Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia 2 hraní před releasem.


jecaluk

Recommended Posts

Klidně i po ní. V době vlny se prostě vydá signál, které konzole mají být zabanovány a při prvním přihlášení dotyčné konzole ji odstřelí.

Například: hraju a něco udělám blbě dejme tomu v květnu. Konzole je označena, ale nic se něděje. Pak přijde vlna (běžně na konci roku) a pro všechny označené konzole je vydán příkaz "Zabanovat". Pokud je konzole připojena, je to hned, když ne, příkaz "čeká". Pak, když se konzole připojí, klidně i pár měsíců potom, dojde k banu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně i po ní. V době vlny se prostě vydá signál, které konzole mají být zabanovány a při prvním přihlášení dotyčné konzole ji odstřelí.

Například: hraju a něco udělám blbě dejme tomu v květnu. Konzole je označena, ale nic se něděje. Pak přijde vlna (běžně na konci roku) a pro všechny označené konzole je vydán příkaz "Zabanovat". Pokud je konzole připojena, je to hned, když ne, příkaz "čeká". Pak, když se konzole připojí, klidně i pár měsíců potom, dojde k banu.

A dá se to nějak poznat jestli to moje konzole má čí nemá ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kdysi hned jak jsem koupil xbox jsem byl asi 9 dní na live, ale pak jsem to na tuho odpojil a už na live nechodím jedná se mi spíše o záruku aby mi ji nějak nevyrušili ;)

Cynicky poznamenám, ano, dá, při banu.

Ale vážně. Ne, bohužel, nedá, žádné varování, nic. Prostě jednoho dne bum, a nehraješ (on-line).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Datum k achievum se uklada

Ano to je pravda,ale jen pokud máš xko píchnuté na LIVE ;). Navíc já xko vytahuju z elektriky takže mám vždycky čas a datum roku 2005 :) . Takže takhle na to nepříjdou .

Si děláš prdku ne? :D,hmm,tak už můžu počkat jen na vlnu.Ty datumy se ukládaj asi v databázi MS vid'?Jelikož v boxu to nikde neni...

Jak jsem řekl jen pokud si na LIVE a ty data achievmentu se tam píšou i na tvojem xku .

//: pokud se pletu tak mně opravte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to je pravda,ale jen pokud máš xko píchnuté na LIVE ;). Navíc já xko vytahuju z elektriky takže mám vždycky čas a datum roku 2005 :) . Takže takhle na to nepříjdou .

Jak jsem řekl jen pokud si na LIVE a ty data achievmentu se tam píšou i na tvojem xku .

//: pokud se pletu tak mně opravte ;)

Díky,to mi stačí,když takhle něco hraju tak je samozdřejmé že jsem offline :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu