Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zvuk


StOrKcZ

Otázka

Zdar

:arrow:Mám takový malý problém a to se zvukem.Stahuju si filmy z warfora,takze nejčastějsi formát AVI,ale u některých filmů mi prostě nejde zvuk(obraz jo).Nějaká dobrá rada jak to rozchodit?Samozrejmně to dám do externího disku a poté do PS3.:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ne ne,vůbec žádná hláška mi nevyskočí,prostě zapnu film,jede,ale bez ZVUKU,žádnej error nic.Dneska jsem stahoval třeba Kick-Ass,viz info a zvuk taky nejede.

Format : AVI at 2 713 Kbps

Length : 2 GiB for 1h 52mn 55s 520ms

Video #0 : MPEG-4 Visual at 2 253 Kbps

Aspect : 720 x 304 (2.368) at 25.000 fps

Audio #0 : AC-3 at 448 Kbps

Infos : 6 kanály, 48,0 KHz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

...

V tom případě si projeď Settings - Sound Settings (Zde máš český manuál)

http://manuals.playstation.net/document/cz/ps3/current/settings/audiooutput.html

Ještě mě ale napadá, Tobě nejde zvuk jen během filmů, co? Tak si ještě projeď Settings - Video Settings - a dole máš BD / DVD Audio Output Format (HDMI), etc...

http://manuals.playstation.net/document/cz/ps3/current/settings/index_bdsettings.html

Ale je to divný, mam podobný rip Kick-Ass -*avi, audio bitrate stejný, velikost skoro taky stejná, a nikdy žádný problém se zvukem nebyl... A když už, tak mi vyskočila hláška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

...

No, filmy to není, to bych vyloučil.

Telkou taky ne, ta podporuje vše, co má.

Tak jedině problém někde v konzoli samotné, protože já taktéž využívám ps3 hlavně pro přehrávání filmů a problém jsem žádný nikdy neměl. Ať už to byly filmy staré 10 let, nebo žhavé novinky. =Q

Rád bych teda pomohl, ale fakt nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

...

Jak jsem zmiňoval výše - Cinavia. Od téhle společnosti ti vyběhne hláška, když přehráváš film s dig. watermarkem (digitální podpis). Spolu s hláškou se objeví i problém - v podobě např. vypnutého zvuku, takže kdyby byl problém v tom tak by se aspoň něco zobrazilo...

Tady máš všechny 4 hlášky, kdyby si potřeboval ->

http://www.cinavia.com/pages/message1.html

Ale stejně to tím není takže víme prdlajs, poptej se radši těch, jak dobře řekl Legion, povolanějších (:

Rád jsem se vynasnažil pomoct (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám ten samý problém. U některých videí prostě nejde zvuk, v PC vše OK ale když se to samé video snažím spustit v PS3, tak obraz jede ale bez zvuku. Kdyby někdo věděl kde je zakopaný pes, tak se pls podělte. Docela mi to štve. Nevím jak u Vás ale mě se to děje většinou u ripů s dabingem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu