Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

vypalovani v dvd decrypteru


NEOZALMAN

Recommended Posts

takže dáme se do toho :

1/ spustit dvd decrypter

2/ tedka přepneme na Mode/iso/write

90981088nc0.jpg

3/ vybere image který chceme vypalit - ale již vybírame iso !!!!!

72760668dm1.jpg

4/ tedka to hlavní ,aby kopie byla funkční na xboxu 360 !!

klepnout - tools/seting / iso write . Pote okono potvrďte na tlačítko Ok.

61994205fn2.jpg

5/ tedka nastavíme book na dvd-rom ,cely okno pak potvrdte na tl. Ok.

( záleží jsou máte značku vypalovačky... pak jen zvolit třeba lite on,nec,atd).

55686772tk7.jpg

6/ nyní jen nastavime rychlost vyplalovani na 2,4x , a zacneme vypalovat .

90016099fw4.jpg

to je vše... dvd bude vypaleno zhruba za 40min...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Upřímně řečeno my tenhle program přijde zbytečně složitý ImgBurn je tomu dost podobný akorát mi přijde jednoduší. DVD Descrypter jsem používal na PS2 hry ale u ImgBurnu se mi líbí, že tě nenechá zvolit špatně iso nebo dvd soubor (opraví tě).

Je v tom nějaký rozdíl oproti jiným programům, myslím v kvalitě vypálení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
mám mechaniku matshita :D tim to asi nevypálim co ? ani jsem moc nepochopil jaká se ta mechanika vybýrá ,jestli ta v xboxu nebo ta v pc vypalovačka

a v tom descrypteru se vybírá iso a ne ta složka dvd při vypalování ?

1) Rozhodne se jedna o vypalovacku kterou mas v pc

2 ) Pokavat mas jinou palku nez je tam uvedeno nic nedavej nech to na welcome a vypaluj..ja mam ASUS a smazim jak o zivot :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
hele at hledam jak hledam tak furd nevim kterej z tech souboru tam mam dat .iso nebo .dvd a nebo oba. jo a jeste jaka to je verze toho dvd decrypter. a jeste neco nevim jakou mam znacku vypalovacky. kdyz sem kupoval pc tak uz byla v pc

načteš jen ISO soubor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
nevite cim to je ze se mi ze 7gb vypali jen 5,31MB dikes mam ve dvd i iso pouzivam IMG burn cloneCD i DVDdecrypter vsude stejne

zkontroluj jestli je správný dvd soubor (v poznamkovym bloku) pokud ano projed image XDVDMulleterem a dej autofix pokud ani to nepomůže zkus si stánout jiný image

jinak šli ti vypalit i jiný hry normálně ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VERIFY namusí být zaskrtnuty (neplest s imgburn tam musí být zaškrtlý) jinak je to teda asi špatnou palírnou zkus do ní stáhnout nový FW nebo použít kvalitnější media (teda pokud nepoužíváš verbatim) jinak některý starší vypalovačky maj celkem problém zapisovat na medi o maximální rychlosti 8x (to se týká i verbatim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouzij Img burn zkotroluj dvd soubor musis mit stejny nazev jako hra a hlavne ho otvri v poznamkovem bloku a zkontroluj co je napsane uvnitr taky tam musi byt nazev stejny jako toho isa pak v img burn klikni na slozku a vyber DVD soubor a nech palit nastav rychlost 1 ono se ti to samo bude palit 2-2,4x

edit: omlouvam se adminum za odruhy topic pod sebou chtel jsem ho smazat ale nejde mi to udelat jde to vubec nejak udelat?? jestli ne tak to dejte dohromady prosim a omlouvam se adminum a moderatorum

jinak verify v IMGBURN zapnuto byt nemusi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se v DVD Decr. vybere soubor *.ISO a do políčka..L0 se napíše to číslo..tak vlastně není potřeba mít ve složce s ISO DVD soubor?bo tam musí i tak být??

staci ho tam napsat rucne a pokud palis jenom hry na xbox360 tak ti tam zustane naporad:-) takze zadnej zavadeci soubor nepotrebujes a palis only iso akorat je dobre jeste nastavit mechaniku na dvd dl+ a BOOK TYPE na DVD ROM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu