Přejít na obsah

drak3go

Moderators
 • Příspěvků

  3 785
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  60
 • Feedback

  100%

Vše od uživatele drak3go

 1. Prodám PS4 hry na promo discích v plastové krabičce. Tearaway Unfolded ... 150 Kč World of Warriors ... 250 Kč Při koupi obou her přidám plechovou krabičku (Futurepak) Shadow of War. Je trochu potlučený vinou přepravy, ale dám ho ZDARMA.
 2. Xbox One X

  Bilancovat se bude dát, až bude XOX na trhu stejně dlouhou dobu. Zatím co jsem tak četl, tak ani on se neobešel bez porodních bolestí a jen tady co lidí je reklamovalo.
 3. Xbox One X

  Neřekl bych, že je tam až tak výrazný pokrok, už generace 360 byla řešena co do layoutu velmi sofistikovaně.
 4. PS4 Hry [Ukončeno] God of War [PSN kód]

  Všechny kódy rozebrány, díky všem za zájem a sejdeme se všichni na bojišti
 5. Nabízím k prodeji kód pro stažení hry God of War z PS Store. Možno využít na všech EU účtech. Cena 1.150 Kč.
 6. Nabízím k prodeji promo verzi hry God of War. Plnohodnotná hra, blu-ray disk s červeno-bílým potiskem v průhledné plastové krabičce. Cena 1.150 Kč.
 7. Mám tu k dispozici jeden kód na 2 denní zkušební Zlaté členství Xbox Live. Daruji prvnímu zájemci, který se ozve.
 8. Rozprodávám zbytky po X360, které jsem našel při úklidu. Pokud najdu další, budu je sem postupně přidávat. Ceny dávám spíš symbolické, ať to jde rychle pryč. Lze o nich v rozumné míře diskutovat, při odběru více věcí najednou zvýhodním kupujícího. X360 originál headset. Nové, nepoužité. Cena 25 Kč. K dispozici 2 ks. Trio her Gears of War (bez manuálu, placka bez škrábanců) - NHL 2K8 (bez manuálu, placka poškrábaná) - Fracture (bez manuálu, placka poškrábaná) Cena 50 Kč (za všechny 3). K dispozici po 1 ks. PRODÁNO Zelená krabička na X360 hru (matná/světlejší odstín). Nové, nepoužité. Cena 5 Kč. K dispozici 10 ks. Zelená krabička na X360 hru (průhledná/tmavší odstín). Nové, nepoužité. Cena 5 Kč. K dispozici 24 ks. Ceny uvedeny bez poštovného.
 9. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Nejde o vlastnost, jde o princip. Zrovna tak lze říct, že může jít o záměr (slušně řečeno) obchodníka se zviditelnit, nechat si napráskat objednávky a spoléhat na to, že po zvýšení ceny to třeba ne všichni zruší. Tím, že by dali slevu alespoň formou všimného, tak by alespoň dali najevo, že šlo vážně o omyl a že za zrušení objednávky z jejich strany se omlouvají. Všem se ty pohádky o tom, že šlo o omyl, taky nesmí naivně věřit.
 10. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Hmm, to teda zklamali, i když to asi každý musel čekat. Na druhou stranu bych vedle toho čekal alespoň nějakou kompenzaci ve formě slevy na nákup, viz. např. Kasa, JRC atd. Holt ještě asi ještě tolik nevyrostli
 11. @elmaniaKain možná jsi rovnou mohl hodit fotku pro lepší představivost. Zvlášť u té černé krycí krabice nevím, co si představit. Která přesně část to je z této edice?
 12. [XONE] Cenové akce - všechny sem!

  @750 jde o digitální kód a konkrétně na tuhle hru už je zde celkem profláknutá, v podstatě trvale existující akce za $1,39 na CDKEYS
 13. Krom toho 20y edice je tuším jen pro PS.
 14. Prechod z PS4 na PS4 PRO

  Ahoj, zkus kouknout přímo do manuálu SEM Jinak ti musím vyseknout virtuální poklonu. To je po dlouhé době, co nevidím, že by někdo při přechodu na PS4 PRO řešil pixely, hučení, jak to bude vypadat na TV HD Ready a jak na Full HD, co ro udělá, když obsah bude 4K, jestli se to vyplatí, jak na tom bude vypadat ta která hra, co na to řeknou virtuální brýle a především - tví sousedé, ... prostě jdeš do obcohdu a koupíš si PS4 PRO. Já už jsem si myslel, že to už se dnes ani nevidí a ono jo. Bravo
 15. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Tak tak .... já jsem to ze stejných důvodů neobjednal, něco mi říkalo, že to stejně skončí stornem a "omluvou", ale moc bych těm co to objednali přál, aby to dopadlo
 16. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  To samozřejmě nikdo dělat nebude, takových případů už tu bylo. Naposled to byla tuším KASA, která alespoň jako omluvu za obdobný renonc posílala poukazy na slevu při dalším nákupu. Pak jsou zde ale světlé výjimky, jako je např. dominantní hráč na trhu Microsoft, který se k podobným případům staví čelem a navzdory pochybení na jejich straně rozeslal nesčetně sluchátek k Xboxu za tuším 50 Kč nebo kolik to bylo? Však si mnozí určitě moc dobře vzpomínáte BTW všem by nám zde spadl hřeben, kdyby to ta KUMA za těch 999 Kč dodala
 17. PS4 Hry [Ukončeno] P: Assassin's Creed Origins (CZ distr)

  Vzal bych je obě, napiš mi do zpráv podrobnosti
 18. God of War

  Já bych je zas jako úplně nerušil
 19. The Last of Us: Post Pandemic Edition

  Beru tvoji nabídku také v potaz.
 20. Známý, kterému jsem zprostředkoval a dovezl The Last of Us edici Post Pandemic se rozhodl jí teď prodat a obrátil se na mě s žádostí o asistenci při jejím prodeji. Dávám proto možnost všem případným zájemcům vyjádřit zde svůj zájem a učinit nabídkovou cenu. Edice je nerozbalená a její balení je v perfektním stavu. V takovém stavu ji lze dnes už jen velmi obtížně sehnat a co se týče výskytu na území ČR, tak je lze nejspíš spočítat na prstech jedné ruky. Jinak edici samotnou asi netřeba představovat, fanoušci určitě vědí. Ačkoliv osobně o ceně představu mám a prakticky vím o kupcích ze zahraničí, kteří by ji zaplatili, s ohledem na velikost edice a snaze zachovat její TOP stav při transportu bych upřednostil spíše lokální prodej a s ohledem na to něco málo slevit z požadavků na cenu. Nechám zde nabídku +- tři týdny a pokud nebude zájem, anebo se nabídky nebudou shodovat s představami, pošlu ji do světa a snížím o jednoho počet majitelů této edice v ČR V případě dotazů se ptejte a pro větší transparentnost bych upřednostnil případné nabídky rovnou sem do tématu.
 21. Návod na aktualizaci DB 17489 programem J-Runner

  @r.shaawn skryl jsem ti v prvním příspěvku informace o CPU KEY tvé konzole. Hlídej si to, neměl bys ho nikde psát veřejně (existuje riziko zneužití).
 22. The Last of Us: Post Pandemic Edition

  Díky za nabídku, beru ji v potaz. Na rovinu ale říkám, že to bude málo Jinak tě tu zase moc rád vidím, kamaráde
 23. Reset Glitch Hack (RGH, RGH2)

  Zkus se v případě PHAT verze konzole zaměřit na RGH1.2, nenech se zmást nižším číslováním (tato metoda je novější a právě u PHAT verzí dosahuje uspokojivých výsledků).
 24. Xbox 360S Problem zo spustenim

  Do prostředí Xell konzole s RGH nabootuje vždy, když se zapne tl. EJECT (pokud nemá jiný, HW problém). Dříve či později, záleží na kvalitě instalovaného HW a metody instalace (může to trvat 5s, ale taky třeba 5 minut).
 25. Fatal crash intercepted

  @Cinky pokud máš v konzoli instalovaný Freestyle dashboard, doporučuji přejít na novější Auroru (tady na fóru k ní najdeš podrobnosti). Chyba "Fatal Crash Intercepted" je dost často spojovaná právě s instalací Freestyle.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte.