Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Navigace pro HTC WILDFIRE


wlk

Recommended Posts

Hmm to nevím, hledal jsem podle toho něco v Hodoníně a přesnost dobrá - jel jsem autem v průměru 45 Km/h a křižovatky atd. ukazovala v pořádku. Možná, že to bylo tím, že jsi stál na místě - satelity údajně lépe zachytí tvoji polohu, když se pohybuješ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem na něm Navigon a v pohodě.

tak sem si ho naistaloval vcetne map cele evropy, ale kdyz zadam nejakou adresu napr. na Slovensku tak mi to hodi hlasku, ze trasa nemohla byt vygenerovana a at v nastaveni povolim, dalnice, trejekty, mytne brany atd. A i kdyz mam vse povoleno tak to nejde.

Nevis co s tim??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm to nevím, hledal jsem podle toho něco v Hodoníně a přesnost dobrá - jel jsem autem v průměru 45 Km/h a křižovatky atd. ukazovala v pořádku. Možná, že to bylo tím, že jsi stál na místě - satelity údajně lépe zachytí tvoji polohu, když se pohybuješ...

aha, mas pravdu stal jsme na miste :) diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Zkoušel jsem na něm Navigon a v pohodě.

mam s navigonem jeden problem, pokud s nim jezdim po republice tak vse jak ma byt, ale pokud do nej zadam adresu jakekoliv zahranicni zeme tak vyskoci hlaska (bohuzel ji ted nemuzu napsat,sem doma a gps tu nechytim), neco ve smyslu, ze se na pozadavane misto neda dostat a at zkontroluju profil trasy ( ale tam mam vse povolene).

Ale v okamziku kdy prejedu hranice napr. Slovenska a zadam znova adresu prave na slovensku tak uz vse zase bezi...fakt nevim co s tim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Osobně jsem testoval IGo. a musím říci že lépe reagující a navigující navigace asi není.. opravdu kvalitní.. rychlé spojení a vše jede jak má je to offline. opravdu paráda. hlasy i mapy poi. max spokojenost. jediná vada je že neumí v současné verzi navigovat přez určité města. pouze z místa do dalšího místa.. ale je nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu