu máš.
 6. Interní HDD nenalezen

  Pokud ten HDD TOSHIBA z tvého screenu je ten HDD z Xboxu (a ne nějaký HDD ve tvém PC, na kterém to zkoušíš), potom s detekcí HDD v rámečku problém není. Co bys ale především potřebovala je zmiňovaný security sector (hddss.bin) pro ten konkrétní HDD, ve tvém případě tedy TOSHIBU 250GB. To je klíč k tomu vrátit ten HDD zpět do stavu, aby v konzoli fungoval, bez toho to nepůjde, resp. bez toho už by ten HDD nefungoval jako interní, ale šel by připojovat ke konzoli přes USB jako externí.
 7. Interní HDD nenalezen

  Musíš číst to, co ti to píše. Postupuješ podle videa, kde připojuje kompatibilní WD Scorpio HDD. Podle informací z tvého screenu tam nemáš tento HDD, ale detekuje ti to tam TOSHIBU.
 8. Xbox One S XBOX One S/X Kinect Adapter

  Tak u Hráče bych ani nepředpokládal jinak, než že bude vše v pořádku Jinak pro případ poděkování a komentáře k obchodu tu máme k tomu určené nástroje.
 9. Interní HDD nenalezen

  Nevím, jaký máš, ale můžeš to zkusit. Jistější by bylo připojit ten HDD přímo na SATA řadič v PC. Ale je možné, že i přes rámeček a USB port ho FATxplorer detekuje.
 10. [XONE] Cenové akce - všechny sem!

  To už tam bylo v době tvého příspěvku, že cena je na dotaz a dostupnost, že není v prodeji anebo je měli skladem a už zase nejsou?
 11. Interní HDD nenalezen

  FATxplorer by měl umožňovat HDD naformátovat, ale je možné, že budeš muset na HDD znovu dostat HDDSS.BIN, pokud jsi jej zásahem v PC z HDD odstranila. To už FATxplorer umět nebude. P.S. Necituj příspěvky, které jsou hned nad tvými (viz. pravidla fóra). V dosavadní konverzaci jsem to opravil.
 12. Interní HDD nenalezen

  Ano, to z odkazu je model Slim E. Mimochodem, HDD je standardně zapouzdřen, jak se ti ho podařilo připojit k PC? V každém případě k čemu došlo - HDD v konzoli má speciální formát a partition, pro PC standardně nečitelný, jak jsem už psal. Zformátováním v PC jsi z něj udělala klasický HDD, předpokládám se souborovým systémem NTFS. V závislosti na tom, co všechno jsi s ním až do této chvíle v PC dělala ho lze uvést zpět do původního stavu. Co můžeš zkusit udělat je to, že z něj odeber v PC vytvořené oddíly tak, aby na něm nebyly žádné (v PC bude hlásit, že je bez oddílů a nenaformátovaný). Poté ho připoj ke konzoli, jestli ho uvidí a nabídne ho zformátovat. Pokud ne, budeš na to muset jít složitější cestou přes program HDDhackr. Tady je jedna z názorných ukázek (jistě jich jde vygooglit víc), ta instalace HDD přimo do notebooku není nutná, stačí ten HDD mít připojený k SATA řadiči PC.
 13. Interní HDD nenalezen

  Hm, takhle se to vážně nedělá. Tím formátem v PC jsi znemožnila jeho použití v Xboxu. Ten HDD je originální? Je ta konzole nějak modifikovaná (čipovaná)? A jaká verze Xboxu to je? FAT/SLIM S/SLIM E?
 14. Interní HDD nenalezen

  Ahoj, z jakého důvodu jsi HDD z Xboxu vytahoval a formátoval v PC? Naformátovaný HDD v PC konzole nevidí, protože má jiný formát (Xbox používá speciální formát FatX).
 15. Playstation VR

  Tak už někdo máte ten novější model CUH - ZVR2? Viděli jste je už prodávat někde u nás?
 16. Externí hdd

  Třeba tenhle - LINK
 17. Televize pro Playstation 4 PRO

  Ono záleží jak reálná hrozna to vypalování je ... Nebavíme se zde o použití na reklamní účely, na sledování jednoho TV kanálu nepřetržitě X hodin apod. Osobně mám už několik let plaznu Panasonic Viera, používám zcela běžným domácím způsobem (TV, filmy z NASu, konzole, ...) a nikdy jsem neměl problém s efektem vypáleného obrazu. Konkrétně ta SONY OLED A1 dostává nejvyšší známky v hodnocení, oproti LG se elektronikou a řízením dost posunuly a sám bych si kvůli potencionálnímu riziku vypalování obrazu koupi nerozmyslel. https://avmania.e15.cz/sony-kd-55a1-unikatni-a-mimoradne-povedeny-4k-oled-televizor-test Tady ještě článek z AV Manie ohledně tohoto "problému" https://avmania.e15.cz/vypalovani-oled-tv--pravda-nebo-fama
 18. Prodám nový a nerozbalený Xbox One X Project Scorpio Edition. Záruka 2 roky na Alze. Cena 13.490 Kč +poštovné. Platba předem na účet, na dobírku neposílám. Časově omezená nabídka, mám jen jeden ks.
 19. Xbox One [Ukončeno] Xbox One X Project Scorpio Edition

  Tak se přeci jen ozval někdo normální, se kterým byla naprosto pohodová a rozumná domluva a který si během dne přijel a konzole už mu dělá radost doma Jeden by se posr*** nad některýma pitomcena tady, co si vyžádají účet kam mají poslat peníze a kdoví co všechno a potom jak ubožáci přestanou komunikovat. Člověka akorát okrádají o čas a nad těma vyžádanejma údajema se pak doma nejspíš ukájí. Některým by vážně měli odpojit kabel od internetu PRODÁNO, ZAMYKÁM
 20. Televize pro Playstation 4 PRO

  SONY A1 v 65"" už je standardně pod 100k, dá se koupit za 90k. Už se to blíží ...
 21. Xbox One [Ukončeno] Xbox One X Project Scorpio Edition

  Ale CZC ho má o 500 Kč dráž, než já
 22. Xbox One [Ukončeno] Xbox One X Project Scorpio Edition

  Xbox z nabídky mám stále volný, pokud má někdo zájem, pište
 23. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Jestli to tam za tu cenu bylo, tak hodinu po zveřejnění už je to za 11.690,- Ano, to je zcela běžné. Říka se tomu taky jinak "Nechceme slevu zadarmo"
 24. Televize pro Playstation 4 PRO

  @figi-1 Přikláním se k názoru prodejny, že to je příliš velké riziko. Udávané rozměry jsou měřeny vždy v nejvzdálenějších bodech (tj. jako maximální rozměr), nicméně i kdyby to v případě Sony A1 mělo znamenat kryt kabelového vedení, tak pokud by na stolku nebyla rezerva alespoň 10 cm, vůbec bych si netroufal tam postavit TV a navíc takovou, která má nakloněný displej a je podporována podobně nakloněným stojanem. Já ji mám v plánu pořídit, sice v úhlopříčce 65", ale co se dívám, tak její hloubka je stejná jak u 55" modelu.
 25. ps+ hry bez ps+

  Jak píší uživatelé nade mnou, jediným možným způsobem jak znovu hrát hry získané v rámci PS+ je prodloužení předplatného. Nic mezi tím. Tím bych to považoval za vyřízené a uzamykám dříve, než se tu spustí zbytečný flame.
×