Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Navod na Bookr - cteni knih na PSP - new bookr v8.0


MaRa

Recommended Posts

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdarec udelaljsem vse podle navodu a stejne kdyz si stahnu nejakej comix, tak tam mam jen ctverecky-proste blbosti pls help
Tenhle program slouzi pouze na textovy soubory, pokud si chces cist komiksy, stahni su tenhle program PePViever...

Tady mas odkaz: http://www.anonym.to/?http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/files/PePViewer_v0_8.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové...a hlavně se nechechtejte prosím(37let)...vše jsem udělal a je to v pořádku,ale ted ten dotaz...jde a jestli jo tak jak dát do psp třeba knihu se zákony???musím se učit na zkoušky a to by mi bodlo...
Kdyz budes mit ty zakony v .txt nebo v jinym formatu, ktery bookr podporuje, tak proc ne....:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohli by jste mi pomoct?PSP mam teprve mesic a nemuzu ten BOOKR do nej narvat a spustit,muj FW je 3.40 oficialní.dekuji predem za odpoved.

koukni do tutorialu,tam mas,jak udelat DOWNGRADE....je to v sekci PRO ZACATECNIKY,budes k tomu ale potrebovat hru LUMINES...ale ta se da sehnat,v sekci PRODÁM je nekolik topicu/temat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Bookr 0.7.1 PSM

  • přehozeny tlačítka O a X, což více vyhovuje západním konvencím

  • možnost automaticého načtení naposledy otevřeného dokumentu po spuštění aplikace

  • opětovné načtení dokumentu po změně typu fontu (ne jen po změně velikosti)

  • nastavení velikosti "Line Height" v rozmezí 50% až 150%

  • možnost ignorovat CRs

  • dvě moznosti nastavení rychlosti CPU, jedna pro menu a nahrávání souborů, druhá pro čtení

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/files/bookr-0.7.1-PSM.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Me by spis zajimalo, jestli se neda nejak vypnout automaticky posouvani textu. Staci, abych se o necem s nekym zakecal dyl jak (nevim presne po jaky dobe to skroluje) priblizne minutu a uz to jede samo. Jsem z toho docela na prasky. Nebavi me furt vyvolavat a rusit menu pres tlacitko Start.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me by spis zajimalo, jestli se neda nejak vypnout automaticky posouvani textu. Staci, abych se o necem s nekym zakecal dyl jak (nevim presne po jaky dobe to skroluje) priblizne minutu a uz to jede samo. Jsem z toho docela na prasky. Nebavi me furt vyvolavat a rusit menu pres tlacitko Start.

v nastaveni mas moznost autoscroll, staci ji vypnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady najdes zakladni program a tady 0.71 PSM update. Nejdriv na kartu do slozky x:\PSP\Game150 nakopiruj obsah prvniho baliku, a pak na stejne misto ten update. V recovery musis nastavit pro homebrew hry 1,5 kernel slozku a pojede to. Aspon tak to mam ja.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevedeli byste jak zprovoznit rustinu? Treba font Arial 100% rustinu bere, ale nenasel jsem nikde nastaveni kodovani, hazi mi to ctverecky.

Muzete pripadne zkusit na tomhle treba (to chci zprovoznit :) Je to text v rustine ulozeny jako Unicode): http://sweb.cz/.Den/Neko.txt

Kdyby nahodou nijak, nevite o jinem ebook readeru, ktery by rustinu precetl? Nejlepe i japonstinu, ale fakt neni podminkou.

Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu