Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kompletní výměna krytu ???


PeterCent

Otázka

fp59picture.jpg

našel sem kryt na PSP ae nwm jak ho tam nandat...umí to někdo nebo neni nákej návod krok po kroku....ten přední sem někde viděl ale tohle je přední i zadní kryt prostě komplet !!!! celekm se toho bojim ale muj starej kryt něco pamatuje už !!!!

poradíte někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
já jsem předevčírem vytahoval lcd a stačilo mi do něčeho takového bych se nikdy nepouštěl :D jedná se o psp o něco co máte rádi to se člověku klepou ruce :D

asi teda vyměnim jen en přední !!!! woko kde je ten tut tvuj ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na strém foru jsem dával fotky z výměny, dá se to ale netvrdím že je to lehké, myslím že porvé to dá každému zabrat, měl jsem na to ovšem video kde to bylo celkem pěkně rozpracované. Ale výsledek, v mém případě průhledné PSP stojí za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na strém foru jsem dával fotky z výměny, dá se to ale netvrdím že je to lehké, myslím že porvé to dá každému zabrat, měl jsem na to ovšem video kde to bylo celkem pěkně rozpracované. Ale výsledek, v mém případě průhledné PSP stojí za to.

mám koupit stříbrný nebo zlatý...když budu měnit jen přední kryt tudíž budu mít zalto černý nebo stříbrno černý ak nwm co je lepší...možná stříbrný což ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu