Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Help brickle psp?


ondraQ

Otázka

Dneska mi prislo PSP 3004 co jsem si koupil. Uz rok stare, vypada ze je ve fakt luxusnim stavu (aspon zvenku) ale nejde mi zapnout... na prave strane to tlacitko drzim nahore ale fakt ani za nic ani neproblikne kontrolka :((( Navic nemam nabijecku tak jsem myslel ze to budu nabijet pres usb, ale nejde a kdyz to pripojim do pc tak mi nenacte ani pametovka?!?! Tak me napadlo ze je odvarene zevnitr?! Mam jeste rok zaruku ale nechce se mi s tim letet az do olomouce, pokud je tu nekdo z Pardubic kdo by to umel spravit tak prosim napiste... ale zkuste prosim vsichni radit :(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nabíjení a datový připojení přes USB musíš nějdřív potvrdit v PSP, takže jestli PSP nezapneš, nenabíjíš. Zkus si někde vypůjčit klasickou nabíječku, oživíš s tim baterku a pak to můžeš nabíjet přes USB. Taky se neni čemu divit, pokud baterka rok nepracovala, tak je jasný, že se přes USB kabel nezvzpamatuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ssaaww:Jak muze bezet prohlizeni karty kdyz je PSP vybite? Protoze to tak bezi na mem telefonu, fotaku i kamere (myslim prohlizeni v PC)

jinak pry nabijecku nenasel

jinak kupuju tuhle za 160 kc http://aukro.cz/item1183363591_sitova_nabijecka_pro_psp_a_psp_slim.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

proste ak je vybite nic neblikne a na usb nemoze reagovat lebo sa to potvrdzuje v psp takze neni mozne aby si to nabil... ked budes mat aspon trocha nabitu nabijackou tak chod ked pustis psp a pripojis kabel tak ty napise USB Connection bla bla inak to nejde -.- a ked to zrusis tak ani nenabija ani nemas pripojenie ku pc takze ak napojis psp s pc tak nemuzes nic delat ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Doprdele to mi ani nerikej :( neni tu nekdo z Pardubic nebo Ostravy kdo by se na to podival? Pokud mozno tak aby neporusil zaruku :( nebo kdo by mi pujcil baterku na vyzkouseni...

Jsem z ostravy a mam psp 2004, nabíječku do sítě mám...

nevim jestli pasuje na 3004 ale myslim že jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu