Jump to content

drak3go

Moderators
 • Content Count

  3954
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  77

Everything posted by drak3go

 1. Ano, přesně tak. Já si prodloužil Gold členství až do r. 2022 a upgradem na Xbox Game Pass Ultimate za 25,90 Kč mám teď na stejně dlouhou dobu aktivní i GP + mi přihodili ještě nějaké měsíce navíc za aut. prodlužování předplatného. No nekup to
 2. S tou možností prodloužit si předplatné Gold a mít tak za 25,90 Kč po dobu až 3 let přístup ke všem hrám v rámci Xbox Game Pass Ultimate se z toho stala naprosto bezkonkurenční nabídka
 3. https://www.playstation.com/cs-cz/get-help/#!/ Porklikáním se k tématu k obnovení hesla se dostaneš i k tel. číslu, na které jim můžeš zavolat.
 4. JRC rozesílá maily (asi všem, na které se nedostalo ve fér losovačce), že mají nějaké další kusy sběratelských edic. Stačí jim odpovědět na mail a zároveň být dostatečně rychlý.
 5. Všem zájemcům, kteří projevili zájem a zaplatili, byly kódy doručeny, feedbacky rozeslány Kódy jsou rozebrány a nabídku ukončuji.
 6. Mám k prodeji pár kusů kódů pro stažení hry Days Gone z PS Store. Možno využít na všech EU účtech. K distribuci již od zítra, kdo dřív příjde ... Cena 1.050 Kč. 
 7. Jedna paní taky povídala. Bože to jsou některé komentáře tady Ale abych nebyl jen off-topic jak je tu pro některé typické, tak na mě se taky dostalo, ale ne z JRC, což nijak té edici na kvalitě neubírá
 8. Zajímavé nekulaté číslo, je vidět, že distributor si dal do posledního kusu tu práci spočítat příděl pro každou zemi Když k tomu připočteš to, že v momentě, kdy zahlásila posledních 10 ks, tak losování skončilo po devátém vylosovaném číslu, tak se pak nemohou divit, že se jim nad zvoleným způsobem přidělování každý tak akorát vysměje (někteří možná zanadávají)
 9. @SAIXX Pěkné, nicméně malinko víc, než bych čekal https://www.ebay.com/itm/Sekiro-Shadows-Die-Twice-Super-Rare-Limited-PS4-Pro-Console-NEW-Warranty-/202619065595
 10. Na podpoře Sony sice nedělám, ale mám podobnou kombinaci jako ty (stejnou značku, jen jiné modely) a tak zkusím dát pár základních poznatků z mého nastavování. Možná jsi vším tím prošel, ale co kdyby. 1. Pro příjem signálu ve 4K musí být na domácím kinu nastavený příslušný HDMI vstup (ve svém příspěvku zmiňuješ 4K output, ale ověř, zdali podobné nastavení není u tvého modelu nutné udělat i pro vstupy) 2. To stejné se může týkat i TV. U ní rovněž pravděpodobně bude nutnost zapnout pro HDMI vstup "Vylepšený formát". U některých modelů lze toto nastavit jen pro některé konkrétní HDMI vs
 11. Jseš si jistý tím, že email, na který si necháváš posílat heslo, je svázaný s daným účtem, ke kterému jsi heslo zapomněl? Pokud ano, doporučuji kontaktovat podporu Sony Playstation, kde tuto informaci jednak ověří a pak dokáží zjistit, kde je případně problém.
 12. drak3go

  Days Gone

  Ono všechno je špatně, soutěže, náhodný los, padající servery, ... Jde jen o to z těch špatných možností vybrat tu nejméně špatnou a tahle mi připadá docela fajn. Úplně nejlepší by bylo mít sběratelek dost pro všechny, ale to se ukazuje být poslední dobou u těch očekávanějších titulů nereálné.
 13. Jeden v předstihu s netrpělivým očekáváním hry samotné
 14. drak3go

  Days Gone

  Čím víc se blíží datum vydání, tím víc se těším. Tahle hra snad nemůže ničím zklamat
 15. Nikde jsem o hodince hraní nic nepsal. Nepatřím určitě mezi hardcore hráče, co by u tohoto seděli celý víkend a zároveň si nedělám roční statistiky každého hraní, nemám důvod. Ale pro ilustraci jsem si teď znovu dal TLOU na zničující obtížnost a tak zhruba týden jsem to jel denně těch 5h v kuse.
 16. Je tomu rok, co jsem pořídil OLED od Sony. Od té doby TV běží v denním režímu běžného TV vysílání/hry/filmy. Nepozoruji žádné známky vypalování obrazu a zatím jsem ani nemusel použít funkci "Obnovení obrazu" (kterou má Sony pro tyto případy integrovanou do SW a u které doporučují její použití max. 1x do roka nebo méně dle potřeby). Uvidím jak dál, zatím jsem s TV moc spokojen.
 17. Chybu při placení ti to vyhazuje zřejmě z důvodu, že máš adresu doručení do ČR.
 18. Po vzoru Alzy a hry Metro Exodus Aurora Edition zřejmě snaha nalákat zákazníky, aby to následně mohli zdražit na 2.499 Kč
 19. Některé obchody jsou podobnými praktikami už profláknuté, ale zrovna u JRC a Alzy mě to celkem mrzí (ale nepřekvapuje), zvlášť když nepatří zrovna k těm nejlevnějším a tak by tam člověk očekával alespoň nějakou kvalitu. Díky za poskytnutí cenné zkušenosti.
 20. Nevím, možná kdyby přišla ve stejné době a byla by tak možnost výběru. Myslím, že i přes ručně malovanou sošku to v tomto případě s cenou trochu přehnali.
 21. Ne z každého titulu vydavatelé těží tak, jako je tomu u značky Dark Souls a tak se chystá sběratelská edice její trilogie, tentokrát exkluzivně pro Evropu a s údajným limitovaným nákladem 2000 ks. Tomu zřejmě odpovídá i nasazená cena 499.99 EUR a jsem zvědav, čí peněženky z vás tato nabídka osloví
 22. Za tu cenu už si ji na tu poličku taky dám
 23. Buď rád, PS4 by ti ji stejně nepřehrála.
 24. Dobře, zkusím to nabídnout pár známým sběratelům, jestli by někdo z nich neprojevil zájem. Zpětně si procházím tvá témata, kde obě díla vznikala a kde jsi s každým tvým příspěvkem sklízel od konkrétního jedince slova obdivu a zároveň neskrývaný a utvrzující zájem o koupi. Jak teda vidím, pouze falešný a nakonec se opět ukázal být jen tlučhubou. Na druhou stranu za to sklidil docela dost lajků. Jak typické pro některé zde. Dám ti vědět, když bych někoho měl.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy