Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

drak3go

Moderators
 • Příspěvků

  3 852
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  67
 • Feedback

  100%

Vše od uživatele drak3go

 1. drak3go

  PS4 Hry God of War

  Prodám hru God of War, původ z české distribuce. Nová, nerozbalená. Cena 900 Kč +poštovné.
 2. Systém domácího kina je prodaný, zbývá už jen HDMI switch.
 3. Prodám 50" plazmovou 3D Full HD TV špičkových parametrů Panasonic Viera TX-P50VT30 s panelem neoPlasma. K TV dodám kompletní příslušenství, kabely,, manuál, dálkový ovladač (po celou dobu chráněn v obalu, takže je ve stavu nového) a původní krabici. Navíc přidám dva páry originál Panasonic 3D aktivních brýlí. Parametry TV např. ZDE [TV PRODANÁ] Prodám ucelený systém domácího kina Panasonic 5.1 ve stříbrné barvě s celkovým hudebním výkonem 540W (RMS) (2*150 + 3*80 Watt). Systém sestává ze 4ks Slim sloupových reproduktorů (přední + surroundové), modelové označení Panasonic SB-FS70. dále s centrálního reproduktoru a výkonného aktivního subwooferu, modelové označení Panasonic SB-CW70 a receiveru s tunerem, modelové označení Panasonic SA-HE40. Dodám s veškerým příslušenstvím, dálkovým ovladačem a v původních krabicích. [SYSTÉM DOMÁCÍHO KINA PRODANÝ] Dále nabízím HQ AVSWITCH-60 4-portový HDMI / TOSLINK (Optical Audio) switch v černé barvě pro Full HD a digitální audio s dálkovým ovládáním, ideální na propojení s domácím kinem pro možnost připojení několika externích zdrojů (herní konzole, blu-ray přehrávač, ...), mezi kterými lze pohodlně přepínat. Kompletní příslušenství (switch, napájecí adaptér, dálkový ovladač, původní krabice), navíc přidám 4ks optických kabelů. Cena 500 Kč
 4. drak3go

  Chyba aktualizace

  Můžeš vyzkoušet, jestli do té 4GB int. paměti jde zapisovat? Jednak zkontroluj, že tam máš ještě nějaké volné místo a potom zkus vzít nějaký větší soubor (třeba demo s nějakou hrou, alespoň 100 MB) a zkus, jestli ho do té paměti nahraješ. Problém, který popisuješ, může souviset s vadnou pamětí.
 5. drak3go

  Chyba aktualizace

  @Sklox88 podle toho kódu děláš update z verze 17511 na 17526. Odkud update instaluješ? Máš v konzoli interní HDD nebo jen 4GB vnitřní paměť?
 6. drak3go

  Omylem naformátovaný disk

  Ahoj, především doporučuju přejít na novější projekt - Aurora (odkazy i s instalací CZ prostředí najdeš zde na fóru), protože Freestyle už je ukončený a nadále nepodporovaný projekt (a s tím související omezení některých jeho online funkcí). Chápu teda správně, že tvůj nynější problém není přeformátovaný HDD ale to, že ti konzole po zapnutí automaticky nestartuje do zvoleného prostředí?
 7. drak3go

  Chyba aktualizace

  @Maximus když říkáš poslední aktualizaci, mluvíš o verzi 17526? Podle toho kódu chyby dochází k chybě při aktualizaci z verze 17511 na tu stejnou verzi, to fungovat nebude. @Sklox88 píšeš, že máš ten stejný problém, máš taky úplně ten stejný chybový kód?
 8. drak3go

  Limitované edice konzolí

  Limitovaná edice PS4 Pro Kingdom Hearts III
 9. drak3go

  PS4 Hry [Ukončeno] Tennis World Tour Legends Edition [PSN kód]

  PRODÁNO, ZAMYKÁM.
 10. Nabízím k prodeji kód pro stažení hry Tennis World Tour Legends Edition z PS Store. Možno využít na všech EU účtech. Obsah Legends Edice můžete najít např. ZDE Cena 990 Kč
 11. Očekávané pokračování dobrodružství Lary Croft na sebe nenechalo dlouho čekat a dnes SQAURE ENIX odtajnil podobu chystaných edic, mezi kterými nechybí ani obsahem bohatá Ultimate Edice. Já už mám svoji zarezervovanou, jak na tom budete vy?
 12. @Olaf2 tvůj první příspěvek zde na fóru a rovnou v rozporu s pravidly Seznam se s pravidly zdejšího fóra (odkaz na ně najdeš v mém podpise) a respektuj je, než začneš přispívat (po více než roce jsi to už mohl stihnout). Zatím to zůstává u slovního napomenutí, příště už by to mohlo být za body-
 13. drak3go

  [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  A platinová sluchátka za 990 Kč ani ránu
 14. Ale jo, v tomto videu se o to Japonci pokoušeli (cca v 19. min.), ale moc jim to nešlo Jinak číslovaná ta edice není a o limitaci celkového nákladu jsem neslyšel.
 15. Za pár dní vychází Dark Souls Remastered a na japonském Amazonu se nečekaně objevila možnost předobjednat limitovanou trilogii: [LINK] Musí jít o nějaké zrušené předobjednávky a hádám, že tato možnost tam moc dlouho nebude. Kdo o této edici uvažuje, ať neváhá. Velmi silně pochybuji, že bude dostupná u nás. S dodáním do ČR přímo Amazonem a všemi formalitami kolem to vychází na cca 61.000 JPY.
 16. Tak edice je doma, doprava z Japonska ke mně domů trvala celých 5 dnů (!) a k mé velké radosti nikde neuvízla a dostala se mi do rukou bez viditelného poškození. Musím říct, že je to paráda, po dlouhé době konečně zase edice, kdy má člověk pocit, že za utracené peníze dostal adekvátní obsah. Celá bedna váží přes 13 kg (!), uvnitř žádné laciné plastové náhražky, všechno je propracované do nejmenších detailů. Holt Japonci si pro své fanoušky umějí udělat kvalitní kousky Set těch 9 blu-ray disků v rozkládacím obale vypadá famózně, je to pravá souls kolekce. Za mě tato edice dostává palec nahoru.
 17. drak3go

  PS4 Hry [Ukončeno] Detroit: Become Human [PSN kód]

  PRODÁNO, ZAMYKÁM.
 18. Nabízím k prodeji kód pro stažení novinky Detroit: Become Human z PS Store. Možno využít na všech EU účtech. Cena 990 Kč
 19. drak3go

  PS4 Hry [Ukončeno] Tennis World Tour Legends Edition [PSN kód]

  ::: REFRESH :::
 20. drak3go

  PS4 Hry bez krabičky World of Warriors | Tearaway Unfolded

  ::: REFRESH :::
 21. Prodám PS4 hry na promo discích v plastové krabičce. Tearaway Unfolded ... 150 Kč World of Warriors ... 250 Kč Při koupi obou her přidám plechovou krabičku (Futurepak) Shadow of War. Je trochu potlučený vinou přepravy, ale dám ho ZDARMA.
 22. drak3go

  Uncharted: The Lost Legacy Press Kit

  Nová cena 3.700 Kč.
 23. Prodám Uncharted: The Lost Legacy Press Kit. Individuálně číslovaný, limitován počtem 2 103 ks celosvětově. Cena: 4.500 Kč, poštovné v ceně při platbě předem na můj účet.
 24. ::: REFRESH ::: Cena k jednání.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu