Přejít na obsah

drak3go

Moderators
 • Příspěvků

  3 637
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  53
 • Feedback

  100%

Vše od uživatele drak3go

 1. Televize pro Playstation 4 PRO

  @figi-1 Přikláním se k názoru prodejny, že to je příliš velké riziko. Udávané rozměry jsou měřeny vždy v nejvzdálenějších bodech (tj. jako maximální rozměr), nicméně i kdyby to v případě Sony A1 mělo znamenat kryt kabelového vedení, tak pokud by na stolku nebyla rezerva alespoň 10 cm, vůbec bych si netroufal tam postavit TV a navíc takovou, která má nakloněný displej a je podporována podobně nakloněným stojanem. Já ji mám v plánu pořídit, sice v úhlopříčce 65", ale co se dívám, tak její hloubka je stejná jak u 55" modelu.
 2. ps+ hry bez ps+

  Jak píší uživatelé nade mnou, jediným možným způsobem jak znovu hrát hry získané v rámci PS+ je prodloužení předplatného. Nic mezi tím. Tím bych to považoval za vyřízené a uzamykám dříve, než se tu spustí zbytečný flame.
 3. PS4 Hry [Ukončeno] Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC

  K dnešnímu dni byly kódy do posledního kusu rozebrány, děkuji za zájem a tímto to zde uzavírám.
 4. Nabízím k prodeji kód ke stažení herního rozšíření formou DLC - Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds. Kódy budu rozesílat během zítřka, aktivní budou v den vydání (0:00 hod. londýnského času dne 7.11.17). Cena 380 Kč.
 5. PS4 Hry [Ukončeno] Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC

  Tak, všechny dosavadní objednávky vyřízeny a k dispozici jsou poslední dva kódy.
 6. Xbox One X

  Jo to znám. Občas by se mi to rychlé prolítávání taky hodilo, třeba když sleduju TV Noviny jedné nejmenované televize a oni tam najednou v půlce střihnou kecy o tom, jaké se budou řešit problémy v seriálu "Gynda v parku"
 7. Xbox One X

  @Martinoslav by mě zajímalo, jak jsi to více než půlhodinové video stihnul shlédnout za 4 min. od zveřejnění taťkova odkazu Jinak doma na nej Taťko určite kouknu, i když já mám ten adaptér
 8. Xbox One Xbox One X Project Scorpio Edition

  Asi ne úplně rozumím dotazu, v každém případě na Xbox už je pořadník a čekám na platbu od prvního zájemce.
 9. Prodám nový a nerozbalený Xbox One X Project Scorpio Edition. Záruka 2 roky na Alze. Cena 13.490 Kč +poštovné. Platba předem na účet, na dobírku neposílám. Časově omezená nabídka, mám jen jeden ks.
 10. 4K TV k XboX one x. Co kdo má nebo plánuje?

  Tak jak mnozí vědí, jsem sběratel a věci nerozbaluju, takže jestli XOX má nebo nemá HDR anebo 4K je mi jedno, protože v krabici to stejně nepoznám. TV k němu mám 9" Premier model 797 a pro představu jsem vám udělal unboxing. Dost jsem se přemlouval ji vybalit (přeci jen tím trochu ztratí na hodnotě), ale nakonec jsem se přemluvil. Takže jak vidíte, mám ji jako správný sběratel komplet i s krabicí, všema návodama, původníma sáčkama a kabelama. Je v TOP stavu a je limitovaná na 33 ks celosvětově. Zapínat ji nebudu, protože by se na obrazovku kromě loga X asi nic nevešlo a o tom, jaké má ozlišení by se tu pak akorát strhnul flame. Mně to stačí. Stála mě sice jako nová OLED, ale přeci jen je to limitka a druhou takovou u nás jen těžko najdete.
 11. Sorry za OT, ale tomu říkám z prdele štěstí. Já s Lays jediné co kdy vyhrál bylo vždy vakuum, které nevím proč vždycky tvoří podstatnou část balení s brambůrkami
 12. Xbox One X

  PS4 Pro nemá tak dobrou grafiku, takže ne
 13. PS4 Hry [Ukončeno] Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC

  @MoryTheory ano mám, přestože jsem poslednímu zájemci už dával svůj, který jsem si chtěl nechat pro sebe Podařilo se mi zajistit ještě něco málo navíc, takže se ozvu do zpráv.
 14. Online Xbox one X vs Xbox One

  Ano, zahraješ.
 15. Xbox One X

  Na šedé není vidět tolik prach, jako na černé. Já jsem nadšený a ještě nadšenější bych byl, kdyby bylo Scorpio v bílé barvě
 16. Xbox One X

  Lze tuto otázku chápat tak, že se ptáš na rozdíly mezi Xbox One S a Xbox One X?
 17. Xbox One X

  @Umberto ty jsi tam měl objednané pro jistotu 4 kousky jo?
 18. PS4 Hry [Ukončeno] Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC

  Kdo už je nedočkavý na dnešní půlnoc Londýnského času na to, aby se vnořil do světa Frozen Wilds a ulovil si tam svá první monstra, tak pro ty z vás s kladnými feedbacky vám mohu poslat kód oproti potvrzení o provedení platby (do PM) tak, aby vám neutekl začátek zimní lovecké sezóny
 19. PS4 Hry [Ukončeno] Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC

  Funguje pro obě verze hry, zakoupené prostřednictvím PS Store i distribuované na blu-ray discích. A na četné dotazy uživatelů - funguje na všechny verze EU Storů.
 20. Poplatky-členství

  Ahoj, Pokud jsi uvedenou platební kartu použila k nákupu v daném shopu poprvé, zpravidla kupní ceně za zboží předchází tzv. "ověřovací platba", která obchodníkovi slouží k ujištění, že platební karta je platná, s dostatečným zůstatkem a aktivní pro platby přes internet. Částka ověřovací platby bývá na úrovni 1 Kč, případně nějakého zlomku cizí měny (EUR/USD/...), kdy ty ji jako majitelka českého účtu vidíš převedenou a zúčtovanou v CZK. Nemělo by se jednat o strženou platbu, ale pouze o tzv. "blokaci", kdy obvykle po pár dnech (v závislosti na tom, jak rychle dá obchodník bance na vědomí, že částku nebude z karty inkasovat) z výpisu zmizí a do té doby blokovaná částka se připíše zpět na účet k disponibilnímu zůstatku. Pokud by tomu tak nebylo a částka ti zůstala stržena i po více než 14 dnech, kontaktuj obchodníka a podej reklamaci.
 21. PS4 Hry [Ukončeno] Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC

  @kratos001 dávám si tě na seznam
 22. Xbox One X

  Ve druhé polovině srpna.
 23. Xbox One X

  Tak už mám svoji Scorpio edici taky na cestě, ani tentokrát Alza nezklamala
 24. Xbox One X

  Zkus ho ještě u JRC nebo na MALLu, tak jsem je ještě viděl.
 25. Televize pro Playstation 4 PRO

  @Manoust jj vím, já už ji mám možnost pod 100 tis. Střídavě se navíc objevuje s PS4 Pro, nebo s poměrně slušným sound barem, takže vybírat zatím z čeho je a určitě ještě i bude. Koukal jsem se na ni naživo o víkendu v EW a musím říct, že je to teda paráda (design, provedení, obraz, ...). Trochu mě u ní na dnešní dobu zaráží v recenzích uváděný input lag (okolo 40 ms), což není na jednu stranu tak strašné, na druhou stranu to ale není ani žádná hitparáda. Údajně by to mohli vylepšit updatem FW, ale první co byl zatím zlepšení v tomto parametru nepřinesl. Tak či tak na ni číhám, doufám v nějakou vánoční "pecku", kde pokud by se přiblížila hranici 80K, tak už by se mi rozhodovalo zase o něco líp.
×