Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Navod na Bookr - cteni knih na PSP - new bookr v8.0


MaRa

Recommended Posts

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Narazil jsem u Bookru na nepříjemnou vlastnost, když PSP vypnu a nechám pár minut vypnuté tak se mi pak restartne :ziped: což je dost nepříjemný. FW 3.71 M33-3.

jo to u me taky, bookr evidentne nepodporuje sleep mod ;) takze kdyz planuji od psp odejit jen na chvilku, tak vypnu podsviceni a dam hold a v opacnem pripade vylezu exitem do XMB a tam teprv dam sleep a je vsechno ok ;)

EDIT: to .Dan: nevim o eboot readeru, ale TXT soubory - japonsky urcite, rusky nvm - precte PSP Filer ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Slim to bere, ale pres eLoader nebo jiny programy na spousteni HomeBrew !! [Pokud to budete chtít spustit přes ten eLoader, tak dejte ten bookr do složky GAME (místo GAME150)]

Přidávám nějaké ty obrázky...

Hlavní menu...

thum_940747baecfc9797c.jpg

Menu v otevřené knize (tlačítko SELECT)...

thum_940747baed2dbc487.jpg

A pouze otevřená kniha...

thum_940747baed4f8d211.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdarky asi vás nase*u ,ale mě to nevalá normálka to v PSP (fat) otevřu a pak to napíše že to nemuže být spuštěno (80020148 )mám FW 3.8 M33-5 dával jsem to na M33 pak na sony NP9660 no UMD (žádný totiž nemám) ale nic pořád stejný.Pomužete mi pls ??Sry že sem píšu vím že vás to dost štve že jsou tady takový lidi,že si vylámou zuby i s takovou prymityvní věcí ,ale bohužel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte mi prosím, jak udělat aby šly uvozovky. Čtu knihy plné přímé řeči a s těma čtverečkama místo uvozovek se to nedá, prosím... nejde to nějak? Třeba jiný font.

Hod si to do PDFka :)..pak jede vse..ja nemuzu cist zadnej doc...:-\...ptze to nezvlada diakritiku :(..a myslim ze tam ten font mam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm nechapu proc se delaji navody na tak jednoduchy programky ... co je na tom proboha tezkyho ? zachvilu tady bdue navod jak zformatovat memory stick ...

Kdyz je to tady vsechno po hromady tak pak je prehled o vsech dobrych programech. Podporuju to, jinak dobra brace, za 30 sec jsem to mel hotovy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu